Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(Sapokliaka @ 2009 03 19, 13:13)
Patikek, ne visur... Toli grazu  mirksiukas.gif


Tai ir sakau, kad privalo, bet klausimas ar padaro. Jei man būtų taip parinkę spalvą, kaip parinko mano sesei, niekad gyvenime nebūčiau ėjusi į tą firmą. O mano sesuo eina ir toliau, nors dantis tikrai skiriasi nuo kitų. Ji darėsi Nargėlaitės-Zaliauskienės klinikoje. Kiek žinau, ši protezistė jau nebedirba. Dantų spalvą, bent jau man parinkinėjo, tas pats gydytojas, kur protezavo, o technikas tik protezą gamino. Tai va, pas mane dantys yra tamsesni prie šaknų ir tolygiai šviesėja, todėl kiekviena karūnėlė yra padengta dviejų atspalvių emale, prie šaknų tamsesne, išorės link šviesėja (čia man viską išaiškino gydytojas). Ir jei poliklinikoje, tikrindami sveikatą dėl darbo ant implantuoto dantiers parašė- sveikas, tai manau, kad darbas atliktas labai kokybiškai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 19 kovo 2009 - 13:23
o as jau turiu implanta smile.gif procedura uztruko 20 min ir jokio skausmo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2009 03 19, 18:29)
o as jau turiu implanta smile.gif procedura uztruko 20 min ir jokio skausmo  thumbup.gif


Sveikinu 4u.gif , sėkmės toliau, nes tai tik pradžia. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2009 03 19, 19:29)
o as jau turiu implanta smile.gif procedura uztruko 20 min ir jokio skausmo  thumbup.gif


Dziugu 4u.gif
mano patirtis tai tikrai ne tokia.. Pati procedura truko apie valanda, buvo siek tiek skausminga (man sunkiai veikia visokie leidziami nuskausminamieji).. Bet kokios 4 dienos po to, tai buvo totalus kosmaras... doh.gif Lipau sienom, ibuprofena gerdavau kas 2 valandas (zinau, kad negalima, bet skausmas vede is proto - gimdyti skauda maziau biggrin.gif )...
Kaip gydytojas sake, kad del to, kad man dejo kalcio ar kazkio dirbtino kaulo,kuris sutvirtina..
Zodziu, buvo tikrai ne kas... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sapokliaka @ 2009 03 19, 12:10)
Sveiki,
Merginos, gal zinot, ar geri  dantu technikai dirba Vilniaus implantologijos centre ?
Cia

Man reiktu suzinoti, kur galima tiketis paties vainikelio geriausio estetinio vaizdo, kad ji maksimaliai priderintu prie esanciu dantu (kalbu apie priekinius) ...
Aciu  4u.gif

Manau taip nelabai ka rasi. Gal turi koku pazistamu, kuriu suprotezuoti dantukai tau nekelia itarimo. Gerai padaryti ir spalvyte nesiskiria nuo savu dantu. Arba eidama i konsultacija paprasyk, kad paroditu kokiu darbu nuotrauku pries ir po. biggrin.gif
Mano gydytoja turi visa albuma.
Nuo techniko darbo tikrai labai daug priklauso, bet turi buti gera komanda ir su protezuotoju. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2009 03 19, 23:58)
Arba eidama i konsultacija paprasyk, kad paroditu kokiu darbu nuotrauku pries ir po.  biggrin.gif
Mano gydytoja turi visa albuma.

"Photoshopas" visagalis...
Atsakyti
QUOTE(Sapokliaka @ 2009 03 19, 22:46)
Dziugu  4u.gif
mano patirtis tai tikrai ne tokia.. Pati procedura truko apie valanda, buvo siek tiek skausminga (man sunkiai veikia visokie leidziami nuskausminamieji).. Bet kokios 4 dienos po to, tai buvo totalus kosmaras...  doh.gif Lipau sienom, ibuprofena gerdavau kas 2 valandas (zinau, kad negalima, bet skausmas vede is proto - gimdyti skauda maziau biggrin.gif )...
Kaip gydytojas sake, kad del to, kad man dejo kalcio ar kazkio dirbtino kaulo,kuris sutvirtina..
Zodziu, buvo tikrai ne kas...  verysad.gif


