Įkraunama...
Įkraunama...

moteris+tatuiruotės

aturetu buti grazu. o del darbdaviu, tai neturetu kilt problemu. na jei koks nukryziuotas Jezus butu ar velnias koks, tai gal ir nlb..vaiku darzely reiktu pridengt, kad neklausinetu lb. smile.gif
pasidarysiu ir as. tik neapsisprendziu kur..
noriu kad nebutu lb paslepta, bet ir pardaug atvira nekuklu... o kai labai norisi, tai manau ir skausmas perpus mazesnis. man tai su auskaru i bamba buvo. o laimes paskui kiek thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agotaite @ 2009 03 09, 13:52)
aturetu buti grazu. o del darbdaviu, tai neturetu kilt problemu. na jei koks nukryziuotas Jezus butu ar velnias koks, tai gal ir nlb..vaiku darzely reiktu pridengt, kad neklausinetu lb. smile.gif
pasidarysiu ir as. tik neapsisprendziu kur..
noriu kad nebutu lb paslepta, bet ir pardaug atvira nekuklu... o kai labai norisi, tai manau ir skausmas perpus mazesnis. man tai su auskaru i bamba buvo. o laimes paskui kiek thumbup.gif


Kai pasidarysi imesk foto kaip padare, arba kai sugalvosi ka nori darytis. Palaikau 100procentu, tik nedvejok o kai labai noresi tai ri skausmo tokio nebus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2009 03 08, 20:18)
Gal pemenat Ieva is to realybes sou "baras". jai kai padare tatto tai buvo stambi, o paskui kai sulisejo tai tas katinas baisu ziureti gavosi. Cia jau jo kazkaip neapgalvota gal.


Pries darantis tatuoruote reikia daug ka apgalvoti. Jei tatuoruote daroma toje vietoje, kur raumenu mase kinta minimaliai, kur riebalinis sluoksnis visa gyvenima lieka panasus - toje vietoje tatuoruote visada atrodys nepriekaistingai, net ir senyvam amziuje. Todel tos paneles, kurios negimdziusios pasidaro tatuiruote ant pilvo, krutines ar pvz stambokos merginos pasidaro tatuoruote ant savo "stambios" krutines ar pilvuko, o veliau sukusta - matosi ir rezultatai. Lygiai tas pats galioja vyrams, pasidariusiems tattoo ant rankos, peties, pilvo... Kai auga ar traukiasi raumenys - issikraipo ir tatuoruote.. o ka jau kalbeti apie strijas, kuriu turi tiek vyrai, tiek moterys. Savo akim maciau vaikina, kurio tatuiruote ant rankos buvo suskilinejusi nuo striju. Kaip jis pats aiskino - jaunas "dviratis" pasidariau tattoo, paskui pradejau sportuoti... smile.gif
Atsakyti
Man asmeniškai nepatinka ir nemanau kad tatuiruotės puošia kūną. O darytis ar ne, kiekvieno asmeninins reikalas.
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2009 03 08, 21:25)
cia nuoroda mano tatto blush2.gif
http://hotimg25.fotk..._32/92_33/8.jpg
O sita turiu planuose pasidaryti bet spalvota ant rankos toje vietoje nuo rieso link alkunes vidineje puseje, tureciau si menesi ygyvendinti savo projekta smile.gif
http://hotimg25.fotk...e002-Small-.jpg

wub.gif ta kur nori darytis wub.gif
as pati ant kojos turiu ir dar ant nugaros noreciau
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2009 03 10, 19:26)
wub.gif ta kur nori darytis wub.gif
as pati ant kojos turiu ir dar ant nugaros noreciau


Cia tikriausiai kai viena pasidarai tai norisi dar ir dar smile.gif Gaila, kad Lietuvoje vis dar i tatto ziurima skeptisakai. Jeigu gyvenciau visa laika Švedijoje nebutu planu gryzti i Lietuva tai tikriausiai noreciau dar kokios didelio grazuas piesinio ant blauzdos blush2.gif
Apetitas atsiranda bevalgant 4u.gif
Atsakyti
man grazu,kai JI,tinka,ir tik jaunam zmogui. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka33 @ 2009 03 11, 17:31)
man grazu,kai JI,tinka,ir tik jaunam zmogui. tongue.gif

blink.gif tai dauguma jaunu darosi, bet pasenism visi ir su tatto ir be ju 4u.gif
Atsakyti
Man grazu,kai ant grazaus kuno,grazi tatoo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
nesakau kad kategoriskai nepatinka, bet darytis tikrai nenoreciau schmoll.gif
Atsakyti
man grazu,bet taturuote neturetu uzimti puse kuno ir buti kazkokia nesamoninga..man tai visiskai neskoninga schmoll.gif
Patinka mazos,neisaukiancios thumbup.gif
Atsakyti
dėl darbo, tai kartais protokolai gali reikalauti nedemonstruot tatuiruočių. bet abejoju ar šitos problemos neišspręstų ilgos rankovės ar ilgos kelnės. nebent ta tatuiruotė kokia nors itin ekstremali.
Atsakyti