Įkraunama...
Įkraunama...

Darželiai Šiaulių mieste

QUOTE(dalyyvė @ 2009 08 28, 09:23)
drinks_cheers.gif
mano vaikas lankė lopšelį pas ją thumbup.gif

na ir kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 08 28, 12:08)
na ir kokie atsiliepimai? 4u.gif

tik labai geri 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dalyyvė @ 2009 08 28, 11:16)
tik labai geri 4u.gif

smagu girdėti tada thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
mano mazylis irgi nuo rugsejo pirmas prades i gluosni eiti. as tai labai jaudinuosi kaip jis ten pasiliks ar kitom tokiu baimiu kyla?
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2009 08 27, 20:24)
na labai tuo abejoju.
juk aukletoja ne mazas vaikas, o suauges zmogus su savo charakteriu  biggrin.gif

man pvz. tryju nykštuku direktore labai patiko, o aukletojos ne.  mirksiukas.gif


mes nuo rugsejo 1d eisim i tris nykstukus, paskokia aukletoja jus ejote?
Atsakyti
QUOTE(dainora @ 2009 08 25, 13:35)
mes ir eisim nuo rugsejo 1d...apie ja ir as girdejau gerus atsiliepimus mirksiukas.gif

Su Rozenbergiene dirbau senais laikais.labai fainas žmogus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tomaettera @ 2009 08 28, 12:55)
mano mazylis irgi nuo rugsejo pirmas prades i gluosni eiti. as tai labai jaudinuosi kaip jis ten pasiliks ar kitom tokiu baimiu kyla?

o smagu dar viena mamytė iš gluosnio thumbup.gif aš irgi jaudinuosi bet stengiuosi negalvoti kad kas negerai 4u.gif viskas bus gerai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(blansyte @ 2009 08 28, 17:34)
Su Rozenbergiene dirbau senais laikais.labai fainas žmogus  thumbup.gif  thumbup.gif

kaip smagu girdėti tokius gerus atsiliepimus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(renute @ 2009 08 26, 10:53)
taip, taip voveraitė irgi atsidarys, tik geriausiu atveju rugsėjo vidury.
gerai, kad aš sūnų namie auginu, tai man problemų nekyla, bet dirbantiems tėveliams tai tragedija. doh.gif

klausimas ne į temą... o jūs su sūnumi patekot į grupę? juk jis dar visai mažas blink.gif
Atsakyti
Sveikos! Mano mazoji nuo sio rugsejo i "Gluosni" keliauja. Tik dar nezinau nei i kokia grupe, nei pas kokia aukletoja pakliusime. Rugsejo pirmaja suzinosime. Tik sake, kad pas trimecius. Tai labai neramu, kaip pripras ir dar, ar neprazus tarp didesniu vaikuciu.
Sunu i ta pati darzeli nuo praejusiu metu pavasario leidau, i "Voveriuku" grupe. Tai labai sunkiai mums sekesi. Labai verke, tad teko daryti pertrauka.
Vat ir laukiu su nerimu rugsejo 1-osios, nes teks pratinti abu vaikucius unsure.gif smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Auksela @ 2009 08 30, 13:27)
Sveikos! Mano mazoji nuo sio rugsejo i "Gluosni" keliauja. Tik dar nezinau nei i kokia grupe, nei pas kokia aukletoja pakliusime. Rugsejo pirmaja suzinosime. Tik sake, kad pas trimecius. Tai labai neramu, kaip pripras ir dar, ar neprazus tarp didesniu vaikuciu.
Sunu i ta pati darzeli nuo praejusiu metu pavasario leidau, i "Voveriuku" grupe. Tai labai sunkiai mums sekesi. Labai verke, tad teko daryti pertrauka.
Vat ir laukiu su nerimu rugsejo 1-osios, nes teks pratinti abu vaikucius  unsure.gif  smile.gif .

tai mažoji eis gaal kur ir męs eisime į ta grupę auklitoja Regina smile.gif
Atsakyti
Labutis, mamytes 4u.gif

Nuo rugsejo 3 d. savo suneli pradesiu vesti i "Zirniuko" lopseli-darzeli "Debeseliu" grupe. Gal kas nors irgi lankysite ta pati darzeli, gal girdejote kokiu nors atsiliepimu g.gif Butu idomu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nice @ 2009 08 28, 14:23)
mes nuo rugsejo 1d eisim i tris nykstukus, paskokia aukletoja jus ejote?

mes pas Rasa mirksiukas.gif
Atsakyti