Įkraunama...
Įkraunama...

Vilnius: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

mano vestuviu diena, makiaza dare visaziste Daina, gyvena uzupyje, ten ir priima klientes smile.gif kelias pernai metu nuotakas taipogi daze, kiek zinau visos liko lb patnekinto smile.gif naudoja tik MAC kosmetika thumbup.gif dirba tv3 smile.gif kas nores kontaktus galesiu atsiusti, tik rasykite az smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
o gal zinot kaip Bomonde vestuvines sukuosenas daro? girdejau labai geru atsiliepimu del naturaliai, bet labai graziai padarytu sukuosenu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2009 03 27, 15:32)
as taip pat visom savo (ir vyro keturiom) rekomenduoju Renatulyte  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  niekad nesijauciau tokia grazi, kaippo jos prisilietimo prie savo "garbanu" ir veidelio smile.gif be jos vestuves nebutu buvusios tokios nuostabios  4u.gif  4u.gif  4u.gif  rekomenduoju ir garantuoju uz Renatulyte 500 % thumbup.gif  thumbup.gif



gerai supratau kad ji ne tik makiaza padaro bet ir plaukucius sutvarkyti gali? Nieko ypatingo man nereikia. noriu kad butu pagarbanoti stambiai ir atrodytu naturaliai. Pati kartais taip pasidarau. bet jau zinau kai reiks ta diena tai kaip tycia nieko nesigaus.
Atsakyti
QUOTE(Ony @ 2009 04 10, 13:09)
gerai supratau kad ji ne tik makiaza padaro bet ir plaukucius sutvarkyti gali? Nieko ypatingo man nereikia. noriu kad butu pagarbanoti stambiai ir atrodytu naturaliai. Pati kartais taip pasidarau. bet jau zinau kai reiks ta diena tai kaip tycia nieko nesigaus.


taip, ji daro ir makiaza, ir sukuosenas ir dar daug visko. tikrai rekomenduoju thumbup.gif kontaktais galiu pasidalinti per az smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justina 13 @ 2009 04 28, 17:11)
Prieš mėnesį ėjau į gimtadienį, kuris vyko aukšto lygio restorane, vyrai privalėjo vilkėti kostiumus, moterys - vakarines sukneles doh.gif draugė rekomendavo vieną merginą, kuri atlieka puikius makiažus thumbup.gif dėl visa ko, duodu jos kontaktus Renata rena.kovtun@gmail.com
Papildyta:

tiesa, ji čia yra užsiregistravus Renatulyte. rekomenduoju užtikrintai  thumbup.gif


dar pasikartosius ir pritarsiu - rekomenduoju Renatulyte visai penkiais simtais procentu. Ji mane grazino mano vestuviu diena (tiek sukuosena, tiek makiazas) ir galiu drasiai sakyti - jeigu ne ji, manosios vetsuves nebutu tokios grazios. Jos deka jauciausi kaip princese (na po visu "TAIP" jau ir karaliene) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš gavau labai geras rekomendacijas visažistės Birutės Pajadinės, kol kas pas ją dar nebuvau, bet tikrai nueisiu, nes kai pagooglinau, net pati nustebau, ji pasirodo yra visažiščių trenerė ir labai daug laurų su savo komandomis nuskynusi. Jei kas norėsite kontakto - rašykite, pasidalinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 05 08, 09:00)
Aciu uz kontakta smile.gif Vis dar dairausi, kas kur kaip. Nors preliminariai sutariau su tokia Daina Uzupyje.
Va, didesne problema del sukuosenos, o ne del makiazo...  g.gif


tai gal mergaitės pasidalintų ir kirpėjų kontaktais?? 4u.gif
aš užsirašiau pas kirpėją Snieguolę žvėryne jos salonas draugei gražią šukuoseną padarė tikiuosi ir manęs nenuvils ax.gif
Atsakyti
QUOTE(la_vita @ 2009 05 08, 09:47)
tai gal mergaitės pasidalintų ir kirpėjų kontaktais??  4u.gif
aš užsirašiau pas kirpėją Snieguolę žvėryne jos salonas draugei gražią šukuoseną padarė tikiuosi ir manęs nenuvils  ax.gif


Tuoj mus apsauks, kad ne i tema rasinejames... tongue.gif Man tai ta pati visaziste parekomendavo ir kirpeja, su kuria ji paprastai dirba. Bet visaziste - Uzupyje, man visai netoli, o kirpeja - Tyzenhausu gatveje... doh.gif Tai galvoju, ar ne per daug vazinejimo bus. Bet kazka kito ieskoti irgi... Yra salia ten Uzupyje toks grozio salonas, galvojau, gal ten pasidairyti, bet baisu rizikuoti nezinant smile.gif
Atsakyti
O tai Birute Pajadiene ne is Utenos? ar ji turi ir Vilniuj salona? Jos makiazai tikrai super thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Itare @ 2009 05 08, 11:52)
O tai Birute Pajadiene ne is Utenos? ar ji turi ir Vilniuj salona?  Jos makiazai tikrai super  thumbup.gif  thumbup.gif


Taip, ji anksciau turejo salona Utenoje, bet jau pardave ten ir sugrizo i Vilniu pas seima, nes kiek zinau, tai ji vazinedavo. O ar dabar turi jau ir salona Vilniuje dar nezinau, nes iki siol neapsilankiau. Tikiuosi ta jau padaryti artimiausiu metu, bent jau susitikti ir pasikalbeti ar net pasidaryti bandomaji mirksiukas.gif
Atsakyti
As uzsirasiau makiazui Bomond salone Vilniuje, pas Ina ( jei neiseis tuo metu atostogu...), jei iseis atostogu bus Lena. Gal kas turit patirties su siuo salonu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnele @ 2009 05 29, 18:16)
As uzsirasiau makiazui Bomond salone Vilniuje, pas Ina ( jei neiseis tuo metu atostogu...), jei iseis atostogu bus Lena. Gal kas turit patirties su siuo salonu?  4u.gif



Taip turiu, kaip tik Ina darė vestuvių makiažą, likau labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti