Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas ir sportas

I tema rytu kovos menu bureliams- musu sunutis stai jau pora menesiu lanko zadetaji Taikwando bureli i rturiu pasakyti,kad labai labai jam patinka! laukia sekmadienio,ryte tik pabudes is kart pasisako,kad siandien i karate vaziuos. ir buvau tikrai nustebinta kaip smagiai viskas organizuota,treneriai ne siaip kad veda uzsiemimus-pratimai,bet viskas linksmai,vaikams spec pavadinimai pratimu,zaidimai.smagu ziureti kaip gryzes namo ar draugams rodo ka ismokes treniruoteje, otai ir yra svarbiausia-patenkintas vaikas smile.gif
plaukimas jam antroje vietoje,is kart po taikwando treniruotes- bet tai kaip gerai miega ta diena biggrin.gif
Atsakyti

Vaikas ir sportas neatsiejami dalykai. Šaunu, jeigu vaikas pats išreiškia norą sportuoti, pasirenka būrelį. Mažesnius aišku nukreipia tėvai. Paskui juk galima keisti, jeigu vaikui nepatiko... manau kiekvienas tikrai gali surasti tai kas "veža" biggrin.gif
Atsakyti
visiskai sutinku-tevu darbas nukreipti,supazindinti,parodyti is ko galima rinktis,o paskui jau jie atsisijos....vyresni ir patys issirinks veliau pagal savo norus
Atsakyti
Mano dukrytei 3.6m. nuo kiek noretume leisti i tenisa, tik nežinia ar ji susidomes. gal žinote nuo keik metuku galima ir kur galima nuo mažo amžiaus leisti užsiimineti šiui sportu.
Atsakyti
QUOTE(simkalinimka @ 2012 09 01, 15:30)
Mano dukrytei 3.6m. nuo kiek noretume leisti i tenisa, tik nežinia ar ji susidomes. gal žinote nuo keik metuku galima ir kur galima nuo mažo amžiaus leisti užsiimineti šiui sportu.


O tai miestas nesvarbu g.gif
Atsakyti
QUOTE(simkalinimka @ 2012 09 01, 15:30)
Mano dukrytei 3.6m. nuo kiek noretume leisti i tenisa, tik nežinia ar ji susidomes. gal žinote nuo keik metuku galima ir kur galima nuo mažo amžiaus leisti užsiimineti šiui sportu.

Mes taip pat domejomes. Nuo 4 jau galima pradeti mokintis, pradzia buna nuo skvoso. Vilniuje viena vieta, kuri tokisu maziukus priima, tai teniso akademija mirksiukas.gif
Atsakyti
O kur Kaune pradinukę leisti sportuoti? Domina Šančių, Dainavos rajonai. Ar vidurinėse mokyklose visai nebelikę būrelių?
Atsakyti
QUOTE(wilmusia @ 2012 09 13, 14:15)
O kur Kaune pradinukę leisti sportuoti? Domina Šančių, Dainavos rajonai. Ar vidurinėse mokyklose visai nebelikę būrelių?


Pirmiausia pasidomėkite savo mokykloje. Rugsėjį mokyklos tiesiog apkraunamos pasiūlymais ir reklamomis komercinių būrelių. Bet turėtų būti ir valstybiniai, t.y. nemokami. (Bent jau mano vaiko mokykloje yra ir nemokamų ir mokamų būrelių - tik rinkis). Manau pradinukui patogiausia, kai nereikia lakstyti po miestą į būrelius, o jie yra vietoje. Patogu ir dirbantiems tėvams, nes nereikia darbo derinti su vaiko popietine veikla.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
http://www.vilniausdziudo.lt/ thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatina @ 2012 09 13, 23:38)
Patogu ir dirbantiems tėvams, nes nereikia darbo derinti su vaiko popietine veikla.
Sėkmės  4u.gif

Deja, mūsų mokyklos direktorė pasistengė, kad ne tik sporto būrelio neliktų, bet ir prailgintos grupės.. taigi, pradinukai, ką norit, tą darykit.

Ieškau arčiausiai namų. Kažką radau, bet irgi...autobusų grafikai netinkami, vieno vaiko nepaleisi, tai mama pririšta. Bet bandysim derint, nors ne visada galėsim, bet stengsimės. Eisim į krepšinį. Vis fizinis aktyvumas blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas zino kokiu bureliu yra Siauliuose 4meciams? 4u.gif
Atsakyti
Na stai, uzrasiau savaji beveik 5 metu vyruka i baseina. Tikiuosi ismoks plaukti, pabendraus su kitais vaikais, bus turtingesnis laisvalaikis. Ateity dar noreciau karate ir futbolo, bet ziuresim ar ir jis to nores, mano norai tai mano, vaiko svarbiau:))) Pazystu seimyna, kur vaikai lanko net 3 papildomus burelius, liuks, atrodo daug, bet is tikruju tie vaikuciai daugiau ir zino, yra laimingi ir jiems uztenka laiko kieme pazaisti.
Atsakyti