Įkraunama...
Įkraunama...

Epilepsija

QUOTE(amri @ 2009 03 22, 17:08)
Pas ka Jus KLP lankotes...Kaip matau skyriuje tvarka visiems vienoda, nes tableciu negave mes dar...


Mes pas gydytoją Maskolenkaitę ax.gif
Atsakyti
Mes balndžio 16. turim talonėlį į KMUK. Gal kas nors tuo metu klinikose lankysis, ar gulės. Galėtumėme pakelti nuotaiką ir paspausti ranką. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
daug prirasete per savaitgali smile.gif . Mums po traukuliu (zando apatines vienos puses), nieko daugiau nebuna, biski pasvepluodavo ir tiek, nei vemia, nei galva skauda , vienu zodziu kaip niekur nieko toliau miega.
Dar noriu tiesiai sviesiai paklausti, pas gyd. Endzinienę per konsultaciją davete pinigelių ? blush2.gif . kažkaip atrodo kai duosiu gal geriau žiūrės ar labiau paaiškins kas ir kaip.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(iquana @ 2009 03 23, 11:11)
Sveikutes,
daug prirasete per savaitgali  smile.gif . Mums po traukuliu (zando apatines vienos puses), nieko daugiau nebuna, biski pasvepluodavo ir tiek, nei vemia, nei galva skauda , vienu zodziu kaip niekur nieko toliau miega.
Dar noriu tiesiai sviesiai paklausti, pas gyd. Endzinienę per konsultaciją davete pinigelių ? blush2.gif . kažkaip atrodo kai duosiu gal geriau žiūrės ar labiau paaiškins kas ir kaip.... 4u.gif



Mes lankomės pas kitą gydytoją. Tai išeidami iš ligoninės įteikėm knygyno kuponą, nes tikrai buvo gydytoja verta dovanos (sprendėm tarp gėlių ir dovanų kupono). Prieš paduoti aš nemoku, kai vyras bandė- buvo išbartas- sakė vaikui vitaminų nupirkit. O kuponu apsidžiaugė.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 03 22, 09:46)
bet realiai taip yra daroma, tik ne pas mus...užsieniuose, kur yra įkurtos specialios naktinio miego EEg palatos, su kamerom ir t.t.



QUOTE(Rustė @ 2009 03 22, 10:12)
aš supratau apie ką tu  mirksiukas.gif

o būtų įdomu man ir naktinis EEG... rolleyes.gif  gal ateis laikas ir pas mus bus...

šiaip tai yra smile.gif
Vilniuje Sapiegos ligoninėje, miego sutrikimų laboratorija yra, ten ir EEG ir kardiogramas ir kvėpavimą gali sekti miego metu.
saugusiam, žinoma, bet dėl miego sutrikimų, ne dėl Epi


As kai lankiau kursus man sake, kad yra viena palata, kur stebimi ligoniai kelias paras del epilepsijos, man atrodo ir EEG daro. Cia Raudonam kryziuj ar tai greitosios pagalbos ligoninej g.gif neatsimenu blush2.gif Ta gydytoja kur kursus vede ir sake, kad daug zmoniu nezino apie ta centra, dauguma galvoja kad vienintelis epilepsijos gydymo centras yra santariskes g.gif
Papildyta:
Gal kuri turit zuvytes g.gif Mes nusipirkom akvariuma, bet jau augalu brangumas, gal kuri pigiau turetumet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2009 03 23, 08:24)
Mes balndžio 16. turim talonėlį į KMUK. Gal kas nors tuo metu klinikose lankysis, ar gulės. Galėtumėme pakelti nuotaiką ir paspausti ranką.  smile.gif


tai jus man db pasakykit, gyd Endziniene liepe pasiskambinti jai jeigu bus kas negerai tipo pasakys kada i skyriu atvykti su dantu sepetukais, tai man skambinti i kabineta jos darbo laiku ar bet kada, nes sesute dave poliklinikos kab nr..

