Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(Fanta* @ 2009 05 07, 09:55)
blink.gif Nieko sau... man vien siuvo gal 15 min....

unsure.gif Panašu, kad ir trukmė - labai individualus dalykas. Iš tikrųjų, aš ir pati stebėjaus, kad taip greit viską atliko. Be to, jei nebūtų reikėję papildomai susimokėt už dirbtinį kaulą, tai net nebūčiau sužinojus, kad toks buvo įdėtas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaz @ 2009 05 06, 21:52)
blush2.gif o kaip pati implanta ideda ar labai skauda ? kiek trunka operacija?


Man visai neskaudėjo ir netino. 4u.gif Bet, aišku, priklauso ir nuo organizmo.
Papildyta:
QUOTE(Borzika @ 2009 05 07, 09:02)
unsure.gif Panašu, kad ir trukmė - labai individualus dalykas. Iš tikrųjų, aš ir pati stebėjaus, kad taip greit viską atliko. Be to, jei nebūtų reikėję papildomai susimokėt už dirbtinį kaulą, tai net nebūčiau sužinojus, kad toks buvo įdėtas rolleyes.gif


Man pirma operacija truko apie 45 min. su visais pasiruošimais, trūko kaulo ir jo reikėjo dėti, bet kadangi tai buvo pastebėta tik operacijos metu, už jį mokėti nereikėjo. g.gif

Ir jau kažkur po mėnesui laukia antroji implantacija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 07 gegužės 2009 - 09:09
QUOTE(Florestina @ 2009 05 07, 10:04)
Man visai neskaudėjo ir netino.

thumbup.gif Net pavydas suėmė mirksiukas.gif

QUOTE(Florestina @ 2009 05 07, 10:04)
Bet, aišku, priklauso ir nuo organizmo.

Būtent drinks_cheers.gif Kiek žmonių, tiek ir situacijų ax.gif

QUOTE(Florestina @ 2009 05 07, 10:08)
Man pirma operacija truko apie 45 min. su visais pasiruošimais

Na, aš sakiau "gryną" laiką, t.y. be pasiruošimo cool.gif

QUOTE(Florestina @ 2009 05 07, 10:08)
Ir jau kažkur po mėnesui laukia antroji implantacija.

Sėkmės!
Atsakyti
kiek kainuoja pats kaulo priauginimas?man pasake,kad apie 3000, o pats implantas 2000. ar gali taip buti,nes maciau kazkas rase, jog kaulo priauginimas tik 1500?
Atsakyti
QUOTE(limam @ 2009 05 07, 17:40)
kiek kainuoja pats kaulo priauginimas?

Man dirbtinio kaulo įsodinimas kainavo 800 Lt.
Atsakyti
QUOTE(limam @ 2009 05 07, 16:40)
kiek kainuoja pats kaulo priauginimas?man pasake,kad apie 3000, o pats implantas 2000. ar gali taip buti,nes maciau kazkas rase, jog kaulo priauginimas tik 1500?


Man darė sinuso dugno pakėlimo operaciją, mokėjau 3380 Lt.
Atsakyti
kuo skiriasi dirbtinio kaulo isodinimas nuo sinuso dugno pakilimo? gal kam kvaili klausimai,bet nelabai daug siuo klausimu domejausi, o apie dirbtinia kaulo isodinima isvis pirmakart girdziu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo limam: 07 gegužės 2009 - 17:18
QUOTE(limam @ 2009 05 07, 17:14)
kuo skiriasi dirbtinio kaulo isodinimas nuo sinuso dugno pakilimo? gal kam kvaili klausimai,bet nelabai daug siuo klausimu domejausi, o apie dirbtinia kaulo isodinima isvis pirmakart girdziu..


Esant nepalankiai kaulo apimčiai, klinikoje XXX atliekama kryptinė kaulo regeneracijos operacija (KKR). Tai metodas, leidžiantis atlikti vertikaliąją arba horizontaliąją atrofuotos kaulo dalies regeneraciją. Tuo tikslu naudojamas nuosavas paciento kaulas, specialios kaulo matricos (Bio-Oss, PepGen P-15) ir ištirpstanti kolageninė membrana (Bio-Gide). Šios operacijos pasekoje 4-9 mėnesių bėgyje priauginamas papildomas trūkstamo kaulo kiekis.

