Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas ir sportas

QUOTE(nuliaX @ 2010 11 25, 14:16)
visiska nesamone karate maziukams. mamo pazistamos sunus lanke nuo darzelio laiku, tai nei jegos, nei formos, nepridejo, reikia vesti i normalius burelius, arba baseina, o ne rankom mosikoti uz tokiu pinigus doh.gif
yra juk tiek sporto bureliu ax.gif

viskas gerai su ta karate mirksiukas.gif kiekvienam kitaip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perkūnė @ 2010 09 12, 10:05)
Kur Kaune 4metį priimtų pasportuot g.gif krepšinis, lengvoji atletika ar kovos menai domintų. Radom tik baseiną arba šokius nuo 4 metų ax.gif


Galite išbandyti Kendo - Japonų kovos meną. Jo užsiėmimai vyksta Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje kiek žinau. Nauda ta, jog vaikas ne tik fiziškai išsikrauna, bet ugdomos ir vertybės tokios kaip pagarba aplinkai, savo daiktams ir pan. Vaikai gali pradėti lankyti nuo 4 metų.
Atsakyti
visiska nesamone karate maziukams. mamo pazistamos sunus lanke nuo darzelio laiku, tai nei jegos, nei formos, nepridejo, reikia vesti i normalius burelius, arba baseina, o ne rankom mosikoti uz tokiu pinigus doh.gif
yra juk tiek sporto bureliu ax.gif


Tik prašau neįsižeisti, išreiškiu tik savo nuomonę.
Kaip kas supranta "normalų būrelį", man asmeniškai tik kovos menai yra normalūs būreliai, ir tai ne visi, ir savo sūnų kai paaugs leisiu tik ten, nes mano nuomone čia vaikai gauna ir fizinį pasirengimą (pritaikytą pagal savo amžių ir fizines galimybes) ir realią naudą, o ne tik palakstymą paskui kamuolį ar pasipliuškenimą vandenyje...
Aišku ir kovos menų klubuose ne visi treneriai yra pasiruošę dirbti su mažais vaikais, todėl reikia tėvams domėtis kas ir kaip, gauti rekomendacijas apie trenerius ir panašiai, be to ir kovos menas kovos menui nelygus, yra tikrai netinkamų, bet čia jau ištisa istorija, kuri manau niekam neydomi...
Atsakyti
gal kas girdejot kur vaika lavinti fiziskai be kryptingo burelio- noriu, kad judetu, lavintu judesius, raumenis, issikrautu ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2011 03 31, 13:57)
gal kas girdejot kur vaika lavinti fiziskai be kryptingo burelio- noriu, kad judetu, lavintu judesius, raumenis, issikrautu ir tiek smile.gif

Papildyta:
Vilniuje www.afl.lt

Atsakyti
QUOTE(olgi @ 2011 03 31, 15:23)
Papildyta:
Vilniuje www.afl.lt



Tai ko man reiketu, tik ne tam mieste smile.gif
Atsakyti
visikai sutinku su ta nuomone,kad kovos menu sportai yra vertingi ne tik fiziniu ,bet ir pagarbos,valios,koncentracijos ir kitais atzvilgiais drinks_cheers.gif man toks uzsiemimas sunui yra pirmam plane kai dar siek tiek paaugs. vyras planuoja amerikietiska futbola smile.gif
o kad sportuoti,ne bureliai,tai pas mus(uk) jau dvimeciams yra zaisti futbola ir paprasciausi gym`ai vaikaims.i viena is ju uzrasem nuo vasaros...eiles doh.gif
Atsakyti
Aš manau, kad visi sportai yra vertingi, ir ne vien fiziškai, jie moko ištvermės, bendravimo, tikslo siekimo:) tik man pasirodė keista, kad amžius ne toks jau mažas, 6 -7 metai.. man įdomu, ar kalbama apie rekomenduotiną amžių ar apie tą nuo kurio priima? g.gif pvz: gimnastiką kaimynų mergaitė nuo 4 lankė, žinau kas tokių metų jau ir su rakete bandė lakstyti, jau nekalbant apie plaukimą ar šokius... aš norėčiau savo dukrytę į ką nors "mergaitiško" leisti jau nuo 4-5 metukų, kaip manot? ax.gif
Atsakyti
aš tai manau, kad nuo 5 metukų jau į rimtesnius sportus, pvz: kovos menus galima leisti, o šokiai, gimnastika ar plaukimas gali būti lankomas ir nuo 4 metukų smile.gif nors kiekvienas vaikas skirtingas, vieniems anksčiau kitiems vėliau ateina laikas ir supratimas ką jie daro rolleyes.gif
Atsakyti
Mes Kaune pradėjome lankyti fizinio užsiėmimus, mažajai patiko ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Iva @ 2003 11 01, 04:10)
;D ;D ;D taip va ka reiskia atsilikt nuo gyvenimo ir be neto sedet  wink.gif
tema super!

tik pastabele tokia del menines gimnastikos, jeigu rimtai uzsiimt tai nuo 5, veliausiai nuo 6 m pradet reikia.
Springlet, Mazge mano gi irgi ten pat lankosi kur ir jusu wink.gif

mums siuo metu 5 metukai... pradejome lankyti menine gimnastika:) buvo ir asaru ir visko... per pirma treniruote... bet lankyti vistiek nori...patinka...
Atsakyti
pas mus darzelyje daug bureliu. siemet mes lopsiukai tai niekur neveda. o kitamet rinksimes arba baseina arba karate. noriu kad vaikas kuo daugiau sportuotu, judetu. aisku, naudos nelabai tikiuosi is 3m vaiko, bet... tures uzsiemima o ne tik zaisti su vaikais
Atsakyti