Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

QUOTE(Olesta @ 2009 03 08, 21:53)
ilgai, ilgai, para kaip nieko, ir sviestą plaki plaki kol nusibosta plakti kaip aš sakau, jis pabąla ir jo padaugėja, o tada po šaukštą rududuko įmeti ir vėl plaki plaki iki vientisos masės, niamnis 4u.gif


as palaikiau kokias 2val, paplakiau 5 min dar 5 min su kondensuotu gal dar 5 min... pasidare varske doh.gif
Atsakyti
Oij... as tai sviesto tiek neplaku blink.gif nieks man neisdideja biggrin.gif
Atsakyti
Daivivija, superinis snikers'as wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 03 08, 19:16)
Nu va ir mano "snikers"'as su karameliniu ganasu.



Jau nusikopinau. Butinai bus isbandytas, zinau jau kokiai progai biggrin.gif Velykoms lotuliukas.gif
Atsakyti
Kokie visų skanūs kepiniai, Daividijos išvis thumbup.gif Vyniotinis rugiagėlės labai skaniai atrodo... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 03 08, 20:16)
Nu va ir mano "snikers"'as su karameliniu ganasu.


swoon.gif karsta.gif bėgu bilietus užsisakyt - atskrendu hihihi.gif
QUOTE(cafe del mar @ 2009 03 08, 20:23)

Gražūs keksiukai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 09 kovo 2009 - 09:50
Aciu,mergaites,tortas tikrai vertas demesio,as jau seniai ji issiverciau is rusu kalbos,tik laukiau progos,dabar tai daznai kepsiu,darbo nera labai daug,tik daug aprasyta lotuliukas.gif to karamelinio ganaso galima ir nedaryti,nes as ji cia sugalvojau,kad reikia uzkrauti, bet labai tiko ax.gif
Sviestini krema darau taip,sviesta isemiau is vakaro,kondensuota piena pamirsau doh.gif ,tai kelioms min ikisau i karsta vandeni,kol susilo.Sviesta plaku,kol pasidaro purus,po to sudedu visa kondensuota piena,paplku,kol susijungia,nes jei ilgiau plakasi,suvarskeja doh.gif
Atsakyti
Labai skanulis snikersas thumbup.gif thumbup.gif reikia nusikopinti 4u.gif
Atsakyti
Gražūs keksiukai thumbup.gif
[/quote]
Ačiukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 03 08, 19:16)
Nu va ir mano "snikers"'as su karameliniu ganasu.

wub.gif nerealiai skaniai atrodo, o dar man taip megstanciai snikerius blush2.gif
Atsakyti
Negaliu susilaikyti ir aš nuo pagirų daividija'i thumbup.gif: wub.gif vis čia pašnipinėju ir ką iškepu ir šitą nusikopinau butinai kepsiu 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
norejau paklausti kokias virtuvines svarstykles naudojat? nes mano senosios nusibaige tai reikia nauju. gal kas galit patart smile.gif
Atsakyti