Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(allisa @ 2009 03 09, 13:32)
Reda P,jau kraujuka ko gero pridavei?Laukiam rezultatu nestuke.gif

Sveikutes pridaviau bet atsakyma pasakysiu tik rytoj vakarop. Teks ir Jums su manim pakenteti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 03 09, 12:00)
sveikutes, kokios saunios nuotaikeles cia pas jus, iskart norisi griebti jauti uz ragu  biggrin.gif Mergaites, o jus IVF daretes po IUI ar iskart IVF? nes pati galvoju ka cia daryt - 5 IUI buvo nesekmingi, laukia laporaskopija...


as is karto IVF - men metu jau pakankamai ir jau apie 10 metu turiu siu problemu, o apie 5 -tai stimuliuoja tai nepavyksta, tai jau ner kur laukti. blush2.gif O mums ikiriai ir nesiule bigsmile.gif, taip ir pasake, kad prasmingiau IVF
Atsakyti
QUOTE(Reda.P @ 2009 03 09, 13:40)
Sveikutes pridaviau bet atsakyma pasakysiu tik rytoj vakarop. Teks ir Jums su manim pakenteti mirksiukas.gif


Del geru rezultatu verta pakenteti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 03 09, 13:00)
sveikutes, kokios saunios nuotaikeles cia pas jus, iskart norisi griebti jauti uz ragu  biggrin.gif Mergaites, o jus IVF daretes po IUI ar iskart IVF? nes pati galvoju ka cia daryt - 5 IUI buvo nesekmingi, laukia laporaskopija...

Mes iškart darėm IVF, nes su vyro 'grikiukų' rezultatais, pasak gyd, IUI padėtų kaip pašlakstymas švęstu vandeniu.
Atsakyti
Sveikos merginos. Lendu iš pogrindžio. Aš jau pentkadienį - 9DPĮ - mačiau II juosteles ir HCG buvo 97. Šiandien pakarotojau HCG - 440. Tai jau kaip ir nestuke.gif
Siunčiu visoms pavasarinius virusiukus wub.gif wub.gif wub.gif
Vasaris man buvo laimingas thumbup.gif
Atsakyti
Kol dar turėjom kažkiek gyvybingų darėm 2 IUI, nors ir buvo per silpni, bet pabandymui, o jau dabar tik IVF.
Papildyta:
QUOTE(Blanka1 @ 2009 03 09, 13:06)
Sveikos merginos. Lendu iš pogrindžio. Aš jau pentkadienį - 9DPĮ - mačiau II juosteles ir HCG buvo 97. Šiandien pakarotojau HCG - 440. Tai jau kaip ir  nestuke.gif
Siunčiu visoms pavasarinius virusiukus  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Vasaris man buvo laimingas thumbup.gif

Kaip fainai, sveikinu thumbup.gif O kelintas tau IVF laimingas ?
Atsakyti
Mums pavyko per 2 IVF. Prieš tai darėmės 1 IUI ir nusprendėme nežaisti, o griebti jautį už ragų.
Atsakyti
QUOTE(Blanka1 @ 2009 03 09, 14:06)
Sveikos merginos. Lendu iš pogrindžio. Aš jau pentkadienį - 9DPĮ - mačiau II juosteles ir HCG buvo 97. Šiandien pakarotojau HCG - 440. Tai jau kaip ir  nestuke.gif
Siunčiu visoms pavasarinius virusiukus  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Vasaris man buvo laimingas thumbup.gif


Sveikinu thumbup.gif . Kaip suprantu tau 12d. -hcg440. Manau, kad tikrai du leliukai yra, nes man 11d. buvo 343 ir buvo visi trys uzsikabine ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blanka1 @ 2009 03 09, 13:06)
Sveikos merginos. Lendu iš pogrindžio. Aš jau pentkadienį - 9DPĮ - mačiau II juosteles ir HCG buvo 97. Šiandien pakarotojau HCG - 440. Tai jau kaip ir  nestuke.gif
Siunčiu visoms pavasarinius virusiukus  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Vasaris man buvo laimingas thumbup.gif


Blanka, nerealu - sveikinimai didziausi thumbup.gif wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(Blanka1 @ 2009 03 09, 14:06)
Sveikos merginos. Lendu iš pogrindžio. Aš jau pentkadienį - 9DPĮ - mačiau II juosteles ir HCG buvo 97. Šiandien pakarotojau HCG - 440. Tai jau kaip ir  nestuke.gif
Siunčiu visoms pavasarinius virusiukus  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Vasaris man buvo laimingas thumbup.gif

Blanka1 sakiau ,kad viskas bus gerai friends.gif
Ir kaip 12 DPO labai dideli liuksusiniai skaičiukai,manau gali pradėti džiaugtis dėl dvigubo nėštumo 4u.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labutis merginos,na ir pavasarines nuotaikeles super biggrin.gif Dabar jau pradejau ir as gailetis kad nukeliau rudeniop doh.gif sveikinu merginos kurios jau nestuke.gif Ah,kaip pavydziu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš per pirmą IVF labai bijojau dvynukų, o dabar taip norisi iškart dviejų thumbup.gif
Ačiū už sveikinimus wub.gif
Atsakyti