Įkraunama...
Įkraunama...

moteris+tatuiruotės

Turiu tattoo ant nugaros, svajoju dar viena pasidaryti. Asmeniskai man - subtilios tatuiruotes yra grazios. Jokiu problemu isidarbinime nematau.
Atsakyti
Jei subtiliai parinkta vieta ir pati Tatto nieko blogo nematau, man kaip tik gražu individualumas, pati turiu kelias mažytes tattoo ir labai tuo džiaugiuosi, beje jos labai matomos ir kažkaip nesulaukiau, neigiamų atsiliepimų. Kita vertus tikiu, kad yra kiriems ir nepatinka, bet kadangi visiems geras nebusi, tai dėl to mažiausiai suku smegenis. O dėl įsidarbinimo, tai kadangi esu meniškos sielos, darbas irgi su tuo susijęs, tai nėr problemų.... atvirkščiai, manau tai net pliusas.
Atsakyti
Na jeigu tokia nediduke, tai kodel ne? Man tik negrazu kai buna didele ant sprando arba nugaros apacioj, vos ne iki pat sonu doh.gif
Dar zinau viena atveji, kai mergina pasidare tatuiruote ant pilvo sono apacioj, tai kai pastojo, augantis pilvas ta tatuiruote labai negraziai "isarde".. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(AidaBajar @ 2009 03 08, 20:01)
Jei subtiliai parinkta vieta ir pati Tatto nieko blogo nematau, man kaip tik gražu individualumas, pati turiu kelias mažytes tattoo ir labai tuo džiaugiuosi, beje jos labai matomos ir kažkaip nesulaukiau, neigiamų atsiliepimų. Kita vertus tikiu, kad yra kiriems ir nepatinka, bet kadangi visiems geras nebusi, tai  dėl to mažiausiai suku smegenis. O dėl įsidarbinimo, tai  kadangi esu meniškos sielos, darbas irgi su tuo susijęs, tai nėr problemų.... atvirkščiai, manau tai net pliusas.


Kaip smagu, kad vis daugiau bendraminciu atsiranda 4u.gif as kolkas nesigailiu savo tatto. ziuriu ziuriu ir man taip grazu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Clotilde @ 2009 03 08, 20:03)
Na jeigu tokia nediduke, tai kodel ne? Man tik negrazu kai buna didele ant sprando arba nugaros apacioj, vos ne iki pat sonu doh.gif 
Dar zinau viena atveji, kai mergina pasidare tatuiruote ant pilvo sono apacioj, tai kai pastojo, augantis pilvas ta tatuiruote labai negraziai "isarde".. schmoll.gif


Gal pemenat Ieva is to realybes sou "baras". jai kai padare tatto tai buvo stambi, o paskui kai sulisejo tai tas katinas baisu ziureti gavosi. Cia jau jo kazkaip neapgalvota gal.
Atsakyti
man grazu, kuomet tos tatoo nedidukes thumbup.gif
bet kai eina per visa kuna, ar didziaja jos dali man ne schmoll.gif
Atsakyti
cia nuoroda mano tatto blush2.gif
http://hotimg25.fotk..._32/92_33/8.jpg
O sita turiu planuose pasidaryti bet spalvota ant rankos toje vietoje nuo rieso link alkunes vidineje puseje, tureciau si menesi ygyvendinti savo projekta smile.gif
http://hotimg25.fotk...e002-Small-.jpg
Atsakyti
Labai grazu, ir nemanau, kad tai trukdytų susirasti drabą, kaip minėjot..... smile.gif Šaunuolė, sėkmės įgyvendinant, paskui parodykit kaip pasisekė.... smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AidaBajar @ 2009 03 08, 22:13)
Labai grazu, ir nemanau, kad tai trukdytų susirasti drabą, kaip minėjot.....  smile.gif Šaunuolė, sėkmės įgyvendinant, paskui parodykit kaip pasisekė.... smile.gif  4u.gif


dekoju blush2.gif man nepatinka kas per daug. daugiau uz originaluma. ta gelyte turetu buti zydra su atspalviais, matysim ka cia svedai man padarys. kai jau turesiu butinai pasirodysiu 4u.gif
Atsakyti
Aš tai labai norėjau pėdas raštais išpuopšt, bet tattoo meistrė sakė , kad tose vietose dažai labai "išplaukia", nes oda tam nepritaikyta ir bus kaip nusitrynęs piešinys, tai truputi nuliūdau.... tada ėmiausi rankų pirštelų, ir gražu...jie papuošti taškeliais, ne visi aišku..... man tai labai subtilu ir Moteriška. Pas nieką tokių nemačiau, tai jaučiuosi ir originaliai, gal kada ikelsiu vaizdelį, bet kai nuotrauką tinkamą turėsiu.
O Meistras labai svarbu, kai dariausi, kažkaip buvau prisiklausius visokių atsiliepimų, bet pažystamą turiu kuri ir auskarus veria ir tattoo daro, tai kažkaip smagiau. Svarbiausia turbūt tie visi higienos reikalavimai, ir aišku, kad "susikalbėtumėt" ,"suprastumėt" vienas kitą.. smile.gif Viskas bus gerai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(AidaBajar @ 2009 03 08, 23:25)
Aš tai labai norėjau pėdas  raštais išpuopšt, bet  tattoo meistrė sakė , kad tose vietose dažai labai "išplaukia", nes oda tam nepritaikyta ir bus kaip nusitrynęs piešinys, tai truputi nuliūdau.... tada ėmiausi rankų pirštelų, ir gražu...jie papuošti taškeliais, ne visi aišku..... man tai labai subtilu ir Moteriška. Pas nieką tokių nemačiau, tai jaučiuosi ir originaliai, gal kada ikelsiu  vaizdelį, bet kai nuotrauką tinkamą turėsiu.
O Meistras labai svarbu, kai dariausi, kažkaip  buvau prisiklausius visokių atsiliepimų, bet pažystamą turiu kuri ir auskarus veria ir tattoo daro, tai kažkaip smagiau. Svarbiausia turbūt tie visi  higienos reikalavimai, ir aišku, kad "susikalbėtumėt" ,"suprastumėt" vienas kitą.. smile.gif  Viskas bus gerai wink.gif


Labai noretusi pamatyti kaip atrodo, dar nesu maciusi 4u.gif taigi vat, kad as sita gelyte nespalvota radau o noreciau su spalvomis su perejimasi ir seselia galbut. o kaip paaiskinti nenumanau nes esu "zalia" daileje,tik tas mane baugina.
O veiksmas vyksta ne Alytuje?
Atsakyti
Veiskams vyksta Kaune smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AidaBajar @ 2009 03 09, 00:40)
Veiskams vyksta Kaune  smile.gif

4u.gif
Atsakyti