Įkraunama...
Įkraunama...

Mažasis pagalbininkas virtuvėje

Mano supratimu nuotraukoje turi būti pagalbininkas virtuvėje - vaikas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 15 kovo 2009 - 13:43
QUOTE(dzūkė @ 2009 03 15, 13:31)
Mano suprtatimu nuotraukoje  turi būti pagalbininkas virtuvėje -  vaikas smile.gif


aš lygiai taip pat suprantu.
ir jokių prietaisų mano nuomone demonstruot tyčia nereik
Atsakyti
Nugi laikiam ką Rustė atsakys rolleyes.gif
Atsakyti
Kažkaip painokai čia g.gif aprašo,kad pagalbininkų būna visokių ,o po to lyg tai rašo,kad turi būt įamžintas mažasis pagalbininkas g.gif tai reikia suprast,kad tik su vaikais turi būt nuotraukos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balanda: 15 kovo 2009 - 13:47
QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 03 15, 10:02)
"Mažasis pagalbininkas virtuvėje" ar Mažasis vaikas? g.gif ar turi omeni Mažasis prietaisas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 15 kovo 2009 - 13:53
Aš pradžią suprantu kaip įžangą, o akcentuojama mažasis pagalbininkas - vaikas.


Papildyta:
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 03 15, 13:48)
.... g.gif ar turi omeni Mažasis prietaisas? g.gif

Čia jau prizas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 03 15, 13:48)
"Mažasis pagalbininkas virtuvėje" ar Mažasis vaikas? g.gif ar turi omeni Mažasis prietaisas? g.gif

vaikas-mažasis pagalbininkas virtuvėj.
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2009 03 15, 13:50)
Čia jau prizas biggrin.gif

QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 03 15, 13:51)
vaikas-mažasis pagalbininkas virtuvėj.
Taip, ne butinai vaikas,gali buti ir augintinis,mociute ar senelis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 15 kovo 2009 - 13:58
QUOTE(Emerencija @ 2009 03 15, 12:31)
O siaip dar daug laiko yra,tuoj nutempsiu vaika i virtuve ir prifotografuosiu lotuliukas.gif

thumbup.gif kaip sekasi? lotuliukas.gif
Atsakyti
Sakot tik vaikai? Bet juk čia aiškiai parašyta, kad pagalbininkai gali būti patys įvairiausi buitinės technikos prietaisai, augintiniai ir daugtaškis, o tai reiškia "pagalbininkas" gali būti bet kas smile.gif

Greičiau Rustė prisijungtu ir paaiškintu mums, nes nes čia spėliosim ir spėliosim biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dzūkė @ 2009 03 15, 13:55)
thumbup.gif  kaip sekasi? lotuliukas.gif


laukiu dar Rustės ką ji pasakys smile.gif ir jei pasitvirtins, kad tinka tik vaikai, tada jau kibsim "į darbą" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 03 15, 14:00)
Sakot tik vaikai? Bet juk čia aiškiai parašyta, kad pagalbininkai gali būti patys įvairiausi buitinės technikos prietaisai, augintiniai ir daugtaškis, o tai reiškia "pagalbininkas" gali būti bet kas  smile.gif

Greičiau Rustė prisijungtu ir paaiškintu mums, nes nes čia spėliosim ir spėliosim  biggrin.gif




tas pats, kas sakyčiau. moterys mėgsta puoštis, mažos mergaitės irgi nori būti panašios į mamas, tad jos: kvėpinasi, puošiasi mamos papuošalais, lakuojasi nagučiusi ir..... matuojasi mamos batus. tad skelbiam konkursą "kokia aš panaši į mamą"


bet minty turiu, kad noriu foto su tais batais, nes kiti išvardyti, tai tik paminėti, kaip dar tos mergaitės į mamas panašėja. tarsi įžanga

Papildyta:
bent jau aš taip suprantu. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Lakūdra_: 15 kovo 2009 - 14:11
QUOTE(Emerencija @ 2009 03 15, 14:00)
Sakot tik vaikai? Bet juk čia aiškiai parašyta, kad pagalbininkai gali būti patys įvairiausi buitinės technikos prietaisai, augintiniai ir daugtaškis, o tai reiškia "pagalbininkas" gali būti bet kas  smile.gif

tai kad tikrai nėra reikalavimo jog būtų tik vaikai rolleyes.gif
Atsakyti