Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

Srove, tu šaunuolė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Atrodo pasakiškai essen.gif
Atsakyti
rugiagele, aš manau kad bergždžias reikalas aiškintis, nes kiekviena gieda iš savo varpinės ir poto dar bando vaidinti įsižeidusias doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 17, 20:56)
user posted imageuser posted imageuser posted image.......ne , nu su tavim mmergyte  nebus niekada liūdna user posted image


cia komplimentas ar jau man isizeist? lotuliukas.gif lotuliukas.gif paskutinys mados klyksmas-mokek isizeist lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 03 17, 22:32)
aš iš kart su klausimu, kiek šaukštelių tai bus? pas mane 100 gr pakelis, negi tokius du turiu suberti  blink.gif  biggrin.gif


Na du saukstelius tikrai manau gali drasiai deti mirksiukas.gif

Dar norejau pridurti, kad biskvita laistyti niekuo nereikia, jis puikiai prisigeria mandarinu, jo tiesiog ne nesijaucia burnoj.
Atsakyti
Nai nai nai biggrin.gif kova su vejo malunais, kaip kazkas pasake.

Nu jau tas Sroves tortas... blink.gif taip skaniai atrodo, kad nebegaliu...
Atsakyti
Srove ......" abaldiet " ....na kas supranta rusiškai , tai supras mano jausmą lotuliukas.gif .....pjūvis nerealus .... wub.gif :
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 17 kovo 2009 - 23:12
QUOTE(Srove @ 2009 03 17, 22:29)
Nu ikeliu ta savo mandarinuka ir cia, zinokit nu tikrai be galo skanus tortikas ir jei tik gaunate konservuotu mandarinu, tai butinai pabandykite, tikrai manau nenusivilsite, labai gaivus, svelnus, nereikalaujantis jokio uzsigerimo torciukas.Buvau jau kazkada ikelus panasu, bet dabar pati neberandu doh.gif




wub.gif wub.gif wub.gif
kaip noriu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 03 17, 21:29)
Nu ikeliu ta savo mandarinuka

Labai puikus tortukas wub.gif o koks papuošimas wub.gif
Atsakyti
noreciau paklaust kokiu saldumynu butu galima pasigaminti be orkaiteas?
Ar gal vertetu uzvesti nauja tema
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2009 03 18, 10:09)
noreciau paklaust kokiu saldumynu butu galima pasigaminti be orkaiteas?
Ar gal vertetu uzvesti nauja tema

peržiūrėk čia mirksiukas.gif manau tikrai rasi ne vieną tokią tekukę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 03 17, 19:29)
Nu ikeliu ta savo mandarinuka ir cia, zinokit nu tikrai be galo skanus tortikas ir jei tik gaunate konservuotu mandarinu, tai butinai pabandykite, tikrai manau nenusivilsite, labai gaivus, svelnus, nereikalaujantis jokio uzsigerimo torciukas.Buvau jau kazkada ikelus panasu, bet dabar pati neberandu doh.gif


user posted image,laukiau laukiau,kol ikelsi,jau buciau irgi pradejusi koliotis,kad nera receptuko lotuliukas.gif lotuliukas.gif labai aciu uz recepta,kaip tik motinos dienai reikia issikepti...sau blush2.gif tik nesugalvojau dar koki,dabar bus proga ismegint...
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 03 18, 11:44)
jau buciau irgi pradejusi koliotis,kad nera receptuko lotuliukas.gif  lotuliukas.gif dabar bus proga ismegint...

Tik pabandyk pasikolioti listen.gif matysi, kas gausis liezuvis.gif triniti.gif hihihi.gif
Meginti, tai megink, tik , kad tu mandarinu konservuotu ne visur yra, o butent jie ir suteikia tortui ta skoni .
O visoms labai aciu uz ivertinimus, bus dar smagiau, jei pabandysit ir nenusivilsit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti