Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(Florestina @ 2009 09 16, 10:43)
ant sraigtinio implanto Cirkonio vainiko (Procera technologija) 2200
Permečiau akim kainoraštį, kainos tikrai neišaugę. g.gif



Įdomu, kiek cirkonio vainikėlis ne ant implanto? Kažko nerandu kainoraštyje...
Nu bet koks skirtumas, vistiek įtariu, niekur kitur neisiu... Tik reikia prisiruošt pasiskambinti ir užsirašyti protezavimui.

Nu svarbu kainos neišaugo, man jau turbūt vaidenasi...
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2009 09 16, 10:01)
Įdomu, kiek cirkonio vainikėlis ne ant implanto? Kažko nerandu kainoraštyje...
Nu bet koks skirtumas, vistiek įtariu, niekur kitur neisiu... Tik reikia prisiruošt pasiskambinti ir užsirašyti protezavimui.

Nu svarbu kainos neišaugo, man jau turbūt vaidenasi...


Nežinau, šiaip gali parašyti jiems el. paštu ir paklausti. Aš irgi galvoju gal reiks pasiskolint pinigų ir tvarkytis, kad po naujako vėl nepabrangtų.
Atsakyti
šalia įsriegto implanto supuliavo paslankus dantukas. Ar nepakenks implantui. jaučiu pūlius, gal reiktų pavartoti antiobiotikus, nes manau, kad gydytojas lieps traukti, o taip man nesinorisi daryti. na ir bjaurybė - periodontitas
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2009 09 17, 22:10)
šalia įsriegto implanto supuliavo paslankus dantukas. Ar nepakenks implantui. jaučiu pūlius, gal reiktų pavartoti antiobiotikus, nes manau, kad gydytojas lieps traukti, o taip man nesinorisi daryti. na ir bjaurybė - periodontitas


Tavo vietoj eičiau pas gydytoją. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2009 09 17, 23:10)
supuliavo dantukas

Likimo draugės ax.gif

QUOTE
Ar nepakenks implantui

Man kiek 'geriau', nes pūliuoja kitoj pusėj (nei kad yr implantas).

QUOTE(wajew @ 2009 09 17, 23:10)
manau, kad gydytojas lieps traukti, o taip man nesinori

Nebūtinai reiks raut. Nors mano atveju tikrai reikės, nes padarė nuotrauką - šaknis skilus doh.gif - tad nusprendžiau 'tempt gumą' tiek, kiek sugebėsiu iškęst rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 09 18, 14:42)
Likimo draugės  ax.gif
Man kiek 'geriau', nes pūliuoja kitoj pusėj (nei kad yr implantas).
Nebūtinai reiks raut. Nors mano atveju tikrai reikės, nes padarė nuotrauką - šaknis skilus doh.gif - tad nusprendžiau 'tempt gumą' tiek, kiek sugebėsiu iškęst  rolleyes.gif

išrovė pūliuotą, skauda o bože, ir dar išrovė du judančius, tai implantas irgi labai suskaudo. Pirmadienį šaukštą košės, darys laikiną plastmasinį ištisinį protezą, nes visai be dantų,
pagalvojau prie ko privedė taupymai kokybiškam maistui, vitaminams
na va dar daugiau reiks implantų, žalia rūta, kur trumpa - ten trūksta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wajew: 18 rugsėjo 2009 - 15:29
QUOTE(wajew @ 2009 09 18, 15:24)
išrovė pūliuotą, skauda o bože, ir dar išrovė du judančius, tai implantas irgi labai suskado.
pagalvojau prie ko privedė taupymai kokybiškam maistui
na va dar daugiau reiks implantų, žalia rūta, kur trumpa - ten trūksta


Užjaučiu. Žinau ką reiškia pūliuojantis dantis. console.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 09 18, 16:26)
Užjaučiu. Žinau ką reiškia pūliuojantis dantis. console.gif

Florestina, verkiau kaip primuštas šuniukas, jau 1 val praėjo po ištraukimo ir iškart 3
Atsakyti
QUOTE(wajew @ 2009 09 18, 16:28)
iškart 3

Vienu kartu 3 dantis išrovė? unsure.gif
Atsakyti
man įsukti trys implantai, vieną įsuks prieš Kalėdas, ir tur būt kur dabar išrovė (priekyje nėra jau keturių) įsuks 1 ar 2, po danties ištraukimo kada galiu dairytis implanto, reikia finansus taupyti, prireiks suvesti buchalteriją
Papildyta:
QUOTE(Borzika @ 2009 09 18, 16:31)
Vienu kartu 3 dantis išrovė? unsure.gif

jo vienu metu, švirkštas pataikė į pūliį -rėkiau, o paskui nė nejutau kaip tris išrovė, vienas supūlavęs ir net labai paslankus, okiti du neskaudėję, bet kadangi turiu dovanėlę periodontitą, tai gyd. konsuliumas reziumavo, kad reikia ir tuos du pašalinti tuo pačiu skausmu, nes po pusmečio iškris
Aš tų sveikų, kad ir paslankūs, labai gailėjau, tai labai žliumbiau
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 09 18, 13:42)
Likimo draugės  ax.gif
Man kiek 'geriau', nes pūliuoja kitoj pusėj (nei kad yr implantas).
Nebūtinai reiks raut. Nors mano atveju tikrai reikės, nes padarė nuotrauką - šaknis skilus doh.gif - tad nusprendžiau 'tempt gumą' tiek, kiek sugebėsiu iškęst  rolleyes.gif

Bet jei skilus šaknis, reikia kuo greičiau išrauti.Negerai laikyti tokį dantį, nes tai kaip infekcijos šaltinis.Bent man kai taip buvo, tai ne vienas gydytojas taip sakė, ir liepė kuo greičiau išsitraukti.
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2009 09 18, 18:04)
Bet jei skilus šaknis, reikia kuo greičiau  išrauti.Negerai laikyti tokį dantį, nes tai kaip infekcijos šaltinis.Bent man kai taip buvo, tai ne vienas gydytojas taip sakė, ir liepė kuo greičiau išsitraukti.

Kodėl nusprendžiau laukt "paskutiniosios" hihihi.gif - ogi dėl to, kad tas 'pūlingas' dantis (su skilusia šaknim) yr protezuotas ax.gif

Beje, "ant viso to džiaugsmo" prieš savaitę nuskilo dalelė protezo, esančio šalia to 'pūlingo' danties doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 18 rugsėjo 2009 - 17:20