Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

QUOTE(Muske @ 2009 03 12, 19:31)

Dariau as ji pora kart, tik ciut kitoks receptas, pagal Glacee dariau. Darbe vyrai ivertino  thumbup.gif kaip katinai ratais ejo. Man per daug sokoladinis

Gal galetum nuoruoda imest, jei kur po ranka yra? ax.gif

Lera, pyragiukas liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 02 12, 22:41)
Pasilepinimas  ax.gif

o sakyk va šita skanėtą darant kokio riebumo grietinėles reikėtu ir varškes kaip čia taip viskas sustingsta be želatinos? g.gif ačiū

QUOTE(Masiania* @ 2009 03 12, 21:31)
Lera, pyragiukas liuks  thumbup.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 03 12, 22:00)
o sakyk va šita skanėtą darant kokio riebumo grietinėles reikėtu ir varškes kaip čia taip viskas sustingsta be želatinos?  g.gif ačiū
4u.gif

Cia tu apie tokius varskes ale gabaliukus? As saldikly uzsaldau, tai is iseina kazkas panasaus i ledus, o grietinele visada 35-36 naudoju (nebent receptas kitos reikalauja), jeigu desi zelatinos ir tiesiog i saldytuva, bus kaskas panasaus i zele/musa.
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 03 12, 23:31)
Gal galetum nuoruoda imest, jei kur po ranka yra? ax.gif

http://www.supermama...p;#entry6646685
Vienas skaniausių mano valgytų tortų, jei tik mėgstat juodą šokoladą, būtinai bandykit.
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2009 03 12, 22:18)
Cia tu apie tokius varskes ale gabaliukus? As saldikly uzsaldau, tai is iseina kazkas panasaus i ledus, o grietinele visada 35-36 naudoju (nebent receptas kitos reikalauja), jeigu desi zelatinos ir tiesiog i saldytuva, bus kaskas panasaus i zele/musa.

aha apie tuos pačius , man tokie niam niam pasirode doh.gif užsimaniau , o varške kokia dėt geriau?
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 03 12, 21:11)

Pyragiukas su džiovintom slyvom


Labai skaniai ir gražiai atrodo pyragiukas wub.gif Sakyk, o masė nesigauna labai skysta, juk sausainių palyginus nedaug, o pienas, kiaušiniai.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikutė @ 2009 03 12, 22:24)
http://www.supermama...p;#entry6646685
Vienas skaniausių mano valgytų tortų, jei tik mėgstat juodą šokoladą, būtinai bandykit.

As jei darysiu, tai tik su baltu, niu, gal kaip nors dar su pienisku, bet ir tai vargiai, nes nieks tada jo nevalgys doh.gif

QUOTE(Lera @ 2009 03 12, 22:31)
aha apie tuos pačius , man tokie niam niam pasirode  doh.gif  užsimaniau , o varške kokia dėt geriau?

Zinok, kokia turiu, tokia dedu, nori liesesnio desertuko, dek liesa ir atvirksciai (man atrodo su liesesne net skaniau buvo, kazkaip geriau susimala varske g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Vaiiva @ 2009 03 12, 22:35)
Labai skaniai ir gražiai atrodo pyragiukas wub.gif  Sakyk, o masė nesigauna labai skysta, juk sausainių palyginus nedaug, o pienas, kiaušiniai.... ax.gif

žinok ne , jei gaunasi skystesne pyragas gaunasi " šlapesnis" o jei tirštesne tai sausesnis , bet tikrai skanu mums ir vaikui drąsiai galima duot nes be riebalų thumbup.gif gali jei nori ir du pokus sudėt sausainiu jei pasirodys per skysta , aš visada darau iš tiek pat bet tešla gaunasi vis skirtingai biggrin.gif bet kai iškepi visada gaunasi skaniai cool.gif beto visada gaunasi kai jau būna iškepe bent jau man kraštai gražiai atšoka nuo formos lengva išimt būna smile.gif o ar iškepęs padeda patikrint medinis pagaliukas smile.gif

Masiania
ačiū ryt poryt pabandysiu būtinai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 12 kovo 2009 - 22:57
QUOTE(Lera @ 2009 03 12, 22:55)

Masiania
ačiū ryt poryt pabandysiu būtinai  bigsmile.gif

Ner uz ka, kad tik patiktu biggrin.gif
Atsakyti
žinau kad patiks ,kai darysiu parašysiu kas gavosi ar patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 03 08, 20:16)
Nu va ir mano "snikers"'as su karameliniu ganasu.



O jeigu šiame tortuke vietoje virto kondensuoto pieno naudociau rududu?
Atsakyti
QUOTE(JaNNeTe @ 2009 03 12, 23:20)
O jeigu šiame tortuke vietoje virto kondensuoto pieno naudociau rududu?

Tai praktiskai tas pats, gali drasiai.
Atsakyti