Įkraunama...
Įkraunama...

---Saldūs receptai su nuotraukomis---

QUOTE(ingauk @ 2009 03 29, 18:21)
topo centre pilna ju  mirksiukas.gif


Rimtai? Aš TC Švitrigailos g. radau tik tas su širdutėmis arba tas, kurios kepa storus vaflius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2009 03 29, 18:26)
Rimtai? Aš TC Švitrigailos g. radau tik tas su širdutėmis arba tas, kurios kepa storus vaflius  doh.gif
maniskei jau treti metai, bet tikrai yra ir dabar, bent Panevezyje smile.gif
Atsakyti
vafliukai bigsmile.gif nu nežinau kur ne Gariūnuose vaflinę nusipirkt, nuo rudens visur slankioju po TC, elektromarktus ir t.t., nieko nėr, išskyrus - čirvinių blynų keptuvės schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 03 29, 18:00)
vafliukai bigsmile.gif nu nežinau kur ne Gariūnuose vaflinę nusipirkt, nuo rudens visur slankioju po TC, elektromarktus ir t.t., nieko nėr, išskyrus - čirvinių blynų keptuvės schmoll.gif

Panevėžio turguje 4u.gif tikrai mačiau tą sukiojamą ant dujinės ir dar koks pasirinkimas, oho ho thumbup.gif
Atsakyti
Cinamonines sirdeles wub.gif

110 gr. sviesto
3/4 stiklines cukraus
1 kiausinis (+ 1 aptepimui)
2 stiklines miltu
1 saukstelis kepimo milteliu
druskos
vanilino

2 saukstai cinamono, 2 saukstai cukraus

Sviesta su cukrumi issukame iki purumo. Dedame kiausini, vanile, issukame. Tada beriame miltus, druska, kepimo miltelius. Isminkome tesla ir kokiai 30 min. dedame i saldytuva.
Iskociojame 4 mm blyna, formele spaudziame sirdeles. Aptepame kiausiniu, apibarstome cukraus ir cinamono misiniu. Kepame ikaitintoje 190 laipsn. orkaiteje apie 15 min.
As dariau labai plonytes, tad gavosi labai traskios smile.gif

user posted image
Atsakyti
Ačiū, mergaitės už pagyras sausainukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Jūs kokios visos šaunuolės, tiek skanumynų prikepėt wub.gif wub.gif wub.gif

Zebra, pažiūrėjau ir aš tavo laisvalaikį blush2.gif kaip gražu wub.gif norėčiau ir aš taip mokėt blush2.gif

QUOTE(davija @ 2009 03 28, 21:29)
sausainukai ir vyniotinis bigsmile.gif šaunuolės merginos 4u.gif
o dėl sausainukų, tai pagalvojau, kad gal galėtų juos per konditerinį maišelį sudėt, čia, kad nereiktų sukt gėlyčių blush2.gif aš įsivaizduoju, kad jie tirpsta burnoj bigsmile.gif vaikams labai tinkami

Aš net nežinau, ar iš konditerinio maišelio išeitų padaryt tas gėlytes g.gif mat ten turi būt apvalus blynelis, paskui į vieną kraštelį dedi citriną ir tiesiog tą kraštuką su citrina suspaudi ir gaunasi gėlytė biggrin.gif bet gali bandyt, gal ir gausis smile.gif
Sausainukai tirpsta tikrai burnoj, tokie purūs jie, skanūs, jei mes negalėjom nuo jų atsitraukt blush2.gif tai vaikams tikrai patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba, savo mazojo gimtadienui ir siaip pirma karta dariau torciuka, viena mamyte patare, sveciams labai patiko, gavosi gaivus ir dregnas, niam niam thumbup.gif

Biskvitu 3lakstus pirkau. Jie pas mus atskirai parduodami, bet tiktu ir lietuviski, tik ju neradau g.gif
Pertepimui reikes:

2pakeliai varskes po 200g
vienas indelis maskarpones surio 250g
grietines 200g
cukraus pagal skoni
citrinos rugsteles
braskiu ir bananu
3 a.s. zelatinos

Varske, maskarpone, grietine, cukru ir citrinos rugstele issukti su mikseriu. Istirpinti zelatina, atsaldyti ir supilti po truputi i varskes mase. Siek tiek atideti i atskira indeli torto aptepimui mases. I likusia didziaja mases dali sudeti smulkiai pjaustytas braskes ir velgi issukti su mikseriu, dgaunasi tokia rozine mase. Tada viska palaikyti saldytuve apie 10min ir su braskiu mase pertepti biskvitus, ant kiekvieno pertepimo sudeti griezineliais pjaustytus bananus. Su balta mase aptepti torto virsu ir sonus. Papuosiau braskemis ir vysniomis zeleje, bei pirktinemis gelytemis,kurios deja istirpo, bet vaizdo ir skonio nesugadino. smile.gif Tikiuosi labai neispeiksit blush2.gif Skanaus 4u.gif

