Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Pumpurėli, manau kad vienspalvis rėmelis tikrai labiau tiktų, o vat dėl įrėminimo, kad nelygiai įtempta, dėl to pati ir rėminuosi visus paveikslus
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2009 03 09, 20:03)
O aš galų gale išsikapanojau iš ligoninės ir parsivežiau įrėmintą Pink Carnations (The Sweetheart Tree). Nesu patenkinta, kas gavosi - nepatinka rėmas (deja, nežinau, koks tiktų geriau), o ir rėminimas nėra kokybiškas (kai medžiaga languota, matosi, kad šonuose nevienodai medžiagos palikta. Žodžiu, matyt reikės kažką daryti  unsure.gif


Labai dailiai atrodo, originalus darbelis wub.gif Rėmelio faktūra tikrai tinka 4u.gif
O rėminimo broką be vargo juk pataisysi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 10, 06:09)
kaip jis atrodo ir su kuom valgomas  blink.gif  blush2.gif
Čia kaip šioj nuotraukoje, ta pati medžiaga?


pažiūrėjau aprašymą tavo pirmosios foto, ten parašyta, kad tiulis 4u.gif
Bet jau pati nuoroda koks lobis, ačiū labai hi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 10 kovo 2009 - 09:25
merginos, o jus siulu rytes irgi is kasiulai pirkot?ar tiesiog ant bile kokio popieriuko siulus vyniojot? smile.gif

radau dar kitokia dezute truputi:

http://www.kasiulai....7ff2a5f9a894065

jin brangesne ir truputi didesne
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2009 03 10, 08:32)
Dzeine, tulpes labai grazios!  4u.gif cia is ziurnaliuko jas siuvinejai, ar ne? ilgai trukai?  g.gif

ačiū 4u.gif
taip, iš paskutinio nr. "siuvinėju kryželiu"
užtrukau kokia gera savaite ( po 4-6 val) ax.gif
nor siulu rinkimas, derinimas daugiau laiko užėmė doh.gif mat ten Anchor siulai pirmi, o daugiau konvertuota i kitas, tai taip prastai, taip neatitinka atspalviai doh.gif doh.gif vargau, kol pati susirinkau biggrin.gif

Pumpurėlis labai gražus darbas wub.gif o man baltas rėmas, atrodo, labai tiktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 03 10, 09:47)
merginos, o jus siulu rytes irgi is kasiulai pirkot?ar tiesiog ant bile kokio popieriuko siulus vyniojot? smile.gif

radau dar kitokia dezute truputi:

http://www.kasiulai....7ff2a5f9a894065

jin brangesne ir truputi didesne


Rites aš pirkau GA. Norėjau ir dėžutės, bet nebuvo.
Atsakyti
Diudai, Džeine - taigi, kad dėjau ir baltą, ir žalią ir purpurinį vienspalvius, kažkaip neteisingai atrodė doh.gif Rėmą rinkau gal pusę valandos, jei dabar neščiau perrėminti, užtrukčiau dar tiek pat turbūt, ir net nesu tikra, ar būtų geriau blink.gif

Žodžiu, patarimas - nesiuvinėkit ant languotos medžiagos, bo tai paskui nėr kaip įrėmint biggrin.gif
Atsakyti
Pumpureli, as ir sakau, kad nera ko keicia lotuliukas.gif lotuliukas.gif ne, nu rimtai, man tas remas kaip specialiai tavo darbui pagamintas ... wub.gif blyn, jauciu tuoj pamegsiu as tokio stiliaus darbelius thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Džeinė @ 2009 03 10, 10:51)
ačiū  4u.gif
užtrukau kokia gera savaite ( po 4-6 val)  ax.gif
nor siulu rinkimas, derinimas daugiau laiko užėmė  doh.gif  mat ten Anchor siulai pirmi, o daugiau konvertuota i kitas, tai taip prastai, taip neatitinka atspalviai  doh.gif  doh.gif  vargau, kol pati susirinkau  biggrin.gif


Bet tai greitai apsisukai blink.gif thumbup.gif nors aisku jei po 6 valandas per diena g.gif biggrin.gif
o su siulais pavargti vertejo, nes tikrai labai graziai ziurisi thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2009 03 09, 22:03)
O aš galų gale išsikapanojau iš ligoninės ir parsivežiau įrėmintą Pink Carnations (The Sweetheart Tree). Nesu patenkinta, kas gavosi - nepatinka rėmas (deja, nežinau, koks tiktų geriau), o ir rėminimas nėra kokybiškas (kai medžiaga languota, matosi, kad šonuose nevienodai medžiagos palikta. Žodžiu, matyt reikės kažką daryti  unsure.gif


Pumpureli, darbas tai be gao grazus. Ir medziagyte labai grazi. Remas tai sakyciau grazus labai,tik gal labiau noretusi ryskesnio siek tiek. O siaip tai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 03 10, 11:25)
Rites aš pirkau GA. Norėjau ir dėžutės, bet nebuvo.

as siuliukams dezutes pirkau zveju reikmenu parduotuveje thumbup.gif dezutese daugiau skyriuku ir kaina apie 12 Lt blush2.gif man labiau patinka sios "zveju" dezutes nei DMC speciali mirksiukas.gif gal kas irgi "zveju" dezutes naudojat? pasipasakokit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2009 03 10, 09:51)
ačiū  4u.gif
taip, iš paskutinio nr. "siuvinėju kryželiu"
užtrukau kokia gera savaite ( po 4-6 val)  ax.gif
nor siulu rinkimas, derinimas daugiau laiko užėmė  doh.gif  mat ten Anchor siulai pirmi, o daugiau konvertuota i kitas, tai taip prastai, taip neatitinka atspalviai  doh.gif  doh.gif  vargau, kol pati susirinkau  biggrin.gif

Pumpurėlis labai gražus darbas  wub.gif  o man baltas rėmas, atrodo, labai tiktu  ax.gif


O pas mene nusižiūrėtam paveiksle pirmi DMC eina, bet atspalvių pavadinimų stulpelyje yra neatitikimų su kasiulai.lt esančiais atspalvių pavadinimais. Bet pagalvojau, kad "Siuvinėju kryželiu" gali būti pateikti neteisingi vertimai. Nes pažiūrėjus, kurioj vietoj ta spalva yra- tai visai logiškai gaunasi atspalvio pavadinimas. Tikuosi tiks viskas. g.gif
Atsakyti
sveikutes... esu cia naujoke... smile.gif tad noreciau prisijunkti ir pasidalinti turima informacija apie siulu parduotuves.. smile.gif internete va radau kur dmc siulai po 1.59lt http://www.auksarank...hp?categoryID=6 ... pati gyvenu kretingoj o cia siuvinejimo siulai Ariadna po 0.90lt , medziaga siuvinejimo tik nezinau kokios firmos, kainuoja 17lt metras... ji kaip aida tik pardavejos klausiau koks nr ar kokia firma tai ji nezinojo... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 03 10, 11:06)
as siuliukams dezutes pirkau zveju reikmenu parduotuveje  thumbup.gif  dezutese daugiau skyriuku ir kaina apie 12 Lt  blush2.gif  man labiau patinka sios "zveju" dezutes nei DMC speciali  mirksiukas.gif gal kas irgi "zveju" dezutes naudojat? pasipasakokit  blush2.gif

dezuciu turiu galybe visokiausiu, bet tik 1 dmc dezute.
puse pirkus zveju parduotuvej, tai laikau visokius karoliukus akmenukus ir t.t., o siuvinejimo siuliukams man visai patinka ir is senuku pirktos dezutes
user posted imageuser posted image user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti