Įkraunama...
Įkraunama...

Epilepsija

labas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2009 03 20, 19:25)
apie nesakymai visuomenej, turiu gana kategoriska nuomone. jei nieka nesinori sakyti apie liga, vadinasi jos nepriemi ir niekaip negali susitaikyti su tuo,kad ja turi. o apie tai, ka kas pagalvos, turi buti visiskai dzin, nes tai tavo vaikas, tavo ir jo gyvenimai... kiekvienas isgyvena skirtingai, ir kai nekreipi demesio, manau zymiai lengviau, o visuomene tikrai turi zinoti it pratintis. kai suzinojau siandien, kad per metus suserga 500 zmoniu - epilepsija, man akys ant kaktos, bet didzioji dauguma bijo ir daug ko ir kam nesako  unsure.gif

labas,pritariu tau.ten tavo darbeliai karoliukai ir visi kiti dalikeliai sakes kaip grazu. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Buriuke @ 2009 03 21, 13:19)

smile.gif labukas.smagu susipazinti 4u.gif
Atsakyti
labas rytas, na ir prirašėte tongue.gif

jau kiek vaikų tiek traukulių skirtingų...
aš įsivedus Youtube savo dukters traukulių pavadinimą žiūrėjau kaip tokie patys atrodo pas kitus vaikus...ir nei vienas ne toks kaip mano panos...taip, panašu, judesiai, šūkčiojimai, bet visiškai kitaip...

Diazepamas gali būti tabletėmis , kaip raminamasis, čia mūsų atveju klizmutės, nes traukuliuojančiam vaikui taip lengviau suduoti vaistą smile.gif

Mergaitės, o va aš noriu paklausti, tų, pas kurių vaikučius būna stipresni traukuliai, ar po traukulio nepakyla temperatūra?

mum užvakar buvo bajeris...ryte užsitraukuliavo, pamatuoju - 37,4, kaip ir nedidelė, ir neturėtų tokia provokuoti...pamiegojo, atvėso vakare antras traukulys - tempa analogiškai...jokios ligos nematau, nei gripas, nei angina nei kas kitas prie ko būna temperatūra...

tai va išgalvojau, gal čia po traukulio taip jai buvo? gal ir anksčiau jai taip būdavo, nematuoju gi tempos nuolat doh.gif

Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2009 03 21, 10:59)
Man sunku pasakyti. Maniškei 1,5 metukų, nepasisako, bet būna kad susiima už galvytės, tai matyt, kad paskauda  unsure.gif Slopina mus tie vaistai. Ji visai nebeguguoja, tik mykia. Matosi norėtų šnekėt, bet niekaip nepavyksta. Geriausiu atveju išspaudžia - "ma ma"  verysad.gif Šiaip domisi, rapinėja po visus namus, katę bando pagauti už uodegos  smile.gif Pastebėjau tokius nevalingus judesius: dažnai purto galvytę (lyg sakytų ne ne ne). Man jau baisu, kad dar kokio brudo mums neprirašytų. Man jau paranoja nuo savų minčių ir straipsnių ineto platybėse unsure.gif


ziuriu musu mergytems labai panasiai viskas. Taip paciai mykiam arba tik mama sakom. Su galvytes purtymu tas pats... Dabar kaip geriam Diakarba tai baigesi spiegimai ir uz galvytes susiemimai, gal kazkiek padeda jai.

