Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

QUOTE(akvadigi @ 2009 03 25, 08:14)
AS NORIU NAPOLEONO!!!!!!!!

Jei iki ryt baigsiu savo kursini, tada kepsiu  tongue.gif

taigi atlėk iki manęs atiduosiu visą, gal per naktį pastovėjęs valgomas patapo blush2.gif nepatiks, išmesi lotuliukas.gif ir žinosi kokio daryti nereikia jeigu ką lotuliukas.gif

o dėl juodojo miško (O kodėl jis juodasis miškas, jį man taip ir norisi vadinti vyšnių sodu wub.gif toks su vyšniomis, gaivus, pavasariškas wub.gif ) ir man aktualu, aš kepiau 28 cm skersmens skardoje, tai gavosi labai geri biskvitai, per pusę perpjovus buvo kaip tik. O dabar dilema, turiu iškepti juodąjį mišką iš pusės normos, bet biskvitų vis tiek turi būti keturi, kokio skersmens skardoje kepti, kad iškeptų. O gal galima kepti per du kartus 18 cm skersmens skardoje? Kol vienas iškeps, tai likusiai tešlai gal nieko nenutiks, kad pastovės tas 25 minutes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 03 25, 08:42)
taigi atlėk iki manęs atiduosiu visą, gal per naktį pastovėjęs valgomas patapo blush2.gif nepatiks, išmesi lotuliukas.gif ir žinosi kokio daryti nereikia jeigu ką lotuliukas.gif

o dėl juodojo miško (O kodėl jis juodasis miškas, jį man taip ir norisi vadinti vyšnių sodu wub.gif toks su vyšniomis, gaivus, pavasariškas wub.gif ) ir man aktualu, aš kepiau 28 cm skersmens skardoje, tai gavosi labai geri biskvitai, per pusę perpjovus buvo kaip tik. O dabar dilema, turiu iškepti juodąjį mišką iš pusės normos, bet biskvitų vis tiek turi būti keturi, kokio skersmens skardoje kepti, kad iškeptų. O gal galima kepti per du kartus 18 cm skersmens skardoje? Kol vienas iškeps, tai likusiai tešlai gal nieko nenutiks, kad pastovės tas 25 minutes g.gif


As visad per du kart kepu g.gif nieko teslai nenutinka, kai pastovi. Bandyciau kepti 18 cm formelej.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 03 25, 09:23)
As visad per du kart kepu  g.gif nieko teslai nenutinka, kai pastovi. Bandyciau kepti 18 cm formelej.

ačiū, kaip visada, mano gelbėtoja wub.gif
man kažkaip vis pritrūksta 22 ar 24 cm skardos, bet kol kas neužmačiau pirkti, nepasivėlė po akimis ax.gif va Senukuose nežiūrėjau, ten gal yra bigsmile.gif reikės nušlepsėti lotuliukas.gif pauosčiau savo Napolčiką, nu kvepia gyvačiukas, bet aš jam radau palyginimą, jis man kaip lašiša, ungurys ir alyvuogėmis, kitiems labai skanu, o aš į burną įsikišti negaliu blush2.gif
Atsakyti
Na lašiša ir ungurys tai niaaaaaaaaaaaaaaam tongue.gif , o va alyvuogės ......bet ne dėl riebumo , o dėl beskonio .....nu niekaip neikandu kas jų per skonis ( kaip apibudinti ) g.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 25, 08:40)
Na lašiša ir ungurys tai niaaaaaaaaaaaaaaam  tongue.gif , o va alyvuogės ......bet ne dėl riebumo , o dėl beskonio .....nu niekaip neikandu kas jų per skonis ( kaip apibudinti ) g.gif

Lasisa niammmmm wub.gif ungurys ir alyvuoges feeeeeeeeeee biggrin.gif O man alyvuogiu skonis tai kaip as sakau kaip puvesio doh.gif lotuliukas.gif Vis bandau paragaut retkarciais bet kiekvienakart beveik vimdo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 03 25, 11:30)
ačiū, kaip visada, mano gelbėtoja wub.gif
man kažkaip vis pritrūksta 22 ar 24 cm skardos, bet kol kas neužmačiau pirkti, nepasivėlė po akimis ax.gif va Senukuose nežiūrėjau, ten gal yra bigsmile.gif reikės nušlepsėti lotuliukas.gif pauosčiau savo Napolčiką, nu kvepia gyvačiukas, bet aš jam radau palyginimą, jis man kaip lašiša, ungurys ir alyvuogėmis, kitiems labai skanu, o aš į burną įsikišti negaliu blush2.gif

