Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

QUOTE(JaNNeTe @ 2009 03 13, 20:18)
Daividija, arba gal kas kitas padės,

padariau katik karamelinį snikers'ą, viskas puiku, bet... susiruošiau puošti ganašu, o jis man neišsiplaka... manau, kad ir kiek plakčiau jis man vistiek nesutirštės.. niekaip nesuprantu kur klaidą padariau, nes jį gaminant viskas gavosi puikiai..
Ech taip norėjau to ganašo, o dabar nebera kuo torto puošt doh.gif


O kaip darei? Kuo jis tau nesigavo? Na i gumula koki susoko, ar kaip? Ar atsaldei?
Atsakyti
Visų tortai, pyragai labai skaniai ir gražiai atrodo. thumbup.gif
Klausimas "Marmurinio pyrago" savininkei. Ar jis panašus iš skonio į maximos marmurinius keksus? Iš nuotraukos atrodo dar skaniau, bet kaip tik ant dienų pagalvojau, akd reiktų išsikept ką nors panašaus į maximinį keksą, nes jį labai skanu su pienu valgyt.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 03 13, 21:22)
O kaip darei? Kuo jis tau nesigavo? Na i gumula koki susoko, ar kaip? Ar atsaldei?


Kai dariau tai viskas buvo gerai, dėjau po šaukštą grietinėlės ir išmaišydavau, į gumulą jis man nesušoko, viskas buvo gerai. Po poros valandų šaldytuve dabar bandžiau išplakti, na bet neišsiplaka jis man, toks ir liko kaip skysta grietinė.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(JaNNeTe @ 2009 03 13, 20:37)
Kai dariau tai viskas buvo gerai, dėjau po šaukštą grietinėlės ir išmaišydavau, į gumulą jis man nesušoko, viskas buvo gerai. Po poros valandų šaldytuve dabar bandžiau išplakti, na bet neišsiplaka jis man, toks ir liko kaip skysta grietinė.... verysad.gif


Neturi grietineles daugiau, papuostum ja torta. Arba beze plak g.gif

As dabar mastau kaip reiks papuosti tortus g.gif
Atsakyti
QUOTE(JaNNeTe @ 2009 03 13, 18:18)
Daividija, arba gal kas kitas padės,

padariau katik karamelinį snikers'ą, viskas puiku, bet... susiruošiau puošti ganašu, o jis man neišsiplaka... manau, kad ir kiek plakčiau jis man vistiek nesutirštės.. niekaip nesuprantu kur klaidą padariau, nes jį gaminant viskas gavosi puikiai..
Ech taip norėjau to ganašo, o dabar nebera kuo torto puošt doh.gif

Nemesk lauk,is kiek gramu grietineles darei? isbrinkink piene zelatino,istirpink ir supilk,kai biski apstings,svirkstu padarysi papuosimus,tikrai gausis skanu.
Atsakyti
O lia lia Kokie čia grožiai šiandien wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Give2Get @ 2009 03 13, 20:23)
Visų tortai, pyragai labai skaniai ir gražiai atrodo.  thumbup.gif
Klausimas "Marmurinio pyrago" savininkei. Ar jis panašus iš skonio į maximos marmurinius keksus? Iš nuotraukos atrodo dar skaniau, bet kaip tik ant dienų pagalvojau, akd reiktų išsikept ką nors panašaus į maximinį keksą, nes jį labai skanu su pienu valgyt.


Žinok, nesu valgius kekso iš Maximos... Visada kepu pati, tai neturiu kaip palygint, bet šiaip tai tikrai skanus labai, tik būtinai suliek - šiek tiek kava ir kokiu nors likeriu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2009 03 13, 19:55)
Na ką, netingėsiu, įkelsiu  doh.gif
"Marmurinis pyragas"


user posted image

user posted image

user posted image

pyragas, kaip is katalogo, mmmmm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 03 13, 22:06)
Nemesk lauk,is kiek gramu grietineles darei? isbrinkink piene zelatino,istirpink ir supilk,kai biski apstings,svirkstu padarysi papuosimus,tikrai gausis skanu.


Taip ir padariau, pats ganašo skonis tai man patiko ir manau labai tiks šiam tortui. Na ryt ragausim smile.gif
Tik niekaip nesuprantu, kur klaidą padariau tą ganašą gamindama. O dariau tai iš 500 ml grietinėlės, dvigubą normą mirksiukas.gif
Atsakyti
drugelis,tu mane nervuoji jau wacko.gif wacko.gif baik gal su tais savo pyragais graziais? g.gif nebeimanoma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JaNNeTe @ 2009 03 13, 19:37)
Kai dariau tai viskas buvo gerai, dėjau po šaukštą grietinėlės ir išmaišydavau, į gumulą jis man nesušoko, viskas buvo gerai. Po poros valandų šaldytuve dabar bandžiau išplakti, na bet neišsiplaka jis man, toks ir liko kaip skysta grietinė.... verysad.gif

QUOTE(JaNNeTe @ 2009 03 13, 21:34)
Tik niekaip nesuprantu, kur klaidą padariau tą ganašą gamindama. O dariau tai iš 500 ml grietinėlės, dvigubą normą mirksiukas.gif

Kaip tai dejai po sauksta??????? Arba as kazko nesuprantu arba ganasui grietinele reikia virinti (bet neuzvirti iki galo) ir tada i ja sudeti lauzyta sokolada ir ismaisyti, kol istirps. Atsaldyti ir isplakti. Negali nesigauti, nes grietinele juk plakama issiplaka unsure.gif Kaip gali gautis skysta mase blink.gif g.gif O kiek sokolado dejai? Siaip vistiek neismastau, nes kaip bebutu grietinele turi issiplakti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 03 13, 22:37)
drugelis,tu mane nervuoji jau wacko.gif  wacko.gif  baik gal su tais savo pyragais graziais? g.gif  nebeimanoma doh.gif


ax.gif hihihi.gif
Atsakyti