QUOTE(Rustė @ 2009 03 21, 12:20)
Mergaitės, o va aš noriu paklausti, tų, pas kurių vaikučius būna stipresni traukuliai, ar po traukulio nepakyla temperatūra?

mum užvakar buvo bajeris...ryte užsitraukuliavo, pamatuoju - 37,4, kaip ir nedidelė, ir neturėtų tokia provokuoti...pamiegojo, atvėso vakare antras traukulys - tempa analogiškai...jokios ligos nematau, nei gripas, nei angina nei kas kitas prie ko būna temperatūra...

tai va išgalvojau, gal čia po traukulio taip jai buvo? gal ir anksčiau jai taip būdavo, nematuoju gi tempos nuolat  doh.gif


mums net greitoji kai buvo atvaziavus matavo, bet temp nebuvo, nors buvo visa ispraikatavusi, issutusi, nebent nukrito per pusvalandi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Sandrita-: 21 kovo 2009 - 13:27
Sandrita, primink man kokius jūs vaistus ir kokiom dozėm geriat g.gif

Ruste, tikrai pamenu kaip gydytoja sakė, kad gali sukilti temp.po priepuolių. Mums, beje, pradžioje taip būdavo. Tik nepamenu kiek blush2.gif Bet nelabai aukšta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2009 03 21, 14:02)
Sandrita, primink man kokius jūs vaistus ir kokiom dozėm geriat  g.gif

Ruste, tikrai pamenu kaip gydytoja sakė, kad gali sukilti temp.po priepuolių. Mums, beje, pradžioje taip būdavo. Tik nepamenu kiek  blush2.gif Bet nelabai aukšta  unsure.gif

mes ka tik po priepolio, viskas gerai buvo, zaide, ir prasidejo, iskarto vidurius paleido, vei isuto, buvo net violetine ir karsta visa, bet tempos neturejau kaip pamatuoti, pagulejom po to ir db vel viskas gerai.
geriam mes po 4 ml conulexo ryte ir 4 vakare, dar po puse arb saukst relanium 2xd
Atsakyti
QUOTE(amri @ 2009 03 21, 03:05)
Pasikabinesiu prie zodziu.... biggrin.gif Kadangi as pati astmatike, tai tikrai nemanau, kad liga suteikia isskirtinumo-blogo, ar gero...kad svarbu ar astma, ar epilepsija, ar dar koks negerumas...Manau tiek sveikas, tiek sergas vaikas gali ir turi vaikscioti pakeles galva...tik tai priklauso nuo teveliu...kurie ta galva padeda iskelti...
Neinu ir nepasakoju visiems...kas mano vaikuciui, bet slepti neslepiu, nes nemanau, kad jis kazkuo kitoks - blogesnis, vis skiepiju...kad tu grazus, protingas, gabus...ir moki daug graziu dalyku...o kiek dar ju ismoksi...Zodziu, norejau pasakyti, kad as stengiuosi ir padedu vaikui "susidraugauti" su liga, ir kad jis augtu visomis prasmemis (nors ir truputi kitaip nei visi)...nors buna kartais taip sunku, kad net vilku staugti noris....
Bet cia tik mano nuomone, nenoriu jos kisti, o juolab ka izeisti...
Papildyta:

Klausimelis....O kai vaziuojate gultis i ligonine, ar su 8 metu vaiku leidzia guleti kas? Ar yra ten mokamu palatu...nes ziauru man butu namie sedeti, cia KLP, o mano vaikutis, ten vienas, nemanau, kad noreciau ir galeciau...Ar yra kokios salygos mamoms...As kalbu apie Kauna, nes ten planuoju vaziuoti.

Atsakyti
QUOTE(MELONIJA @ 2009 03 21, 01:53)
labas visoms.....
Kazkaip cia skaitineju ir ziuriu naujokiu daug, KRISTA, manau esam jau pazistamos, kartu su vaikais gulejom KMUK, ir tu dar man pagelbejai, apie palikta sketi pranesei lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Ar as klystu?

