Įkraunama...
Įkraunama...

Darželiai Šiaulių mieste

Gal yra mamyciu kurios nuo sio Rugsejo ves savo 1,5 - 2metu vaikucius i "Pupu peda" ? blush2.gif blush2.gif kiek zinau mes eisim, nes man pagal lengvata priklauso, tik nzn i kokia grupe, nes siaip kiek zinau grupej turi but bendraamziai vaikiukai? unsure.gif
Atsakyti
Nuo siu metu ir mes eisime i darzeli "pupu ******" gal turite mamytes kokiu nors atsiliepimu ? 4u.gif
Atsakyti
vyresnioji lanko l/d Ežerėlis (prie auksinio berniuko). aplinka sutvarkyta, auklėtojos šaunios pasitaikė, jokių nemalonumų neturėjom. o mažiukę ketinam leisti į voveraitę, nes persikraustom ir nenorim vežioti per visą miestą kasdien. gal kuri leidžiat savo atžalėlę ten, labai laukčiau komentarų.
Atsakyti
Ieskom draugu kas rugseji eisi i Žiogeli smile.gif
Mano merginai 2,9 metukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2009 07 31, 07:38)
nu nezinau mano vienas berniukas lanko pralanke du metu kitas vienus ir tikrai i kita darzeli nekeisciau labai fainos aukletojos , niekur nebuvo iluzusiu grindu , grupes pasakyciau jaukios ,
Papildyta:

taip iseina kad mano maziukai jau seniai turejo but kapuose , tavo vaikui galejo atsitikti taip ir kitame darzelije


Visu pirma, "Jusu",nes as su Jumis kartu zasu neganiau,o visu antra,paziureciau kaip kalbetumete,jei Jusu vaikas akyse silptu,isejusi po keliu paru is skyriaus,pamatytumete uzrasa "Reanimacija",o Jusu net savi zmones pamate nepazintu! Sorry,bet labai skaudzius prisiminimus prikelete. As tikrai niekada nieko nepuolu kaltinti neissiaiskinusi. Tai yra ne mano,o kompetetingu toje srityje zmoniu bei tikrintoju isvada. Tada dar naivoka buvau,bet ,jei dabar kazkas panasaus nutiktu.... Kad siame darzelyje(bent tuo metu) nebuvo higienos,tai daugiau nei aisku. Tiesa,aukletojos man pasirode puikios. Kaip dabar yra tikrai nezinau,nes tai vyko pries 4 metus.
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2009 08 18, 01:01)
Visu pirma, "Jusu",nes as su Jumis kartu zasu neganiau,o visu antra,paziureciau kaip kalbetumete,jei Jusu vaikas akyse silptu,isejusi po keliu paru is skyriaus,pamatytumete uzrasa "Reanimacija",o Jusu net savi zmones pamate nepazintu! Sorry,bet labai skaudzius prisiminimus prikelete. As tikrai niekada nieko nepuolu kaltinti neissiaiskinusi. Tai yra ne mano,o kompetetingu toje srityje zmoniu bei tikrintoju isvada. Tada dar naivoka buvau,bet ,jei dabar kazkas panasaus nutiktu.... Kad siame darzelyje(bent tuo metu) nebuvo higienos,tai daugiau nei aisku. Tiesa,aukletojos man pasirode puikios. Kaip dabar yra tikrai nezinau,nes tai vyko pries 4 metus.

kodel manai kad as nepatyriau to kad rasei g.gif mus net isveze i vilniu irt ten begulint isveze i renimacija bet kazkodel as nepuolu kaltinti kitu nes kitiems vaikuciams tokiu baisybiu neteko patirti verysad.gif tai per daug skaudi tema ir nenoriu prisiminti
Atsakyti
Mes keliausime jau antri metai i "Coliuke" Pirmas vaikas jau i mokykla. Jis taip pat lanke "Coliuke" esu patenkinta.
Atsakyti
Mes eisim į lopšelį -darželį ''Gluosnis'' gal dar kas eisite ten? 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
Visa vasarele ilsejomes nuo darzelio,rugsejo 2d. pradesime vel lankyti.Nors jau dabar sako, kad nenori i darzeli doh.gif Manau asaru neisvengsime, o gal viskas bus gerai ax.gif
Atsakyti
kas šiemet pradės lankytį darželį Gintarėlis? ieškom draugų, gal net vaikus supažindintumėm, gal būtų jiems taip lengviau? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bėda tik ta, kad atsidarys mėnesiu vėliau jis verysad.gif verysad.gif ne rugsėji o spalį blink.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiqtea @ 2009 08 20, 16:10)
kas šiemet pradės lankytį darželį Gintarėlis? ieškom draugų, gal net vaikus supažindintumėm, gal būtų jiems taip lengviau? bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bėda tik ta, kad atsidarys mėnesiu vėliau jis verysad.gif  verysad.gif  ne rugsėji o spalį blink.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

o kodel tik spali? blink.gif
Atsakyti