Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(MAMICY @ 2009 03 19, 16:58)
siandien spirgu kaip vaikas... gavau dovanu va toki... tik jus mane galit suprasti biggrin.gif
user posted image

įdomu kiek toks rinkinys kainuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2009 03 19, 18:15)
įdomu kiek toks rinkinys kainuoja g.gif

95lt o užsisakyt galima http://www.kulinarij...nas.visiems.lt/
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2009 03 19, 17:51)
pulkas auga ne dienom o valandom,tai kad labai gundanti tema lotuliukas.gif
o va tiesa klausimas,.ar visos susiduria su problema kai reikai nusipirkti grietineles 36 proc,jau as vln gyvenu ir tai aplink vis ner ir ner doh.gif tai brist reikes kur vel i giluma vilniaus,tikras vargas g.gif

kaune, tai irgi deficitine...

QUOTE(rembiene @ 2009 03 19, 17:59)
įdomu kokiu būdu tas žemes tokias tikroviškas padaro?  g.gif  nes idėja tai tikrai kabai supper  thumbup.gif

gal juoda spalva nudazo arba juodosios kakavos prideda...

QUOTE(rembiene @ 2009 03 19, 18:18)

maniskiai is ebay... čia
o paciam wilton.com maciau lygtais 45 doleriai... nes pas mane 56 antgaliuku rinkinys.... reiks dar pasieškoti literatūros kaip su jais žaisti...
Atsakyti
Drugelis dukros 6 metų gimtadieniui į darželį.
Viduje Cipciuko medutis
Puošta kremu iš pokelių, tik pridėta daugiau sviesto.
user posted image
user posted image
Atsakyti
nu ok varau tada pirkt 35 proc,nes labai norisi jau ryt dantukus suleisti i juodaji miska biggrin.gif
Atsakyti
Pirasa, drugelis - truksta zodziu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rembiene @ 2009 03 19, 18:59)
įdomu kokiu būdu tas žemes tokias tikroviškas padaro?  g.gif  nes idėja tai tikrai kabai supper  thumbup.gif

as tai jas daryciau is sutarkuoto sokolado wink.gif na, bet is tikruju nezinau is o jos ten tongue.gif
Atsakyti
be žodžių, kuo labiau valgyti noriu, tuo didesnių pagundų ir grožių pridedat doh.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jau drugelio grozis!!!! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pirasa @ 2009 03 19, 19:34)
Drugelis dukros 6 metų gimtadieniui į darželį.


ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif wub.gif nu be zodziu!!!
Atsakyti
Ačiū visoms už įvertinimą. 4u.gif Kaip visada liapsusų yra, bet tikiuosi vaikai neišpeiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(rembiene @ 2009 03 19, 18:38)
bet sakykit, ar man vaidenas, ar vis daugiau susidomėjusių tortų puošimu atsiranda ? thumbup.gif  drinks_cheers.gif


Vaidenas, vaidenas lotuliukas.gif lotuliukas.gif , nes ir man taip pat vaidenas lotuliukas.gif

MAMICY, jau kaip griebciau ta rinkinuka, po pazastim ir i krumus hihihi.gif

Ei merginos klausimukas toks dar iskilo, kazin, jei vaza is cukrines mases uzmesciau ant beziuko, nesusileistu ji man? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 19 kovo 2009 - 19:12