Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

Norėčiau ir aš patarimo 4u.gif

pas mane vienoje puseje apacioje truksta 6-7, o virsuj tik 6 ir 7 yra su vainikeliu. jeigu as desiuos implantus tik abudu 6, ar laikysis tas sestas apacioje kai salia nebus 7 ir prades kaulas "tirpti" su laiku? kokios dar pasekmes gali buti jei nesideti 7 implanto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simsimas2002: 13 sausio 2010 - 10:27
Implantas apatinio 6 danties vietoje turėtų laikytis.
Įdomu kokia viršutinio 7 danties padėtis. Likęs vienas, be danties atagonisto (apatinio 7 danties), nedalyvautų kramtyme, išilgėtų. Daug kas priklauso nuo sąkandžio. Klausimas ar viršutinio 6 danties vietoje yra pakankamai kaulo implantacijai. Tikėtina, kad gali tekti kelti sinusą (kad ir uždaru būdu). Tokiu atveju gal apsimokėtų tiltas viršuje 7-5, o apačioje implantas 6 danties vietoje. Bet čia pateikiau pavyzdį vieno iš galimų protezavimo variantų, nereiškia, kad jis būtų tinkamas Jūsų atveju. Viską lemia sąkandis, žandikaulio kokybė (kaulo tankumas, aukštis, storis), gretimų dantų būklė, finansai
Manau, kad geriausiai galėtų pakonsultuoti protezuotojas ir implantologas, įvertinę situaciją burnoje ir tų sričių, kuriose trūksta dantų, rentgeno nuotraukas.
Atsakyti
Gal kas parekomenduotu kur Kaune kreiptis del implanto? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalpana @ 2010 01 14, 23:14)
....
Manau, kad geriausiai galėtų pakonsultuoti protezuotojas ir implantologas, įvertinę situaciją burnoje ir tų sričių, kuriose trūksta dantų, rentgeno nuotraukas.


Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
O man padarė panoraminę, sakė, kad viskas labai gražu ir kad dabar galiu metus nesirodyti.
Atsakyti
QUOTE(Kalpana @ 2010 01 12, 21:00)
Reikia įvertinti atraminius dantis.

aciuks.gif
O tam rentgeno pakaktų ar jau būtų tomografija reikalinga?
QUOTE
Apačioje, jei trūksta 6,7,8 dantų, tai tik implantai. Na dar yra galimybė atstatyti išimamais protezais. Bet, jei yra pakankamai kaulo implantacijai, leidžia finansai, geriausiai implantuoti ir protezuoti.

Visa bėda tame, kad artimiausius 5 metus finansų implantams tikrai neturėsiu verysad.gif Jau ir taip delsiu daugiau nei 3 metus. Bijau, kad žandikaulis visai nesunyktų unsure.gif


QUOTE(Casual @ 2010 01 14, 23:02)
Gal kas parekomenduotu kur Kaune kreiptis del implanto?

Jei būčiau kaunietė, tikriausiai kreipčiausi į Klinikas.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 01 15, 15:55)
Jei būčiau kaunietė, tikriausiai kreipčiausi į Klinikas.


Nu jo, ten gera dantų tvarkymo bazė yra. Mano bendradarbę iš Vilniaus siuntė į Kauno klinikas, nes pas ją buvo labai sunykęs kaulas. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 15 sausio 2010 - 16:18
QUOTE(Florestina @ 2010 01 15, 16:21)
O man padarė panoraminę, sakė, kad viskas labai gražu ir kad dabar galiu metus nesirodyti.


Man tik po menesio ziures ar nustojo puliuoti ir tada pasakys kaip ten kaulai laikosi. Kaip noreciau kad viskas greitai pasibaigtu - svepluoti net pradejau be dantu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 01 15, 16:14)
Man tik po menesio ziures ar nustojo puliuoti ir tada pasakys kaip ten kaulai laikosi. Kaip noreciau kad viskas greitai pasibaigtu - svepluoti net pradejau be dantu  blush2.gif


Švepluoji be dantų, bet po to viskas praeina. O man kai sudėjo irgi dvi dienas švepla buvau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 01 15, 16:59)
Nu jo, ten gera dantų tvarkymo bazė yra. Mano bendradarbę iš Vilniaus siuntė į Kauno klinikas, nes pas ją buvo labai sunykęs kaulas. g.gif



gal zinot tiksliau? unsure.gif g.gif pas ortodontus tvarkausi, bet ten nera implantus kas deda schmoll.gif g.gif
Atsakyti
Gal zinote, ar yra koks nors laiko tarpas, per kuri turetu buti isuktas implantas po danties traukimo. Dantis trauktas del uzdegiminio zidinio po juo... Aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hytka @ 2010 01 15, 19:56)
Gal zinote, ar yra koks nors laiko tarpas, per kuri turetu buti isuktas implantas po danties traukimo. Dantis trauktas del uzdegiminio zidinio po juo... Aciu  ax.gif


Man gydytojas sakė laukti pusmetį. g.gif
Atsakyti