Įkraunama...
Įkraunama...

POMIDORAI

QUOTE(merga @ 2009 03 09, 16:11)
Mano pomidorai ir isdygo neblogai,bet parikos,kazko siais metaislabai vangiai dygsta g.gif


o mano zemuoges vangiai dygsta g.gif idomu kas joms nepatinka...
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 03 09, 15:42)
o mano zemuoges vangiai dygsta  g.gif  idomu kas joms nepatinka...


Aszemuoges auginu laukuose.Jos pacios uzsiseja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 03 09, 16:52)
Aszemuoges auginu laukuose.Jos pacios uzsiseja smile.gif


Mano laukai - mano balkonas smile.gif
Papildyta:
Mergaites, as truputi ne i tema, bet ar galeciau pvz as sukurti tema "balkonininkyste"? Nes dabar klaidzioju per visas darzoviu temas, bet tai viena forumiete apie lauka, kita apie balkona kalba... Ka jus manot?
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 03 09, 16:25)
Mano laukai - mano balkonas smile.gif
Papildyta:
Mergaites, as truputi ne i tema, bet ar galeciau pvz as sukurti tema "balkonininkyste"? Nes dabar klaidzioju per visas darzoviu temas, bet tai viena forumiete apie lauka, kita apie balkona kalba... Ka jus manot?


yra tokia temele mirksiukas.gif
zvilktelk cia
darzas balkone
Atsakyti
Nerodo gyvybes zenklu ir mano paprikos verysad.gif
Atsakyti
Jos gali dygti iki 14dienų. O ir pradėję dygti, ne visos vienu metu dygsta..Nenusiminkit, laiko dar yra. Mano irgi dar ne visos sudygę
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 03 09, 17:05)
Jos gali dygti iki 14dienų. O ir pradėję dygti, ne visos vienu metu dygsta..Nenusiminkit, laiko dar yra. Mano irgi dar ne visos sudygę


Maniskes paprikos-tingines jau apie 20d.sedi subsrtato pataluose doh.gif
Atsakyti
Jei jau tiek, tada tinginės. Pabandykit palieti šiltesniu vandeniu, jei nėra per daug drėgna žemė. Galima palieti vandeniu su daigams skirtomis trąšomis. "Daiga" suprastėjusi už tą, kokia buvo anksčiau..bet vis tiek geriau, nei vien vanduo. Aš sėdama palieju su trąšomis, o jau tada laukiu daigiukų.
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 03 09, 17:31)
yra tokia temele  mirksiukas.gif
zvilktelk cia
darzas balkone


Tiksliai doh.gif
Atsakyti
sveikos merginos :)jungiuosi ir as smile.gif oho kokios jus ankstyvos...as dar tik planuoju set pomidorus:) pasejau tik kelis balkoninius kad anskciau butu,o dabar sedziu ir ieskau kokiu veisliu pomidoru noreciau set....gal kas galit patart:)turiu dvi rusis nusipirkus, t.y Polset F1 ir Staccato F1, bet i siltmani sodinu 4 rusis siemet planuoju 5, kad vieniems pomidorams pasibaigus kiti jau sirptu ir ju tureciau iki velyvo rudens, nes as pomidorine, vasara galiu maitintis vien pomidorais:D anksciau sejau beta, betalux, karat, roma VFN (sie nepatiko, pradejo put anksti), laukiai, praeita vasara dar isbandziau Red cherry....
Atsakyti
Norintiems auginti įvairių pomidorų, dar šiek tiek galiu pasiūlyti:
http://www.sodai.lie.../Perteklius.htm
Pasižiūrėti galima čia:
http://www.sodai.lie...m/Pomidorai.htm
Atsakyti
Man patinka"Raudonkepuraite" ir "agata"
Atsakyti