Sveiki,

Norejau pasidalinti karcia patirti apie AKMENOS SPORTO klubo APGAVYSTE. Zmonai nupirkau uz 100lt (dar pries praejusias sv. Kaledas buvo litai) dovanu ceki i Akmenos sporto kluba. Uzejus trenerio - pardavejo paklausiau: "kiek laiko galios dovanu cekis" - man tai buvo svarbu, nes nuo metu turejome naujagime dukrele ir negalejome iskarto nueiti. Treneris pardavejas man pasake, kad galios metus laiko, o as ir nebetikrinau kas parasyta tame kupone... Mes taip ir neturejome laiko nueiti, laiko atradome tik kitu metu gruodzio menesi, t.y. po 11menesiu. Zmona istraukia dovanu kupona ir ziuri - ogi apacioje parasyta smulkiomis raidemis, kad galioja tik 3menesius... Negalejau patiketi - negi mane APGAVO? Sakau rytoj einu i kluba paklausiu, kaip cia taip gali buti?
Nuejau, tas pats treneris - pardavejas sako nieko nezinau, kas tau ka sake, bet ant cekio parasyta, kad galioja 3 menesius. Sakau, kad jus mane APGAVOTE, kaip tarsimes? Jis - nieko nezinau, ateik rytoj, kalbekis su direktoriumi, gerai sakau. Ateinu kita diena, jo nera. Ateinu trecia diena, sutikau. Buvau labai nusimines - visgi gaila 100lt uz nieka prarasti. Direktorius - man pasirode toks niekingas tipas - jaunas (gal apie 30m), mazas, antakyje auskaras, pamasciau, kad nesusikalbesiu... Papasakojau situacija, jis ramiai paeme ceki paskaite, cia parasyta - galioja 3menesiai... Sakau, man sake, kad galios metus, JUS APGAVOTE mus. - Nieko nezinau.

BUKIT ATIDUS su Akmenos sporto klubo treneriu ir direktoriumi, nes is manes jie APGAULINGAI isviliojo 100lt, o paslaugos taip ir nesuteike. Neapsirikite ir jus!