Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(wajew @ 2009 06 23, 20:00)
metalo keramika prieky sako netinka dėl spalvos, gali metalas persišviesti šviesoje, bet jis pigiau nei bemetalė, na galima paprašyti, kad prie dantenų daugiau būtų keramikos, tartis gal su savo gydytoju reiktų, Florestina apie tai dau žino, tik ji tyli, gal atostogauja


Tikrai neatostogauju, atostogausiu rudenį (taigi mano paraše viska informacija yra). Aš turiu ir metalokeramiką, ir bemetalę. Iš esmės skirtumo nematau. g.gif Pas mane yra metalo keramikos tiltelis, o ant implanto bemetalė keramika, nes jau pati suprakonstrukcija metalinė. Aš taip supratau, kad ant implantų metalokeramikos nededa, manęs gydytojas net neklausė, kokį vainikėlį dėsim. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 23 birželio 2009 - 20:06
QUOTE(Florestina @ 2009 06 23, 21:05)
Aš taip supratau, kad ant implantų metalokeramikos nededa,

deda.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 06 23, 21:05)
Tikrai neatostogauju, atostogausiu rudenį (taigi mano paraše viska informacija yra). Aš turiu ir metalokeramiką, ir bemetalę. Iš esmės skirtumo nematau.  g.gif Pas mane yra metalo keramikos tiltelis, o ant implanto bemetalė keramika, nes jau pati suprakonstrukcija metalinė. Aš taip supratau, kad ant implantų metalokeramikos nededa, manęs gydytojas net neklausė, kokį vainikėlį dėsim. g.gif

Florestina, o kuo jie skiriasi dėl sveikatos apart kainos?
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 06 23, 20:14)


Aš šito nežinau, man tiesiog paaiškino, kad jau pati suprakonstrukcija metalinė, todėl dės bemetalę keramiką. g.gif
Papildyta:
QUOTE(wajew @ 2009 06 23, 21:32)
Florestina, o kuo jie skiriasi dėl sveikatos apart kainos?


Pati patirties neturiu, bet kalbama, kad neoninėj šviesoj (pvz. naktiniuose klubuose) metalokeramika atrodo juoda (t. y. atrodo, kad ten nėra danties), matalas sugeria šviesą. Bet aš to tikrai nežinau.

Estetika. Tvirtumas. Komfortas.

Šiuos protezavimo poreikius idealiai patenkina bemetalė keramika cirkonio oksido (ZrO2) pagrindu. Ji ne veltui vadinama „šių laikų protezavimo technologijų viršūnė“!

KODĖL?
80 proc. žmonių mieliau renkasi bemetalę keramiką, nes nori, kad jų burnoje nebūtų metalo;
bemetalės keramikos protezai cirkonio oksido pagrindu visada atrodo natūraliai ir estetiškai. Jų opaliukai skaidrūs kaip ir tikras dantis (dentinas);
cirkonio oksido protezų tvirtumas lenkiant siekia net iki 900 megapaskalių. Tai labai tvirta medžiaga!
cirkonio oksido protezus idealiai toleruoja burnos ertmė ir dantenos; jie nesukelia jokio diskomforto. Tai ekologiškiausi ir natūraliausi protezai;
bemetalė keramika cirkonio oksido pagrindu tarnauja labai ilgai;
dantų ir dantenų paruošimas protezavimui cirkonio oksido keramika – patogus procesas odontologui ir pacientui.

Cirkonio oksido kaip vienas tinkamiausių Gamtos sukurtų elementų protezų gamybai pasaulyje sėkmingai pradėtas taikyti nuo 2001 m.

Cirkonio oksido bemetalės keramikos protezus renkasi šimtai tūk
stančių sveikatos ir geros išvaizdos siekiančių žmonių!
Atsakyti
Florestina, kaip protezuoja įsriegtus implantus, ar dar reikės papildomai pritvirtinimų kažkokių tai, kaip tas dantukas laikysis ant implanto
Ir dar turiu 1 klausimą: man sriegs 2 imlantus, o nėra trijų dantukų, tai kaip dabar suprotezuos - kaip 2 ar 3 dantukus? Ar ant 2 implantų reikia 2 protezuoti, o kaip su trečiu man daryti
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2009 06 24, 12:07)
Florestina, kaip protezuoja įsriegtus implantus, ar dar reikės papildomai pritvirtinimų kažkokių tai, kaip tas dantukas laikysis ant implanto
Ir dar turiu 1 klausimą: man sriegs 2 imlantus, o nėra trijų dantukų, tai kaip dabar suprotezuos - kaip 2 ar 3 dantukus? Ar ant 2 implantų reikia 2 protezuoti, o kaip su trečiu man daryti