Rimi yra 21 cm smile.gif
Ir dar maciau konditeriniu maisiuku uzveze. Su 6 antgaliais apie 5 lt kainuoja, o su daugiau apie 14 atrodo bigsmile.gif

Tai kaip galvojat, jei as juoda miska darau is puses normos, tai yra, kaip 1 biskvitui, o kepu per 2 kartus 21 cm. skardoj ir tuos 2 biskvitus dar pjaunu per puse g.gif Nebus labai ploni? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fregata: 25 kovo 2009 - 09:57
QUOTE(Fregata @ 2009 03 25, 09:54)
Rimi yra 21 cm smile.gif
Ir dar maciau konditeriniu maisiuku uzveze. Su 6 antgaliais apie 5 lt kainuoja, o su daugiau apie 14 atrodo  bigsmile.gif

Tai kaip galvojat, jei as juoda miska darau is puses normos, tai yra, kaip 1 biskvitui, o kepu per 2 kartus 21 cm. skardoj ir tuos 2 biskvitus dar pjaunu per puse  g.gif  Nebus labai ploni?  g.gif

ačiū, bus tuoj nuskakalinta pažiūrėti, o antgalių palauksiu iš kulinarijos meno, pigenų jau gana doh.gif manau kepk drąsiai, jei turi su kuo perpjauti, tai perpjausi ir tikrai nebus per ploni, tik skardą su biskvitu trinktelėk prieš kišant į orkaitę, tada gausis be kupros ir tolygiai storas bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 03 25, 12:36)
ačiū, bus tuoj nuskakalinta pažiūrėti, o antgalių palauksiu iš kulinarijos meno, pigenų jau gana doh.gif manau kepk drąsiai, jei turi su kuo perpjauti, tai perpjausi ir tikrai nebus per ploni, tik skardą su biskvitu trinktelėk prieš kišant į orkaitę, tada gausis be kupros ir tolygiai storas bus thumbup.gif

tai aisku, kad neturiu doh.gif galvojau pjausiu su laaabai dydeliu peiliu arba su siulu, kaip cia rekomenduojama. bet velgi, su siulu man kazkaip atrodo, kad ranku truksta biggrin.gif juk kazkam reiks ta biskvita laikyt biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 03 25, 10:48)
tai aisku, kad neturiu  doh.gif galvojau pjausiu su laaabai dydeliu peiliu arba su siulu, kaip cia rekomenduojama. bet velgi, su siulu man kazkaip atrodo, kad ranku truksta biggrin.gif juk kazkam reiks ta biskvita laikyt biggrin.gif

aš su siūlu nebandžiau, kaip ir tas mano spec. vielinis aparatas man irgi slydinėja, o va ilgas duoninis peilis su dantukais, liuks, pamačiau vaizdi klipą kaip atpjauna, tai ir aš dabar gudri, gaunasi lygutėliai ax.gif
Atsakyti
Bananu pyragas su kokosine kepure Receptas pagal Beata smile.gif

Tik aš vietoj aviečių uogienės naudojau vyšnių ir serbentų uogienes. Ir apatinį sluoksnį dariau ne storą, o išklojau formoje ir ant krastų. Labai skanu thumbup.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 03 25, 12:53)
aš su siūlu nebandžiau, kaip ir tas mano spec. vielinis aparatas man irgi slydinėja, o va ilgas duoninis peilis su dantukais, liuks, pamačiau vaizdi klipą kaip atpjauna, tai ir aš dabar gudri, gaunasi lygutėliai ax.gif


gal turi linka? man butu ziauriai naudinga pasimokyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 03 25, 10:56)
gal turi linka? man butu ziauriai naudinga pasimokyt  bigsmile.gif

pasižvalgyk po keletą yra čia visokio gėrio, kur būtent tą biskvito pjaustymą mačiau, užmušk neatrinksiu rolleyes.gif aš dažnai pasižiūrinėju šitų idėjų gyvai, tai man labai praverčia ax.gif
Atsakyti