Padidinti kaulo aukštį viršutiniame žandikaulyje dar galima ir pakeliant sinuso dugno gleivinę ir susidariusią ertmę užpildant kaulo matrica. Tai sinuslifting operacija, kuri ženkliai atstato kaulo aukštį ir sukuria sąlygas būsimai implanto ložei suformuoti. Tuo tikslu taip pat naudojamos Bio-Oss, PepGen P-15 ir Bio-Gide medžiagos, gaminamos JAV ir Šveicarijoje.


Man darė sinuslifting operaciją ir dabar jau atėjp laikas prabilti apie implantus.

Pirmą kartą man tiesiog pridėjo kaulo ir įsuko implantą, kadangi tuštuma sinusi buvo mažesnė nei dabartiniu atveju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 07 gegužės 2009 - 17:37
QUOTE(Florestina @ 2009 05 07, 17:36)
Esant nepalankiai kaulo apimčiai, klinikoje XXX atliekama kryptinė kaulo regeneracijos operacija (KKR). Tai metodas, leidžiantis atlikti vertikaliąją arba horizontaliąją atrofuotos kaulo dalies regeneraciją. Tuo tikslu naudojamas nuosavas paciento kaulas, specialios kaulo matricos (Bio-Oss, PepGen P-15) ir ištirpstanti kolageninė membrana (Bio-Gide). Šios operacijos pasekoje 4-9 mėnesių bėgyje priauginamas papildomas trūkstamo kaulo kiekis.

Padidinti kaulo aukštį viršutiniame žandikaulyje dar galima ir pakeliant sinuso dugno gleivinę ir susidariusią ertmę užpildant kaulo matrica. Tai sinuslifting operacija, kuri ženkliai atstato kaulo aukštį ir sukuria sąlygas būsimai implanto ložei suformuoti. Tuo tikslu taip pat naudojamos Bio-Oss, PepGen P-15 ir Bio-Gide medžiagos, gaminamos JAV ir Šveicarijoje.


Man darė sinuslifting operaciją ir dabar jau atėjp laikas prabilti apie implantus.

Pirmą kartą man tiesiog pridėjo kaulo ir įsuko implantą, kadangi tuštuma sinusi buvo mažesnė nei dabartiniu atveju.


aciu uz atsakyma!
Atsakyti
[quote=Sapokliaka,2009 03 19, 14:13]
Patikek, ne visur... Toli grazu mirksiukas.gif
Priklauso nuo sumos
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 05 07, 17:36)
Esant nepalankiai kaulo apimčiai, klinikoje XXX atliekama kryptinė kaulo regeneracijos operacija (KKR). Tai metodas, leidžiantis atlikti vertikaliąją arba horizontaliąją atrofuotos kaulo dalies regeneraciją. Tuo tikslu naudojamas nuosavas paciento kaulas, specialios kaulo matricos (Bio-Oss, PepGen P-15) ir ištirpstanti kolageninė membrana (Bio-Gide). Šios operacijos pasekoje 4-9 mėnesių bėgyje priauginamas papildomas trūkstamo kaulo kiekis.

Padidinti kaulo aukštį viršutiniame žandikaulyje dar galima ir pakeliant sinuso dugno gleivinę ir susidariusią ertmę užpildant kaulo matrica. Tai sinuslifting operacija, kuri ženkliai atstato kaulo aukštį ir sukuria sąlygas būsimai implanto ložei suformuoti. Tuo tikslu taip pat naudojamos Bio-Oss, PepGen P-15 ir Bio-Gide medžiagos, gaminamos JAV ir Šveicarijoje.


Man darė sinuslifting operaciją ir dabar jau atėjp laikas prabilti apie implantus.

Pirmą kartą man tiesiog pridėjo kaulo ir įsuko implantą, kadangi tuštuma sinusi buvo mažesnė nei dabartiniu atveju.


o mazesne tustuma cia kiek? man pasake,pas mane 5mm,kaip ir mazoka,bet galima ir taip implanta det
Atsakyti
[quote=Valentina B,2009 05 07, 21:30]
[quote=Sapokliaka,2009 03 19, 14:13]
Patikek, ne visur... Toli grazu mirksiukas.gif
Priklauso nuo sumos
[/quote]


Nuo sumos kokios?
Atsakyti