Įkraunama...
Įkraunama...

Kas saugiau: nutrauktas aktas ar prezervatyvai?

na as tik uz prezervatyvus, ir diskomforto jokio nejauciuir vaikinas gali labiau atsipalaiduoti,o su ugnimi zaist kazkaip nesinori ax.gif
Atsakyti
vat butent. visa laika galvoti, ar spes, ar nespes, ar isvis kas cia bus tai visai malonumo nelieka. O vaisingomis dienomis, kad rami galva butu, tai mes prezikus su spermicidais naudojame, tokius kaip http://www.sargiai.l...ndomi-supersafe
Atsakyti
Nezinau, toks sudetingas mokslas kai jus paskaitai, baisu pasidaro kiek daug nezinai, kitavertus kai pagalvoji, kam sitiek galva kvarsinti ir daryti is to kazka tokio mechanisko, seksas pagal tvarkarasti, nu jau ne smile.gif jau ilga laika nepaveda prezervatyvai ir nematau budu pavesti, tai pat seksas per menesines ir be apsaugu nepaveda, aisku mano atveju.As negimdziusi, gimdyti dar neplanuoju, bet ateityje ka gali zinoti, todel apie jokius KT net nemastau, spirales tai pat.
Atsakyti
Nesu sekso ekspertė, todėl turiu rimtą dilemą: gerti skubios kontracepcijos tabletę ar - ne.
Taip jau atsitiko, kad pasimylėjau be apsaugos, aktas buvo nutrauktas ir vaikinas baigė man ant pilvo. Nusivaliau drėgna servetėle ir ta pačia servetėle prabraukiau tarpvietę. Tik tada suvokiau ką padariau... Ar galėjau pastoti ir ar verta gerti tą brudą? Daugiau neturiu su kuo pasitarti, tad jei kam yra nutikę taip, kaip man - patarkite...
Atsakyti
QUOTE(alfabeta1981 @ 2012 02 20, 12:11)
Nesu sekso ekspertė, todėl turiu rimtą dilemą: gerti skubios kontracepcijos tabletę ar - ne.
Taip jau atsitiko, kad pasimylėjau be apsaugos, aktas buvo nutrauktas ir vaikinas baigė man ant pilvo. Nusivaliau drėgna servetėle ir ta pačia servetėle prabraukiau tarpvietę. Tik tada suvokiau ką padariau... Ar galėjau pastoti ir ar verta gerti tą brudą? Daugiau neturiu su kuo pasitarti, tad jei kam yra nutikę taip, kaip man - patarkite...

Kurią ciklo dieną?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 02 20, 14:43)
Kurią ciklo dieną?


17 diena
Atsakyti
QUOTE(alfabeta1981 @ 2012 02 20, 15:00)

o ciklo trukmė?
diena tai pavojinga, bet ar galėjo spermatozoidai giliau nueit g.gif
pabandykit paklaust dar čia. Tik rašykit ciklo dieną, trukmę, kuo daugiau informacijos
Atsakyti
QUOTE(alfabeta1981 @ 2012 02 20, 11:11)
Nesu sekso ekspertė, todėl turiu rimtą dilemą: gerti skubios kontracepcijos tabletę ar - ne.
Taip jau atsitiko, kad pasimylėjau be apsaugos, aktas buvo nutrauktas ir vaikinas baigė man ant pilvo. Nusivaliau drėgna servetėle ir ta pačia servetėle prabraukiau tarpvietę. Tik tada suvokiau ką padariau... Ar galėjau pastoti ir ar verta gerti tą brudą? Daugiau neturiu su kuo pasitarti, tad jei kam yra nutikę taip, kaip man - patarkite...

negerčiau ir galvos nesukčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 02 20, 18:36)
o  ciklo trukmė?
diena tai pavojinga, bet ar galėjo spermatozoidai giliau  nueit g.gif
pabandykit paklaust  dar  čia. Tik rašykit ciklo dieną, trukmę, kuo daugiau informacijos



Mėnesinės nėra reguliarios, ciklas trunka įvairiai: nuo 21 iki 27 dienų. Nors paskutiniu metu mėnesinės tapo labiau nuspėjamos. Paskutinis ciklas - 25 dienos. Bėda ta, kad "protingai" pasivalius drėgna sevetėle, padariau dar "protingiau" - truputį pasiprausiau tarpvietę vandeniu. Labai bijau, kad vis dėlto galėjo patekti giliau...
Atsakyti
QUOTE(alfabeta1981 @ 2012 02 20, 21:47)
Mėnesinės nėra reguliarios, ciklas trunka įvairiai: nuo 21 iki 27 dienų. Nors paskutiniu metu mėnesinės tapo labiau nuspėjamos. Paskutinis ciklas - 25 dienos. Bėda ta, kad "protingai" pasivalius drėgna sevetėle, padariau dar "protingiau" - truputį pasiprausiau tarpvietę vandeniu. Labai bijau, kad vis dėlto galėjo patekti giliau...


Geriau isgerk ir rami galva bus, dabar pergyvensi, lauksi, menesines del nervu veluos ir dar kitoks brudas + diena pavojinga.
Atsakyti
QUOTE(alfabeta1981 @ 2012 02 20, 22:47)
Mėnesinės nėra reguliarios, ciklas trunka įvairiai: nuo 21 iki 27 dienų. Nors paskutiniu metu mėnesinės tapo labiau nuspėjamos. Paskutinis ciklas - 25 dienos. Bėda ta, kad "protingai" pasivalius drėgna sevetėle, padariau dar "protingiau" - truputį pasiprausiau tarpvietę vandeniu. Labai bijau, kad vis dėlto galėjo patekti giliau...


nemanau mirksiukas.gif o jei ciklas trumpas,t.y.25 dienos,tai 17-ta diena jau nepavojinga schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2012 02 21, 10:32)
nemanau mirksiukas.gif o jei ciklas trumpas,t.y.25 dienos,tai 17-ta diena jau nepavojinga schmoll.gif

As irgi manau kad jei ciklas 25 d tai 17 d kaip jau ir neturetu but pavojimga, bet gi buna o veliau pasirodo g.gif .Bet nemanau kad galima ten nuo tos serveteles nestuke.gif , na nebent, kaip jau rasete, kad kai kurios ir su dviguba apsauga pastoja doh.gif
Atsakyti