Į implantus įsuka tokius kuolelius ant kurių vėliau pricementuoja dantis.
Aš manau, kad jums padarys tiltelį, kurio galus pritvirtins prie implantų.
user posted image

user posted image
Atsakyti
Gal kas galit pasakyti kiek kainuos pats dantis... Žodžiu, implantą man jau prisuko, protezinę dalį įdėjo, primatavo kažkokį geležiuką ir sakė, kad kitą kartą dantį įdės. Išlekiau ir nepaklausiau kiek kainuos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ciainga @ 2009 06 25, 19:19)
Gal kas galit pasakyti kiek kainuos pats dantis... Žodžiu, implantą man jau prisuko, protezinę dalį įdėjo, primatavo kažkokį geležiuką ir sakė, kad kitą kartą dantį įdės. Išlekiau ir nepaklausiau kiek kainuos  doh.gif

kainos visur skirtingos, manyčiau nuo 500 iki 800 Lt, tai paskambinti gal reiktų savo gydytojui arba emailu jam parašykit su užklausimu
o kokį geležiuką jums primatavo, gal gijimo galvutę? o kaip ta protezinė dalis, ji ne kartu su implantu, kažko nebesuprantu, Florestina apie tai kitaip pateikė, susimakalavau
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2009 06 25, 22:40)
kainos visur skirtingos, manyčiau nuo 500 iki 800 Lt, tai paskambinti gal reiktų savo gydytojui arba emailu jam parašykit su užklausimu
o kokį geležiuką jums primatavo, gal gijimo galvutę? o kaip ta protezinė dalis, ji ne kartu su implantu, kažko nebesuprantu, Florestina apie tai kitaip pateikė, susimakalavau


Gijimo galvutę prisuka tam, kad išgytų dantenose vieta karūnėlei. Po to ją atsuka ir įsuka kitą detalę ant kurios tvirtina karūnėlę. O kaina tikrai labai svyruoja. Man pagal kainoraštį turėtų kainuoti ant sraigtinio implanto (1 vnt.) su suprakonstrukcijos verte 1760, bet vis tiek galutinę kainą pasakys gydytojas (gal vėl kokią nuolaidėlę duos blush2.gif ).
Atsakyti
Sveikos.Norėjau paklausti tų, kas turi protezuotus dantis.Man įdėjo metalo keramikos 3 dantų tiltą.Bet aš niekaip prie jo nepriprantų.Atrodo visą tą pusę peršti, dantenos jautrios, maistas lenda, sukandus skauda.Gydytojas sakė reikia priprasti.Bet gal čia teisiog blogai padaryta.Ankščiau neturėjau tilto, tai nežinau kaip turi būti.Ir man iškarto priocementavo , tai nuimti negali.Ir dar , kas turi metalo keramiką.Ar pas Jus dantų paviršius lygus?Pas mane jis toks groblėtas, iš šono matosi , kad nelygus.Gydytojas sako, kad taip daroma dėl to, kad dantys atrodytų natūralesni, ne kaip dirbtiniai.Pasidalibnkit savo patirtimi, nes nežinau net ką daryti.
Atsakyti
QUOTE(Evitae @ 2009 06 26, 10:50)
Sveikos.Norėjau paklausti tų, kas turi protezuotus dantis.Man įdėjo metalo keramikos 3 dantų tiltą.Bet aš niekaip prie jo nepriprantų.Atrodo visą tą pusę peršti, dantenos jautrios, maistas lenda, sukandus skauda.Gydytojas sakė reikia priprasti.Bet gal čia teisiog blogai padaryta.Ankščiau neturėjau tilto, tai nežinau kaip turi būti.Ir man iškarto priocementavo , tai nuimti negali.Ir dar , kas turi metalo keramiką.Ar pas Jus dantų paviršius lygus?Pas mane jis toks groblėtas, iš šono matosi , kad nelygus.Gydytojas sako, kad taip daroma dėl to, kad dantys atrodytų natūralesni, ne kaip dirbtiniai.Pasidalibnkit savo patirtimi, nes nežinau net ką daryti.


O ar naudoji specialų protezuotiems dantims skirtą tarpdančių siūlą? Superflos vadinasi.
O kad skauda sukandus ir dantenos jautrios, tai negerai g.gif Man taip nebuvo cool.gif Nebent šiaip kažkoks diskonfortas , kol priprasi, gali jaustis.

Arba bloga dantų higiena, arba kažkas netvarkoje su tilteliu, manyčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evitae @ 2009 06 26, 10:50)
Sveikos.Norėjau paklausti tų, kas turi protezuotus dantis.Man įdėjo metalo keramikos 3 dantų tiltą.Bet aš niekaip prie jo nepriprantų.Atrodo visą tą pusę peršti, dantenos jautrios, maistas lenda, sukandus skauda.Gydytojas sakė reikia priprasti.Bet gal čia teisiog blogai padaryta.Ankščiau neturėjau tilto, tai nežinau kaip turi būti.Ir man iškarto priocementavo , tai nuimti negali.Ir dar , kas turi metalo keramiką.Ar pas Jus dantų paviršius lygus?Pas mane jis toks groblėtas, iš šono matosi , kad nelygus.Gydytojas sako, kad taip daroma dėl to, kad dantys atrodytų natūralesni, ne kaip dirbtiniai.Pasidalibnkit savo patirtimi, nes nežinau net ką daryti.


Aš prie tilo pripratau per mėnesį kažkur. Pradžioje tai atrodė, kad turiu per daug dantų, nes 10 metų gyvenau be 4 dantų. g.gif
Atsakyti