Įkraunama...
Įkraunama...

moteris+tatuiruotės

Siuo metu gyvename Švedijoje,cia labai daug issitotuiravusiu moteru ir merginu. Man labai grazu thumbup.gif viena nedidele esu pasidariusi ant kojos, noreciau dar vienos, bet baisu kad Lietuvoje toks reiskinys netoleruojamas ir gali net buti problemu ieskan darbo verysad.gif . Kokia jusu nuomone apie tai?
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
Labai normali nuomone thumbup.gif Jei tau paciai patinka, tai darykis, tik gal ne ant veido lotuliukas.gif Tada tikrai gali kilti problemu, ieskant darbo. Na bet ir tai, priklauso kaip i visa tai paziuresi. drinks_cheers.gif
As pati asmeniskai neturiu, ir vargu ar kada nors turesiu, nors gal ir noreciau, bet paniskai bijau skausmo doh.gif Tikriausiai per mazai noriu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Femmyte @ 2009 03 07, 13:21)
Labai normali nuomone  thumbup.gif  Jei tau paciai patinka, tai darykis, tik gal ne ant veido  lotuliukas.gif Tada tikrai gali kilti problemu, ieskant darbo. Na bet ir tai, priklauso kaip i visa tai paziuresi.  drinks_cheers.gif
As pati asmeniskai neturiu, ir vargu ar kada nors turesiu, nors gal ir noreciau, bet paniskai bijau skausmo  doh.gif Tikriausiai per mazai noriu.  mirksiukas.gif



Jo jo baime ir mane laike visus 8 metelius smile.gif MB vis ikalbinejo ir ikalbinejo, o as paniskai bijojau. Nuvarem darytis tai meistras net juokesi sakau MB duok man ranka nes bijau, o pasirodo nera ten to skausmo tiek kike galvoji. Baimes akys dideles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2009 03 07, 08:54)
Siuo metu gyvename Švedijoje,cia labai daug  issitotuiravusiu moteru ir merginu. Man labai grazu thumbup.gif  viena nedidele esu pasidariusi ant kojos, noreciau dar vienos, bet baisu kad Lietuvoje toks reiskinys netoleruojamas ir gali net buti problemu ieskan darbo verysad.gif . Kokia jusu nuomone apie tai?

nebent striptizo šokėjos darbo ieškosi lotuliukas.gif

jei ant kojos, tai būk rami -- juk per interviu nereikalauja nusirengti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2009 03 07, 16:30)
nebent striptizo šokėjos darbo ieškosi  lotuliukas.gif

jei ant kojos, tai būk rami -- juk per interviu nereikalauja nusirengti  g.gif



Tai jo ant kojos ta nekelia jokiu abejoniu, bet db planuoju pasidaryti ant rankos, toje vietoje nuo alkunes iki rieso vidinej pusej 4u.gif tai ir mastau kaip cia kas
Atsakyti
Mano sūnus tatuiruotę gavo dovanų iš draugų g.gif jam gražu,ir man gražu,jam patogu ir man patogu bigsmile.gif ne ant kaktos pasidarė,ant rankos.Sau nesidaryčiau,o kiti man nemaišo.
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2009 03 07, 18:08)
Mano sūnus tatuiruotę gavo dovanų iš draugų g.gif jam gražu,ir man gražu,jam patogu ir man patogu bigsmile.gif ne ant kaktos pasidarė,ant rankos.Sau nesidaryčiau,o kiti man nemaišo.


vertinu tolerantiskus zmones 4u.gif
Atsakyti
man negrazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Armani @ 2009 03 08, 03:30)
man negrazu smile.gif

4u.gif
Atsakyti
galiu pasakyti, kad man ir nepatinka
Atsakyti
QUOTE(Dumblas @ 2009 03 08, 14:39)
galiu pasakyti, kad man ir nepatinka


todel labai ydomu kitu nuomone, kazkodel Lietuvoje daugeliui zmoniu nepriimtina. Vyras su tatto lyd ir nieko, bet jau moteris tai ne ne ne...
Atsakyti