[attachmentid=173714]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo londonas: 30 kovo 2009 - 19:10
QUOTE(londonas @ 2009 03 30, 20:08)
Laba, savo mazojo gimtadienui ir siaip pirma karta dariau torciuka, viena mamyte patare, sveciams labai patiko, gavosi gaivus ir dregnas, niam niam thumbup.gif

Biskvitu 3lakstus pirkau. Jie pas mus atskirai parduodami, bet tiktu ir lietuviski, tik ju neradau g.gif
Pertepimui reikes:

2pakeliai varskes po 200g
vienas indelis maskarpones surio 250g
grietines 200g
cukraus pagal skoni
citrinos rugsteles
braskiu ir bananu
3 a.s. zelatinos

Varske, maskarpone, grietine, cukru ir citrinos rugstele issukti su mikseriu. Istirpinti zelatina, atsaldyti ir supilti po truputi i varskes mase. Siek tiek atideti i atskira indeli torto aptepimui mases. I likusia didziaja mases dali sudeti smulkiai pjaustytas braskes ir velgi issukti su mikseriu, dgaunasi tokia rozine mase. Tada viska palaikyti saldytuve apie 10min ir su braskiu mase pertepti biskvitus, ant kiekvieno pertepimo sudeti griezineliais pjaustytus bananus. Su balta mase aptepti torto virsu ir sonus. Papuosiau braskemis ir vysniomis zeleje, bei pirktinemis gelytemis,kurios deja istirpo, bet vaizdo ir skonio nesugadino. smile.gif Tikiuosi labai neispeiksit blush2.gif  Skanaus 4u.gif

[attachmentid=173714]

o braskiu mase cia is kur atsirado? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(londonas @ 2009 03 30, 17:08)
Laba, savo mazojo gimtadienui ir siaip pirma karta dariau torciuka, viena mamyte

Varske, maskarpone, grietine, cukru ir citrinos rugstele issukti su mikseriu. Istirpinti zelatina, atsaldyti ir supilti po truputi i varskes mase. Siek tiek atideti i atskira indeli torto aptepimui mases. I likusia didziaja mases dali sudeti smulkiai pjaustytas braskes ir velgi issukti su mikseriu, dgaunasi tokia rozine mase. Tada viska palaikyti saldytuve apie 10min ir su braskiu mase pertepti biskvitus, ant kiekvieno pertepimo sudeti griezineliais pjaustytus bananus. Su balta mase aptepti torto virsu ir sonus. Papuosiau braskemis ir vysniomis zeleje, bei pirktinemis gelytemis,kurios deja istirpo, bet vaizdo ir skonio nesugadino. smile.gif Tikiuosi labai neispeiksit blush2.gif  Skanaus 4u.gif



Nes visai ne daug mases atsidedu aptepimui torto,o i kita dali sudedu smulkiai pjaustytas braskes mirksiukas.gif
Atsakyti
o kokia varske dejote g.gif
Atsakyti
Paprasta lietuviska pirktine,ant pakelio karvute nupiesta buvo, pavadinimo tikslaus nezinau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 03 30, 11:17)
Gerai,kad laiku idejai tas sirdeles,kaip tik prisipirkau velykiniu zuikiu,anciu ir kiausiniu formikiu,velykoms ir prikepsiu thumbup.gif


norėjau klaust kur pirkai, bet prisiminiau kad ne LT gyveni, aš tai ir velykom prisikepu "kalėdinių" meduoliukų, labai fain būtų susiradus su velykų simbolika ax.gif

QUOTE(daivaP @ 2009 03 30, 19:26)
Aš net nežinau, ar iš konditerinio maišelio išeitų padaryt tas gėlytes g.gif mat ten turi būt apvalus blynelis, paskui į vieną kraštelį dedi citriną ir tiesiog tą kraštuką su citrina suspaudi ir gaunasi gėlytė biggrin.gif bet gali bandyt, gal ir gausis smile.gif
Sausainukai tirpsta tikrai burnoj, tokie purūs jie, skanūs, jei mes negalėjom nuo jų atsitraukt blush2.gif tai vaikams tikrai patiks mirksiukas.gif


Man labai tiktų ir vieni blyniukai, gražesnės formos, nes vaikams citrinas iškrapštyt papildomas vargas būtų, tai sakau kam ir man vargt jas dedant blush2.gif
Atsakyti