Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita....

QUOTE(denaxa @ 2009 08 25, 18:48)
Geriu rytais po 20mg,kol kas uztenka tiek.Pilnai rugsciu nenuima,bet nors valgyti galiu,nepykina taip baisiai,na,ir needa taip labai rugstys bent jau iki pietu ax.gif Vakarais ranitidino mosteliu 300mg.,bet beveik nepadeda ax.gif


as turbut prie nexiumo vel grisiu, kazkaip su juo nors gerkle ne taip skaudejo ax.gif tai gal tau reikia ir vakare jo isgerti, jei jau ryte tas 20 padeda
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2009 08 25, 20:00)
as turbut prie nexiumo vel grisiu, kazkaip su juo nors gerkle ne taip skaudejo ax.gif tai gal tau reikia ir vakare jo isgerti, jei jau ryte tas 20 padeda


na,man butent taip daktare liepe gert,tai jau taip ir vartoju,nebloga ta kombinacija,kai vieni vaistai ryte,kiti vakare.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 08 25, 20:03)
na,man butent taip daktare liepe gert,tai jau taip ir vartoju,nebloga ta kombinacija,kai vieni vaistai ryte,kiti vakare.

sitas dozes gali pati reguliuotis. jei pilnai nepraeina visai parai, tai drasiai gali 20 mg vakare isgerti. Svarbu nesiimti maximaliu doziu (60mg). tu geriau jauti viska, nei daktare tariamai isivaizduoja mirksiukas.gif gal tuos kuriuos geri, yra 10 mg, tai butu idealu nakciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2009 08 25, 20:10)
sitas dozes gali pati reguliuotis. jei pilnai nepraeina visai parai, tai drasiai gali 20 mg vakare isgerti. Svarbu nesiimti maximaliu doziu (60mg). tu geriau jauti viska, nei daktare tariamai isivaizduoja  mirksiukas.gif  gal tuos kuriuos geri, yra 10 mg, tai butu idealu nakciai  4u.gif


Visiskai man jokie vaistai nenuima,o tai,kad padeda nors kazkiek-tai man irgi stebuklas kol kas.Ir dar-mane labai riboja finansai kol kas,tai labai dziaugiuosi,kad vienos tabletytes uztenka,dar ir del to nenoriu doziu dvigubinti.Ir dar viena priezastis-tu vaistu salutinis poveikis-nuovargis,o tai tikrai labai trukdo,ypac kai vairuoti tenka.Siaip as pati dozes ir reguliuojuosi,pas gydytoja einu tik kai jau dirbti nebepajegiu ir nedarbingumo reikia,bet dabar tiko taip kaip paskyre smile.gif
Pasiruosiau siandien alijosiu,saldytuve guli,ryt vaistukus gaminsiuos cool.gif
Atsakyti
sveikos,prisedau parasyti:)Tai va,po vizito endoskopuotojo isgirdau toky fakta:-Omeprozolis ir visi tie Nexium ir Pariet,Gasec,Ultop ir t.t Yra vienodi,bet Pariet ir Nexium yra truputy tobulesni(ta prasme naujesnes technologijos,o ne vadinamieji Omeprozolio originalai:)Gyditojas paaiskino,kad pirmieji omeprozolio veikima ir vaista isrado(nepamenu kas)bet pas tu vaistu isradejus yra tokia taisykle,kad isradus vaista jis prekiaujamas10 metu neduodant niekam jo sudeties,o po 10ties metu visi privalo pasidalinti siuo receptu,tuomet kitos salys gamina palei ta pacia receptura,tik jau pavadinimus suteikia kitus bigsmile.gif Bet jo sudetis taip lotyniskai ir rasosi visur prie pavadinimo omeprazolium.Ir Amerikieciu mokslininkai dabar dare toky eksperimenta,kuris padetu zmonems turinciu problemu su stemple.(tipo isrado tokius vaistus,kuriuos vaistukus butu galima suleisti i stemples rauka ir atsistato viskas,deja schmoll.gif gyditojas neperseniausiai gavo atsakymus,kad tas npasitvirtino ir vel viskas buvo nutraukta:(sugryzta prie to pacio metodo,tai yra vaistukai ir dieta wub.gif Pati nesu medike,bet gyditojo uzklausiau tik,kodel tie vaistai brangus ir nekompensuojami,tai jis man taip graziai viska ir issaiskino.Man ,kad uzsigyditi erozija,reiks visa menesy isgerti 4pakelius Pariet blush2.gif Va ir isleisiu viska ant vaistuku,nebeliks nei batams blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Redauta @ 2009 08 27, 10:51)
,kad isradus vaista jis prekiaujamas10 metu neduodant niekam jo sudeties,o po 10ties metu visi privalo pasidalinti siuo receptu,

