Įkraunama...
Įkraunama...

Kaišiadoryse pavasaris :)

QUOTE(BaMbiZe @ 2009 06 16, 20:34)
Nu rimtai Peliukas labai lieknas  bigsmile.gif  Neaišku kokį manekeną tenais augina hihihi.gif

Kaip Meina auga tavo princesė?  bigsmile.gif

Sakai manekeną? bigsmile.gif brolį? Gal jau matė, Pelyte? a? bigsmile.gif

Ačiū, princesė mūsų kaip ant mielių auga biggrin.gif geras vaikas, vis spjaudau per kairį petį, kad neprisišnekėčiau blush2.gif

QUOTE(pelyte mazyte @ 2009 06 16, 21:09)
Vabaliukas įkando - aš pasikasiau - pateko infekcija - gavosi uždegimas - reikia antibijotikų  doh.gif
kur mano pilvukas - nesuprantu  doh.gif su Kamile jau seniausiai į normalius rūbus nebetilpau, o dabar dar galiu rengtis kaip noriu, atrodau, kaip gerai pavalgius. Nors jau 7 kg. užsiauginus buvau 18 sav.  biggrin.gif

Aha, man irgi labai cekava  blush2.gif

Jatus, aš tai visokių įkandimų labai bijau, nekenčiu, kai niežti schmoll.gif

Tai faina, kad nesimato, visi sakys, iš kur tas antras jos vaikas hihihi.gif

Nugi greičiau organizuokit mirksiukas.gif tik orą gerą užsakyt reikia, ir jei ką, Kamilę pasiimk, mano Justui kompanija bus ax.gif

Papildyta:

QUOTE(mylimuke @ 2009 06 17, 00:13)
Nelabai rimtos tos bėdos, bet ir atidėliot jau gana, visą mėnesį taip neprisiruošiu nueit, tuoj siuntimo galiojimas baigsis  biggrin.gif

Su siuntimu eini? Aš niekad pas I. eidama siuntimo neimu g.gif

Bambizei tuoj prasidės ilgosios atostogos vacation1.gif tourist5.gif vacation4.gif faina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Meina @ 2009 06 17, 12:02)
Su siuntimu eini? Aš niekad pas I. eidama siuntimo neimu g.gif

Kadangi ŠMC labai didelė eilė pas Liep., tai nusiuntė į polikliniką, kad būtų greičiau, o ten tai pas visus gyd. siuntimo reik, kiek žinau mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Meina @ 2009 06 17, 12:02)


Nugi greičiau organizuokit mirksiukas.gif tik orą gerą užsakyt reikia, ir jei ką, Kamilę pasiimk, mano Justui kompanija bus ax.gif

Bambizei tuoj prasidės ilgosios atostogos vacation1.gif  tourist5.gif  vacation4.gif faina wub.gif


Tai atlėksim kaip ir tarėmės biggrin.gif Tik va Peliukas biški sugriuvo, tuoj pasveiks ir atmausim ant šašlykiuko tongue.gif

Joa.. man tuoj ilgosios atostogos cool.gif Baigiu jau visas susiplanuoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meina @ 2009 06 17, 12:02)
Sakai manekeną? bigsmile.gif brolį? Gal jau matė, Pelyte? a? bigsmile.gif

Ačiū, princesė mūsų kaip ant mielių auga biggrin.gif geras vaikas, vis spjaudau per kairį petį, kad neprisišnekėčiau blush2.gif

Jatus, aš tai visokių įkandimų labai bijau, nekenčiu, kai niežti schmoll.gif

Tai faina, kad nesimato, visi sakys, iš kur tas antras jos vaikas hihihi.gif

Nugi greičiau organizuokit mirksiukas.gif tik orą gerą užsakyt reikia, ir jei ką, Kamilę pasiimk, mano Justui kompanija bus ax.gif


lotuliukas.gif Visi kaip susitarę bando pripaišyti man berniuką, tik deja dar nežinau ar teisingos prognozės. Jau kai sužinosiu ko laukiam, netylėsiu, nemoku tokių paslapčių laikyti lotuliukas.gif

