Įkraunama...
Įkraunama...

Vilnius: makiažas ir šukuosenos (grožio salonai)

O gal kas zinote apie Aurima Juodiski? Gal esate pas ji kada nors dariusios makiaza?
Atsakyti
QUOTE(rikulia @ 2009 06 02, 12:34)
O gal kas zinote apie Aurima Juodiski? Gal esate pas ji kada nors dariusios makiaza?


Jis yra man dares makiaza fotosesijai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rikulia @ 2009 06 02, 11:34)
O gal kas zinote apie Aurima Juodiski? Gal esate pas ji kada nors dariusios makiaza?


Vakar vykusiame "Lietuvos metų vizažisto 2008" finaliniame renginyje pagrindinį prizą pelnė Aurimas Juodiškis - jau septintus metus kuriantis įvaizdį garsiausių Lietuvos dizainerių kolekcijų pristatymams, reklaminių vaizdo klipų ir fotosesijų herojams. Aurimas savo įgūdžius demonstruoja lietuviškų, moterims skirtų žurnalų fotosesijose, dirbdamas vyriausiuoju vizažistu įvairiuose komercinių televizijų projektuose.

Atsakyti
QUOTE(ugnele @ 2009 05 29, 14:16)
As uzsirasiau makiazui Bomond salone Vilniuje, pas Ina ( jei neiseis tuo metu atostogu...), jei iseis atostogu bus Lena. Gal kas turit patirties su siuo salonu?  4u.gif


Sveikute, as irgi ejau pas Ina kelis kartus uzsirasyti makijazui, tai jis vis sako, kad nezino, kada atostogaus, tai vis dar pas mane irgi po klaustuku... Mano vestuves rugpjucio 15 d. O tavoji dienele ar ne tik birzelio 27 ? ax.gif

Kazkaip net nezinau ka daryti, ar laukti kol paaiskes jos atostogos, ar ne.tik nelabai suprantu kiek ji atostogauja,, nes kiek zinau tik ka grizo is kinijos...
Atsakyti
Juodiškis tai vardą turi, kiek žinau. Įdomu, kokios pas jį kainos. Jei ką, duokit žinot. smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif gal kas daretes makiaza Vilniuj,Vokieciu g. 13? Ten visaziste Marina dirba,gal yra kokiu atsiliepimu? tikiuosi geru rolleyes.gif
As gyvenu ne Lituvoje ir drauge uzsake makiaza,zinau tik adresa,o salono pavadinimo net nzn unsure.gif ir labai bijau,vestuves po 2 menesiu,o dar nezinau kur darytis sukuosena!!! gal ka patarsit netoliese,vokieciu g.kad butu,nes ten salonas kuriam tik makiaza daro... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxx @ 2009 06 06, 13:13)
Sveikos  smile.gif  gal kas daretes makiaza Vilniuj,Vokieciu g. 13? Ten visaziste Marina dirba,gal yra kokiu atsiliepimu? tikiuosi geru rolleyes.gif
As gyvenu ne Lituvoje ir drauge uzsake makiaza,zinau tik adresa,o salono pavadinimo net nzn unsure.gif  ir labai bijau,vestuves po 2 menesiu,o dar nezinau kur darytis sukuosena!!! gal ka patarsit netoliese,vokieciu g.kad butu,nes ten salonas kuriam tik makiaza daro...  g.gif

Kazkada maciau salone ARTIST ar kaip ten jis, jis Vokieciu g.randasi, kaip salia vienai merginai lb grazia sukuosena dare wink.gif
Atsakyti
QUOTE(chile0 @ 2009 06 06, 14:33)
Kazkada maciau salone ARTIST ar kaip ten jis, jis Vokieciu g.randasi, kaip salia vienai merginai lb grazia sukuosena dare wink.gif