o vargeli doh.gif as tai sienom lipau is skausmo, kai dantis balino, jokie ketanovai nepadejo.
del karuneliu spalvos parinkimo man irgi baisu darosi, ypac zinant, kad mano protezuotojas kokiu 27 meteliu, tai patirties dar nelabvai turi, ale uztat brungiose klinikose dirba g.gif kai uzdes kokia spalva ne i tema tai ir vaiksciosiu visa gyvenimeli ir dar pinigu sumokejusi daugybe busiu.
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2009 03 22, 18:37)
o vargeli  doh.gif as tai sienom lipau is skausmo, kai dantis balino, jokie ketanovai nepadejo.
del karuneliu spalvos parinkimo man irgi baisu darosi, ypac zinant, kad mano protezuotojas kokiu 27 meteliu, tai patirties dar nelabvai turi, ale uztat brungiose klinikose dirba  g.gif kai uzdes kokia spalva ne i tema tai ir vaiksciosiu visa gyvenimeli ir dar pinigu sumokejusi daugybe busiu.


Šiaip ne amžiuj esmė... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2009 03 22, 19:37)
o vargeli  doh.gif as tai sienom lipau is skausmo, kai dantis balino, jokie ketanovai nepadejo.
del karuneliu spalvos parinkimo man irgi baisu darosi, ypac zinant, kad mano protezuotojas kokiu 27 meteliu, tai patirties dar nelabvai turi, ale uztat brungiose klinikose dirba  g.gif kai uzdes kokia spalva ne i tema tai ir vaiksciosiu visa gyvenimeli ir dar pinigu sumokejusi daugybe busiu.

naa,gali nesutikti su nepatinkanciu variantu.tiesiog neleisti, kad jis butu dedamas ir viskas. Svarbu nemoketi pinigu is anksto mirksiukas.gif Tik nervu gaila...
Atsakyti
Noriu patarimo.
Lapkričio pabaigoje gana žinomoje klinikoje uždėjo priekiniams dantims bemetalės keramikos karūnėles. Uždėjęs jas stomalogas perėjo dirbti į savo naują stom. kliniką, ir man buvo pasakyta, kad jeigu kas nors su dantimis, kreiptis dabar pas jį.
Prieš gerą mėnesį pajutau, kad viena priekinė viršutinė karūnėlė kliba doh.gif blink.gif Nuvažiavau pas tą stomatologą, priklijavo, pasakė, kad atsiklijavo kaištis, nes silpnas dantukas.
Dabar vėl jaučiu, kad tas pats dantis truputį kliba blink.gif doh.gif doh.gif Net nebežinau ką daryti. Jeigu priklijuos, kur garantija, kad aš taip nevažinėsiu pas stomalogą kas kelis mėnesius. Manau, kad kažką gal ne taip padirbo g.gif Ne pirma karūnėlė mano burnoje. Be to tas dantukas vizualiai kiek ilgesnis. Na iš šono žiūrint, nekrenta į akis. Bet galbūt vistik nelabai gerai pagaminta ar kažkas su tais kaiščiais doh.gif
Noriu išspręsti šią problemą, kad netektų lakstyti be galo ir krašto klijuotis to danbtuko. Ką galit patarti? Kokias aš turiu teises? Beje už dantukus mokėjau ne šiam stomatologui, o klinikai , kur jis prieš tai dirbo, ir kurioje aš gydžiausi ir protezavausi.
Labai laukiu patarimų, nes jau neviltis apėmė verysad.gif Išleidau krūvą pinigų, o pasirodo...

Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2009 03 25, 15:45)
Noriu patarimo.

Noriu išspręsti šią problemą, kad netektų lakstyti be galo ir krašto klijuotis to danbtuko. Ką galit patarti? Kokias aš turiu teises? Beje už dantukus mokėjau ne šiam stomatologui, o klinikai , kur jis prieš tai dirbo, ir kurioje aš  gydžiausi ir protezavausi.
Labai laukiu patarimų, nes jau neviltis apėmė verysad.gif  Išleidau krūvą pinigų, o pasirodo...


Man rodos, kad galima pasikonsultuoti ir kitur ir dėl to į galvą niekas neduos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 03 25, 16:36)
Man rodos, kad galima pasikonsultuoti ir kitur ir dėl to į galvą niekas neduos. g.gif


Turi omeny, eiti į kitą kliniką konsultuotis?
Atsakyti