taip tu teisi smagu kad atsiminei biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(amri @ 2009 03 21, 03:05)
Pasikabinesiu prie zodziu.... biggrin.gif Kadangi as pati astmatike, tai tikrai nemanau, kad liga suteikia isskirtinumo-blogo, ar gero...kad svarbu ar astma, ar epilepsija, ar dar koks negerumas...Manau tiek sveikas, tiek sergas vaikas gali ir turi vaikscioti pakeles galva...tik tai priklauso nuo teveliu...kurie ta galva padeda iskelti...
Neinu ir nepasakoju visiems...kas mano vaikuciui, bet slepti neslepiu, nes nemanau, kad jis kazkuo kitoks - blogesnis, vis skiepiju...kad tu grazus, protingas, gabus...ir moki daug graziu dalyku...o kiek dar ju ismoksi...Zodziu, norejau pasakyti, kad as stengiuosi ir padedu vaikui "susidraugauti" su liga, ir kad jis augtu visomis prasmemis (nors ir truputi kitaip nei visi)...nors buna kartais taip sunku, kad net vilku staugti noris....
Bet cia tik mano nuomone, nenoriu jos kisti, o juolab ka izeisti...
Papildyta:

Klausimelis....O kai vaziuojate gultis i ligonine, ar su 8 metu vaiku leidzia guleti kas? Ar yra ten mokamu palatu...nes ziauru man butu namie sedeti, cia KLP, o mano vaikutis, ten vienas, nemanau, kad noreciau ir galeciau...Ar yra kokios salygos mamoms...As kalbu apie Kauna, nes ten planuoju vaziuoti.
taip leidzia mano ir 8m gulejau kartu
Atsakyti
QUOTE(krista... @ 2009 03 21, 16:25)
taip leidzia mano ir 8m  gulejau kartu

Dekui, dabar ramiau... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MELONIJA @ 2009 03 21, 12:58)
KLAUDI, diazepamo zvakutes dazniausiai cia visos naudoja tik paciu kritiskiausiu atveju.Nemanau , kad gerai jas vartoti nezinant diagnozes.Maniskis po siu vaistu pramiegodavo beveik visa diena, na maziukas jis dar.bet..... Siulau kreiptis i medikus, padarys miego tyrima EEG, nera jis kazkoks baisus, o atsakymas del epilepsijos po sio tyrimo tikrai bus.Pamatis kas galvytej daros, tuo labiau , kad jums taip miego metu. Ir bus ramu. Linkiu sekmes 4u.gif

Labas,skaitau ir galvoju,mums diagnoze nenustatyta,bet diazepamo zvakutes paskirtos.O tai jos kenkia?Na as kolkas tik viena kart panaudojau,iki tol ju neturejom,o nakti tai mazylis miega neramiai,daug vartosi,kartais verkia,negalvojau kad tai irgi gali buti pozymiai...
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 03 21, 14:30)
mes ka tik po priepolio, viskas gerai buvo, zaide, ir prasidejo, iskarto vidurius paleido, vei isuto, buvo net violetine ir karsta visa, bet tempos neturejau kaip pamatuoti, pagulejom po to ir db vel viskas gerai.
geriam mes po 4 ml conulexo ryte ir 4 vakare, dar po puse arb saukst relanium 2xd


Jūs turbūt Convulex sirupą geriat, kad ml matuojat g.gif
Nes mes po 15 lašų ryte ir vakare g.gif Topamaxas 19mg ryte ir 25 vakare. Ir dar nitrozepamas po 2,5mg ryte ir vakare, ir 1,25 mg per pietus.

Šiandien buvau pas savo puseserę, ji suaugusiujų neurolge santariškėse dirba. Tai apramino mane. Sakė per daug kabinėjuosi ir ieškau kabliukų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2009 03 21, 14:02)
Sandrita, primink man kokius jūs vaistus ir kokiom dozėm geriat  g.gif

Ruste, tikrai pamenu kaip gydytoja sakė, kad gali sukilti temp.po priepuolių. Mums, beje, pradžioje taip būdavo. Tik nepamenu kiek  blush2.gif Bet nelabai aukšta  unsure.gif

tai va ir aš galvoju, kad gal susiję, kitą kartą irgi pamatuosiu (tfu tfu, kad jo nebūtų doh.gif )
Atsakyti