Aie sita ir as girdejau smile.gif tik sakyciau ten siek tiek brangoka nuo120 lt sukuosena....o tas nuo 120,tai reiskia turbut nuo kokiu 150.. o gal cia ir normalu,net nzn smile.gif
o ten kur darysiu makiaza tai idomi sistema....uzsisakai bandomaji,po to turi pirkti is to salono kupona uz 160lt. Vestuviu diena tau padaro makiaza kokio pageidauji ir kiek veliau uz ta 160 lt is salono issirenki prekiu... ten kosmetika,kuno preiziuros priemones ir t,t... ai aceit makiazas kaip ir nemokami gaunasi ax.gif
iuresiu kaip seksis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxx @ 2009 06 06, 12:41)
Aie sita ir as girdejau  smile.gif  tik sakyciau ten siek tiek brangoka nuo120 lt sukuosena....o tas nuo 120,tai reiskia turbut nuo kokiu 150.. o gal cia ir normalu,net nzn smile.gif
o ten kur darysiu makiaza tai idomi sistema....uzsisakai bandomaji,po to turi pirkti is to salono kupona uz 160lt. Vestuviu diena tau padaro makiaza kokio pageidauji ir kiek veliau uz ta 160 lt is salono issirenki prekiu... ten kosmetika,kuno preiziuros priemones ir t,t... ai aceit makiazas kaip ir nemokami gaunasi  ax.gif
iuresiu kaip seksis  biggrin.gif

o cia geras.tu turbut skambinai paulauskienei ir ji taves neprieme.nusiunte pas savo ale mokine.as kai skambinau ji mane ten pat nukreike.tai sakau TEN NE ARTISTAI O PARDUOTUVE MAKE UP STORE.vokieciu 13.ir be to viska zodis zodin pasakei ka man pasake. tongue.gif lotuliukas.gif na as uzsirasiau ten nueiti pasibandyti 0801 16val.bet kai klausiau kaip bus su vestuviu rytu ji pasake pasakyti tada kai ateisiu.bet tada bus like tik 7dienoss iki vestuviu.o jei ji jau tures ta ryta uzimta ir negales manes priimti.na cia man nelabai kas aisku as ieskausi kitos vieteles. unsure.gif o be to ir as negyvenu LT tai man ir sunku ka susirasti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *didi*: 06 birželio 2009 - 21:06
taip,as jolanai skaminau,bet ji sake atsotogaus kai man reikia,tai aceit rekomendavo savo bendradarbe unsure.gif dabar ir as jau nerimauju.... nors man sake,kad ji gales mano vestuviu diena.Man labai anksti reikia,nes jau 11 val zaksas,nes kitaip vietu negavom.
siaip as noreciau,kad ir makiaza ir sukuosena vienoj vietoj pasidaryt,maziau lakstymo butu smile.gif
ar tik mes ne ta pacia diena tuokiames? mano vestuves rugpjucio8 rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Gintariuxx @ 2009 06 06, 20:38)
taip,as jolanai skaminau,bet ji sake atsotogaus kai man reikia,tai aceit rekomendavo savo bendradarbe  unsure.gif  dabar ir as jau nerimauju.... nors man sake,kad ji gales mano vestuviu diena.Man labai anksti reikia,nes jau 11 val zaksas,nes kitaip vietu negavom.
siaip as noreciau,kad ir makiaza ir sukuosena vienoj vietoj pasidaryt,maziau lakstymo butu smile.gif
ar tik mes ne ta pacia diena tuokiames? mano vestuves rugpjucio8  rolleyes.gif

nu kaip ir ta pacia unsure.gif doh.gif doh.gif doh.gif zodziu baisu jai su mumis 2taip pasielge dabar tai jau tikrai ten nezengsiu nei kojos,nes man ir reikia labai anksti noreciau jau namie buti siek tiek po 9.tai nemanau,jog mus abi vienu metu galetu priimti blink.gif blink.gif blink.gif pas mane 12val baznycia.todel geriau mergyt paieskok ko nors kito schmoll.gif sukuosenai as uzsirasiau pas mergaite viena taitikrai tikiuosi viskas bus thumbup.gif
cia va vienos mergaites atsakymas>sorry,jog kartojuos


as seniau dariausi makiaza "make up store", tai kosmetika, seseliu ir lupdaziu spalvos man patiko, taciau makiaza padare tikrai nekoki... Dare skirtinga makiaza abiems akims, kad butu galima palyginti ir issirinkti, kuris grazesnis. Pudros ukrove nenormaliai daug (MB pamates issigando doh.gif ) ir abi akis nekaip isdaze schmoll.gif tikrai nenoreciau taip atrodyti savo vestuviu diena schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *didi*: 06 birželio 2009 - 23:19
Labas rytas panelės wink.gif
turiu tokį klausimą smile.gif
gal kuri ką nors girdėjote apie visažistę Beatą Zverko? apie ją yra puslapyje www (taškas) makiazas (taškas) eu

galvoju su ja susitikti, tai norėjau išgirsti atiliepimų smile.gif
Atsakyti