Įkraunama...
Įkraunama...

Darželiai Šiaulių mieste

QUOTE(kenkeja @ 2009 08 20, 19:44)
o kodel tik spali? blink.gif

langų nesudėjo, šiandien buvau jame, švietimas leido atsidaryt tik spalį, po remontų, direktorė nežino ką daryt su jau lankančiai vaikais(ta prasme pernai ėjusiais ir vėl eisiančiais, nes mes naujokai, nors ir patekome į eilė, kol nepradėjome lankyti dar nesiskaitome darželinukais.) šalia esančiam darželiui situacija tokia pati... doh.gif atsidarys tik spalį verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiqtea @ 2009 08 20, 16:59)
langų nesudėjo, šiandien buvau jame, švietimas leido atsidaryt tik spalį, po remontų, direktorė nežino ką daryt su jau lankančiai vaikais(ta prasme pernai ėjusiais ir vėl eisiančiais, nes mes naujokai, nors ir patekome į eilė, kol nepradėjome lankyti dar nesiskaitome darželinukais.) šalia esančiam darželiui situacija tokia pati... doh.gif  atsidarys tik spalį verysad.gif

oho, sunku bus ypac tiem kas jau ten lanko, kai teveliams i darbus...
Atsakyti
QUOTE(kenkeja @ 2009 08 20, 20:35)
oho, sunku bus ypac tiem kas jau ten lanko, kai teveliams i darbus...

joa, o juk kitur vietos užmimtos, o ir direktorė sakė, kad ne vien su jų darželiu tas pats, bet ir lyg su "Voveraite", nu neaišku ką mamos darys, aš tai jau auklytės ieškau, dar bandysiu su kaimyne sutart gal ji pagelbės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiqtea @ 2009 08 20, 17:45)
joa, o juk kitur vietos užmimtos, o ir direktorė sakė, kad ne vien su jų darželiu tas pats, bet ir lyg su "Voveraite", nu neaišku ką mamos darys, aš tai jau auklytės ieškau, dar bandysiu su kaimyne sutart gal ji pagelbės g.gif

laikykites mamos, tikrai reikai dabar jum stiprybes ir kantrybes surast kas mazylius pazes ta menesiuka...
Atsakyti
gal kas lanko ar lankys logopedini lieporiu g.?
Atsakyti
Mes neseniai klevelį pradėjom lankyti, gal kas kokių atsiliepimų turit apie šį darželį?
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 08 19, 17:46)
Mes eisim į lopšelį -darželį ''Gluosnis'' gal dar kas eisite ten? 4u.gif

mes eisim nuo rugsejo 1d mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiqtea @ 2009 08 20, 19:10)
kas šiemet pradės lankytį darželį Gintarėlis? ieškom draugų, gal net vaikus supažindintumėm, gal būtų jiems taip lengviau? bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bėda tik ta, kad atsidarys mėnesiu vėliau jis verysad.gif  verysad.gif  ne rugsėji o spalį blink.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Sveiki, mano mergaite tikiuosi taip pat eis i si darzeli, nors mums situacija dar nera aiski.
Atsakyti
QUOTE(dainora @ 2009 08 24, 13:26)
mes eisim nuo rugsejo 1d  mirksiukas.gif

o kaip faina bigsmile.gif kas auklitoja bus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 08 24, 16:56)
o kaip faina  bigsmile.gif kas auklitoja bus? 4u.gif

dar nezinau blush2.gif nuo kada jus eisit?
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2009 08 18, 07:56)
kodel manai kad as nepatyriau to kad rasei  g.gif mus net isveze i vilniu irt ten begulint isveze i renimacija bet kazkodel as nepuolu kaltinti kitu nes kitiems vaikuciams tokiu baisybiu neteko patirti verysad.gif tai per daug skaudi tema ir nenoriu prisiminti


Ok neprisiminkim ir nesipykim mirksiukas.gif Bet Rugiagele galetu imti pavyzdi is kitu darzeliu ir susitvarkyti savo aplinka ir buiti. Tikrai teveliai po kelis litukus tam numestu
Atsakyti
Sveikutes. Mes dar turime galimybe "ilisti" i Ziogeli. Noreciau paklausti mamyciu kaip ten viskas,atmosfera ir t.t. Kokios ten rinkliavos visokiems remontams ir t.t.?
Kai sunus lanke darzeli (ne Ziogeli),tai kasmet po 80-120 pirmajame susirinkime duodavome grupes paremontavimui+po 15 Lt kasmenesi visokiom ten islaidom+zinoma supirkdavome vaikui reikalingas kanceliarines,higienos priemones+sventems ir progoms dar atskirai po sutarta suma mesdavomes.
Kokia situacija Ziogelyje? Girdejau nekonkreciu atsiliepimu,kad reikia labai jau placiai atverta kisene tureti mirksiukas.gif
Atsakyti