truputi pataisysiu, ne receptuku, o tik veikliaja medziaga mirksiukas.gif , uztat sudetines dalys ir skiriasi, tik veiklioji ta pati. taip ir gaunasi, kad tinka, arba netinka smile.gif
visom sirgaliukem po 4u.gif
As vakar sulijau daaaaaaug medaus, tai atsibudau skaudancia gerkle doh.gif padauginau ryskiai matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2009 08 27, 12:13)
truputi pataisysiu, ne receptuku, o tik veikliaja medziaga  mirksiukas.gif , uztat sudetines dalys ir skiriasi, tik veiklioji ta pati. taip ir gaunasi, kad tinka, arba netinka  smile.gif
visom sirgaliukem po  4u.gif
As vakar sulijau daaaaaaug medaus, tai atsibudau skaudancia gerkle  doh.gif  padauginau ryskiai matyt  biggrin.gif


Reikejo su siltu vandenku valgyti, tai nebutu skaudeje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Austejyte @ 2009 08 30, 19:03)
Reikejo su siltu vandenku valgyti, tai nebutu skaudeje  mirksiukas.gif

jau geriau mirsiu, nei prisiversiu vandeni gert, feee kokia slyksti bjaurybe doh.gif nekenciu vandens ir mineralinio nuo tada kiek save pamenu ir vienas is vaiku toks, gal ne visai, bet irgi nemegsta biggrin.gif
Atsakyti
Kaip jus geriate medu su vandeniu? Pries valgi ar po valgio reikia?
Nes as po bemieges nakties del skrandzio bedu siryt pradejau gerti omeprazoli. Bet siandien nuo bet kokio maisto rugstys kyla doh.gif Keistai jauciuosi maistas tiesiog stringa gerkleje, atrodo, kad tuoj uzspringsiu, tarytum nenusiryja..
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2009 08 31, 17:28)
Kaip jus geriate medu su vandeniu? Pries valgi ar po valgio reikia?
Nes as po bemieges nakties del skrandzio bedu siryt pradejau gerti omeprazoli. Bet siandien nuo bet kokio maisto rugstys kyla doh.gif Keistai jauciuosi maistas tiesiog stringa gerkleje, atrodo, kad tuoj uzspringsiu, tarytum nenusiryja..

reikia pries valgi su siltu vandeniu uzsigeriant wacko.gif
Atsakyti
man skaudet nieko neskauda, tik taip atsibodo pastovus krenkstimas.kai pavalgau tai ir pradedi pastoviai skrepliotis ir atrodo, kad kazkas gerklej.ir taiop kasdien.. verysad.gif vaistai man to nenuima na arba reikia gal ilgai juos vartot g.gif nebezinau ka daryt, nes jau taip nusiboooodo, kad nuotaikos nera.gal is jusu kas susidure su ta problema?lauxiu patarimu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2009 08 31, 18:42)
reikia pries valgi su siltu vandeniu uzsigeriant wacko.gif

O as po valgio blush2.gif Ir dar stebiuosi kodel man nepadeda doh.gif
Papildyta:
QUOTE(wity @ 2009 08 31, 18:44)
man skaudet nieko neskauda, tik taip atsibodo pastovus krenkstimas.kai pavalgau tai ir pradedi pastoviai skrepliotis ir atrodo, kad kazkas gerklej.ir taiop kasdien.. verysad.gif vaistai man to nenuima na arba reikia gal ilgai juos vartot g.gif nebezinau ka daryt, nes jau taip nusiboooodo, kad nuotaikos nera.gal is jusu kas susidure su ta problema?lauxiu patarimu.. ax.gif

Siaip vaistus reikia ilgesni laika pagerti. Nes as anksciau gerdavau tik dvi savaites, tai po keliu dienu vel visi negerumai pasireiksdavo. O dabar geriu po menesi smile.gif
Man tai skauda,normaliai issitiesti negaliu, kartais skrandzio tempimas toks uzeina doh.gif O paskutinemis naktimis vietos patogios nerandu, tai toks ir miegas..Atsikeliu be jegu..Ir pastoviai toks kaip "trupinys" gerkleje prilipes ir kurio niekaip nenuryju..
Atsakyti