Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

nu va vakar puoliau purskalioti savo antgaliai ir šššš. gavosi... beze forma laikė. ta prasme jei padarai smailią viršūnę, tai tas smailumas toks ir stovi, o va karbukų šonuose nepavyko... ir išvis vakar aš supratau, kad nemoku elgtis su šitais dalykais... gal sakau cipciukas galetu kokį seminarą ta tema pravesti ax.gif nugi gaila sitiek antgaliu turiu, o jie man visi daro tokia pacia kruvele beveik sad.gif Cipciukas, padekit jaunimui, a ax.gif
Atsakyti
Meian,sveikatėlės tau 4u.gif

Jau visų tortai kokio gražumo... 4u.gif šaunuolės 4u.gif ir rinkinukas.....

o tas karvojus blink.gif tai visai be žodžių
Atsakyti
Meian, linkime pasveikti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
jo, karvojus šaunutis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 03 20, 07:19)
nu va vakar puoliau purskalioti savo antgaliai ir šššš. gavosi... beze forma laikė. ta prasme jei padarai smailią viršūnę, tai tas smailumas toks ir stovi, o va karbukų šonuose nepavyko... ir išvis vakar aš supratau, kad nemoku elgtis su šitais dalykais... gal sakau cipciukas galetu kokį seminarą ta tema pravesti  ax.gif  nugi gaila sitiek antgaliu turiu, o jie man visi daro tokia pacia kruvele beveik sad.gif Cipciukas, padekit jaunimui, a  ax.gif

gal pravers kaip naudotis konditeriniu maišeliu, kokiu kampu dekoruoti
Atsakyti
QUOTE(rembiene @ 2009 03 19, 18:38)
bet sakykit, ar man vaidenas, ar vis daugiau susidomėjusių tortų puošimu atsiranda ? thumbup.gif  drinks_cheers.gif


tai ne mirksiukas.gif
juk mes giliai sirdy meniskos sielos wub.gif
visko greit ismoksim 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(rembiene @ 2009 03 19, 18:59)
įdomu kokiu būdu tas žemes tokias tikroviškas padaro?  g.gif  nes idėja tai tikrai kabai supper  thumbup.gif


gal sokoladinio biskvito trupiniais smulkiais bandyciau 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatina: 20 kovo 2009 - 10:24
QUOTE(MAMICY @ 2009 03 20, 07:19)
nu va vakar puoliau purskalioti savo antgaliai ir šššš. gavosi... beze forma laikė. ta prasme jei padarai smailią viršūnę, tai tas smailumas toks ir stovi, o va karbukų šonuose nepavyko... ir išvis vakar aš supratau, kad nemoku elgtis su šitais dalykais... gal sakau cipciukas galetu kokį seminarą ta tema pravesti  ax.gif  nugi gaila sitiek antgaliu turiu, o jie man visi daro tokia pacia kruvele beveik sad.gif Cipciukas, padekit jaunimui, a  ax.gif

gal šitas pagelbėtų ir daug kitų šalia 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūrė @ 2009 03 19, 23:22)
Sveikos kepėjėlės.  4u.gif
Gal kuri žinot, ar įmanoma iš paprastų zefyrų pagamint gėlytes papuošimui? Gal galima būtų į juos dar ko pridėt ir gautųsi?  g.gif  Ačiū.


Gal kuri vis gi bandė zefyrus naudot? unsure.gif
Atsakyti
žavumėlis

na zefyrų kiek žinau čia nei viena nebandžiusi, kad tekstūra biškiuką ne ta g.gif imkite cukrinę masę, labai maloni mirksiukas.gif ar būtent saldaininės norit rolleyes.gif
Atsakyti
Iš zefyrų ir aš nesu bandžius, iš marmeladinių saldainių tik g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 03 20, 11:06)
žavumėlis

na zefyrų kiek žinau čia nei viena nebandžiusi, kad tekstūra biškiuką ne ta g.gif imkite cukrinę masę, labai maloni mirksiukas.gif ar būtent saldaininės norit rolleyes.gif


Tie saldainiai, iš kurių daromos gėlytės (Marshmallow)ant pakuotės išversta -" zefyrų rinkinys". Jie panašūs į mūsų zefyrus ir sudėtis panaši. bigsmile.gif Gal kas ir gautųsi? Ir kiekis didesnis, ir pigiau gautųsi. g.gif
Atsakyti

Mergaites, o is saldainines mases galiu torta dengt? ar reikia cukrine naudot? as dazu neturiu, o baltas tortas siuo atveju nelabai tiks. Patarkit, gal kas bandet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 03 20, 07:19)
nu va vakar puoliau purskalioti savo antgaliai ir šššš. gavosi... beze forma laikė. ta prasme jei padarai smailią viršūnę, tai tas smailumas toks ir stovi, o va karbukų šonuose nepavyko... ir išvis vakar aš supratau, kad nemoku elgtis su šitais dalykais... gal sakau cipciukas galetu kokį seminarą ta tema pravesti  ax.gif  nugi gaila sitiek antgaliu turiu, o jie man visi daro tokia pacia kruvele beveik sad.gif Cipciukas, padekit jaunimui, a  ax.gif



Na jau nebėra nei ko rodyti , aiškiau ir nebūna schmoll.gif ...geros nuorodos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Tik gal jas reikėtu į Inočkos temą idėti , bus visom prieinamiau , nes čia gali pasimesti g.gif

Papildyta:
smile.gif+2009 03 20, 11:52-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 03 20, 11:52)
Mergaites, o is saldainines mases galiu torta dengt? ar reikia cukrine naudot? as dazu neturiu, o baltas tortas siuo atveju nelabai tiks. Patarkit, gal kas bandet  4u.gif


APIE KURIUOS SALDAINIUS KALBI ,
"MARČMONUS" lotuliukas.gif AR KAIP TEN JIE ....galima jais dengti , o spalvą tik su burokėliais gali išgauti rausvą .
Atsakyti