QUOTE(anaja @ 2009 03 23, 11:04)
As kai lankiau kursus man sake, kad yra viena palata, kur stebimi ligoniai kelias paras del epilepsijos, man atrodo ir EEG daro. Cia Raudonam kryziuj ar tai greitosios pagalbos ligoninej  g.gif neatsimenu  blush2.gif  Ta gydytoja kur kursus vede ir sake, kad daug zmoniu nezino apie ta centra, dauguma galvoja kad vienintelis epilepsijos gydymo centras yra santariskes  g.gif
Papildyta:
Gal kuri turit zuvytes  g.gif Mes nusipirkom akvariuma, bet jau augalu brangumas, gal kuri pigiau turetumet  blush2.gif


mes turim, ir zoliu ir zuvyciu galeciau duoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 03 23, 11:08)

mes turim, ir zoliu ir zuvyciu galeciau duoti  mirksiukas.gif

Bet kaip matau Alytuj gyvenat, o mes Vilniuj, biski sunkoka butu pasiimt augaliukus verysad.gif Mao vyro tevai alytuj gyvena, bet artimiausiu metu nevaziuosim g.gif o juos pvz i koki slonikeli idejus galima parsivezt g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 03 23, 11:08)
tai jus man db pasakykit, gyd Endziniene liepe pasiskambinti jai jeigu bus kas negerai tipo pasakys kada i skyriu atvykti su dantu sepetukais, tai man skambinti i kabineta jos darbo laiku ar bet kada, nes sesute dave poliklinikos kab nr.. mes turim, ir zoliu ir zuvyciu galeciau duoti  mirksiukas.gif

as kai jau beda prispiria, skambinu tiesiai i mobilu blink.gif , o siaip tai manau skambink i kabineta.

Sandrita, primink, ar jus ta kalci geret? blush2.gif ar kazkas kitas? kazkuri gi cia buva panasiu nicu, nu zodziu susimaisiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(anaja @ 2009 03 23, 11:15)
Bet kaip matau Alytuj gyvenat, o mes Vilniuj, biski sunkoka butu pasiimt augaliukus  verysad.gif Mao vyro tevai alytuj gyvena, bet artimiausiu metu nevaziuosim  g.gif o juos pvz i koki slonikeli idejus galima parsivezt  g.gif


laisvai galima mirksiukas.gif ir zolytes ir zuvytes, nieko nenutiks, man dabar viena zole is Honkongo keliauja, bet oras atveso tikiuosi nesusals unsure.gif

Papildyta:
QUOTE(Domicele @ 2009 03 23, 11:15)
as kai jau beda prispiria, skambinu tiesiai i mobilu blink.gif , o siaip tai manau skambink i kabineta.

Sandrita, primink, ar jus ta kalci geret?  blush2.gif  ar kazkas kitas? kazkuri gi cia buva panasiu nicu, nu zodziu susimaisiau  biggrin.gif


o skambinti jos darbo diena ar kaip?
Jo, mes gerem, db pertrauka, negeriam/ Nors turiu ir vaikisko kalcio to bet db vaistu tiek gaunam kad situ nera kada sugerti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anaja @ 2009 03 23, 11:04)
As kai lankiau kursus man sake, kad yra viena palata, kur stebimi ligoniai kelias paras del epilepsijos, man atrodo ir EEG daro. Cia Raudonam kryziuj ar tai greitosios pagalbos ligoninej  g.gif neatsimenu  blush2.gif  Ta gydytoja kur kursus vede ir sake, kad daug zmoniu nezino apie ta centra, dauguma galvoja kad vienintelis epilepsijos gydymo centras yra santariskes  g.gif
Papildyta:
Gal kuri turit zuvytes  g.gif Mes nusipirkom akvariuma, bet jau augalu brangumas, gal kuri pigiau turetumet  blush2.gif

tai ten ir vaikams galima?

nu reikės pasidomėti.

parašyk Až kontaktus, suvesiu su drauge, ji akvariumą turi, ir taip pat visko ieško, dalinasi, keičiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 03 23, 11:18)
tai ten ir vaikams galima?

nu reikės pasidomėti.

parašyk Až kontaktus, suvesiu su drauge, ji akvariumą turi, ir taip pat visko ieško, dalinasi, keičiasi smile.gif

Vat man atrodo kad tik suaugusiem verysad.gif nes ir tie kursai buvo suagusiem, tik pora mamu buvo maziuku vaiku g.gif

Kad as neturiu kuom keistis doh.gif as kolkas galiu tik imti, pas mane tuscias akvariumas stypso akmenuku (grunto) pribertas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(anaja @ 2009 03 23, 11:20)
Vat man atrodo kad tik suaugusiem  verysad.gif nes ir tie kursai buvo suagusiem, tik pora mamu buvo maziuku vaiku  g.gif

Kad as neturiu kuom keistis  doh.gif as kolkas galiu tik imti, pas mane tuscias akvariumas stypso akmenuku (grunto) pribertas  blush2.gif

Akva cia musu akva jei idomu blush2.gif dar turim mazesni kuriame vezliukas gyvena ax.gif
Aisą cia mes ryskiai ne i tema blush2.gif blush2.gif
Atsakyti