Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai

QUOTE(xxl @ 2009 07 14, 16:48)
kodel? norejai patarimo - gavai. koks klausimas, toks ir patarimas. ir nereikia cia parintis del smuklmenu.


kadangi čia tema apie užkalbėjimus ir pan.aš klausiau ne apie tetos, dėdės, močiutės santykius, o apie tai ar toks užkeikimas išvis yra įmanomas?
o jūsų patarimas tai tikrai į lankas...
Atsakyti
QUOTE(ladybird77777 @ 2009 07 14, 17:55)
o apie tai ar toks užkeikimas išvis yra įmanomas?


lotuliukas.gif
gal ir įmanomas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 14 liepos 2009 - 18:10
QUOTE(Urartu @ 2009 07 14, 19:07)
lotuliukas.gif
gal ir įmanomas...




Kam tu čia taip gal... lotuliukas.gif Viskas įmanoma, užkalbėjimo knygas paskaičius. Bet kam žmonės kišasi į kitų asmeninius gyvenimus, dėdei su teta gerai, o kažkas svaigsta lotuliukas.gif Motytųsi geriau iš tokių tetų. Aš nueičiau patarimo, kaip čia vyrą pakabint tokį mylintį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vailet2 @ 2009 07 14, 19:21)
  Motytųsi geriau iš tokių tetų. Aš nueičiau patarimo, kaip čia vyrą pakabint tokį mylintį  bigsmile.gif

va va - čia tai teisybė... g.gif

Ladybird77777, ar tavo teta SM nebūna? bigsmile.gif
Atsakyti
taigi patarimo esme buvo isbandyti paciai ir isitikinti veikia ar neveikia smile.gif
Atsakyti
jo jo, su teta būtų labai idomu pabendraut, aš irgi apart nukvakusių žuvų, tinkamų tik seksui, neturiu jokio vyro.
Atsakyti
Reikia tiksliau sužinot tetos koordinates ir imtis iniciatyvos.. Kažkaip pastaraisiais mėnesiais "emancipacija" mane ypač slėgti pradėjo doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 07 15, 09:40)
Reikia tiksliau sužinot tetos koordinates ir imtis iniciatyvos.. Kažkaip pastaraisiais mėnesiais "emancipacija" mane ypač slėgti pradėjo  doh.gif  doh.gif  doh.gif




Merginos, o gal kooperuojamės ir pradedam masinį vyrų kabinimo būdą užkalbėjimais lotuliukas.gif Apsieisim be tos tetos, pačios savo sumąstysim mirksiukas.gif
Čia matau paklausa yra lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif kai kas cia rase, kad reikia galvoti pozityviai ir viskas bus gerai, kad isikalbam patys nelaimes ir tt ir zz. bet zinokit optimiste nepataisoma buvau visa gyvenima smile.gif bet paskuriniu metu(gerus kokius 4 metus), tai neduok Dieve pagalvosiu, kad va nera cia ko dejuoti, tikrai nera taip blogai, turiu darba, turiu draugu, esu beveik sveika biggrin.gif ir tada kita diena atsitiks tokia nelaime, kad baisu pagalvot.. bet cia ne kazkokie isikalbejimai jau, cia tokia gryna tiesa ir kasdienybe.. jau aplinkiniai sako, kad va tau tikrai nesiseka.. ir nebezinau ko imtis.. tos nesekmes kartais buna tokios menkutes, bet as nebeisivaizduoju, kaip galeciau suplanavus kokia kelione i ja isvaziuot. tuoj pat kas nors nutinka ir tenka likti namie. visa menesi gali buti kartsi orai, o as viena diena nuvaziuoju prie ezero, tai pradeda lyti. nusiperku batus, tai jie suplysta dar be matuojant, autobusai nuvaziuoja uzdare duris pries nosi, vaikinas, kuris krenta i aki, si savaitgali isteka. milijonas tokiu atrodo mazu nesekmiu, bet kai ju susidaro beveik kiekvienam zingsny, tai zinokit veikia emociskai.. suplanavau si savaitgali praleisti palangoj, tai paaiskejo, kad reikes darbe buti BUTINAI. pridejavau kaip reikiant verysad.gif buvau gal pries 3 men pas bureja, tai ji iskart pasake, kad esu uzkeikta del meiles reikalu. nu cia jau man visa gyvenima buvo aisku, kad kazkas yra negerai. o kai taip pasake tai net nusterau.. blink.gif sake is giminu mirusiu jau tas prakeikimas.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 07 15, 23:20)

O kaip meiles reikalai ir visokie prakeikimai susije su nesisekanciu oru? Nuvaziuojanciu autobusu? Suplysusiais batais? Bureja to nepasake? nail.gif
Siais laikais labai burejos megsta standartine fraze-esi prakeikta bigsmile.gif Ir jei tokia bureja pasako jaunam, sveikam zmogui-tiesiog pasijuokit ir eikit ieskoti kitos burejos, zinokit, kad sita, tokioms skambiom frazem besisvaistydama, yra eiline sarlatane mirksiukas.gif
Atsakyti
pritariu. apskritai nelabai įmanoma nustatyt ar žmogus prakeiktas ar ne.
Atsakyti
QUOTE(vailet2 @ 2009 07 15, 09:52)
Merginos, o gal kooperuojamės ir pradedam masinį vyrų kabinimo būdą užkalbėjimais  lotuliukas.gif  Apsieisim be tos tetos, pačios savo sumąstysim  mirksiukas.gif 
  Čia matau paklausa yra  lotuliukas.gif


chebryte ..
Padekit mane kazkas is cia esanciu uzkalbejo.
Tai dabar i foruma jungiuosi, kur tik randu interneta.
Blecha...jau kaip nusibodo .
Gal galite mane atkalbeti kaip nors.
Atsakyti