Ir svarbu, kad nesirgtų 4u.gif

Dabar ir man paranoja bus mažiems vabaliukams. Sakiau prisipirksiu kremų ir tepliosiuos, vis pigiau nei antibijotikus pirkaliotis. Okur dar sutaupyti nervai biggrin.gif

Staigmena bus MB giminei, dar iki šiol nepasakę apie nestuke.gif doh.gif Ir Jūs pabandykit įrodyti MB kad reikia pasakyti

Būtinai pasiimsiu Kamilę, ji dėl vaikų pametus galvą lotuliukas.gif

QUOTE(BaMbiZe @ 2009 06 17, 13:29)
Tai atlėksim kaip ir tarėmės  biggrin.gif  Tik va Peliukas biški sugriuvo, tuoj pasveiks ir atmausim ant šašlykiuko  tongue.gif


Pagal šiandienines daktaro prognozes iki antradienio tepliotis kremais ir gerti antibijotikus, jei viskas gerai, tada tik kremais tepliotis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pelyte mazyte @ 2009 06 17, 15:42)
Staigmena bus MB giminei, dar iki šiol nepasakę apie  nestuke.gif  doh.gif Ir Jūs pabandykit įrodyti MB kad reikia pasakyti

hihihi.gif nu duodat biggrin.gif bet man taip patinka, aš pati norėjau ilgai nesakyt niekam, bet nemoku lotuliukas.gif jei trečio kada gyvenime lauksim, tai jau tikrai nesakysiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Meina @ 2009 06 19, 16:04)
hihihi.gif nu duodat biggrin.gif bet man taip patinka, aš pati norėjau ilgai nesakyt niekam, bet nemoku lotuliukas.gif jei trečio kada gyvenime lauksim, tai jau tikrai nesakysiu cool.gif


Savo mamai, sesei ir draugėms iškart pasakiau blush2.gif Ne MB reikalas apie ką mes šnekamės biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, kuri mokat siūti arba žinot, kas galėtų pasiūti pora užvalkaliukų vaikiškom kaldrytėm ir pagalvytėm. Bobučių nenoriu, nes jau tris tokias išbandžiau ir visos normaliai nepasiuvo doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
nu va, ir antra kaisiadorieciu skyreli radau 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Meina @ 2009 06 21, 20:10)
Sveikos, kuri mokat siūti arba žinot, kas galėtų pasiūti pora užvalkaliukų vaikiškom kaldrytėm ir pagalvytėm. Bobučių nenoriu, nes jau tris tokias išbandžiau ir visos normaliai nepasiuvo doh.gif


Oi, tikrai nežinau schmoll.gif
Man ir reikia siuvėjos, reikia porą užtrauktukų persiūti, ale vienoje vietoje nuėjau, tipo nedirba šiandien, kiturs išvis nebedirba doh.gif

Irenaleo, sveika prisijungusi prie mūsų 4u.gif
Atsakyti
As žinau vieną 117 name, pirmame aukste gyvena. Man patinka ir nebrangiai ima.
Atsakyti
Kažkada buvo Girelės 55 III aukšte, bet nežinau, ar tebėra, nes labai seniai mama ten kažką siuvosi, aš porą sijonų siaurinau, normaliai padaro ax.gif Bet šiaip ir man pačiai reiktų siuvėjos, paklodėms ir užvalkaliukams biggrin.gif O pačios nebandėt siūt? ax.gif
Atsakyti
Tenais viską siuva? bigsmile.gif

Atsiminiau siuvėją už savo namo gyvenančią, nunešiau tenais džinsiukus, tai užtrauktuką siūs iki penktadieno ryto unsure.gif g.gif Nu bet kai niekur geriau neturėjau blush2.gif
Atsakyti