Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai

aciu.
Atsakyti
Sveikos, na man toks klausimas neduoda ramybės, tiksliau kas vyksta su mūsų gimine, nes mus aplankė mirčių lavina, kitaip nepasakysi. 2004 metais mirė senelis, 2006 m. mirė mano močiutė, 2007 m. mirė vyro močiutė, 2008 m. mirė teta 2009m. mirė dėdė (42m. tik sad.gif nerūkė, negėrė, tris vaikučius paliko ). Nesuprantu kas čia per užburtas ratas, juolab mirtys netikėtos. Ar mes prakeikti ar ką, nebežinau nei ką begalvoti unsure.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti gal kas zinote kokia uzkalbetoja nuo rozes Vilniuje ar kur netoli Vilniaus?Aciu labai.Labai labai reikia.Zmogus guli ligonineje,sveikata tikrai labai labai bloga.Daro dializes,o dar ir roze ant rankos atsirado. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vytaute4444 @ 2009 08 31, 19:57)
Visais nuziurejimo ir uzkalbejimo klausimais galiu rekomenduoti zmogu kuris tikrai tai sugeba. Kadangi dauk tarp visu yra apsisaukeliu.As ja pazystu jau 4 metai,teko tiesiogiai paciai susidurti su sia problema .Netiki prakeiksmais bei nuziurejimais tie kurie nesusidure su tuo.Parasau jos telefona 860766057 Tamara.

Iš kokio ji miesto?Ar galima jai taip imti ir paskambinti, nenusigąs žmogus? biggrin.gif g.gif

Norėjau paklausti ar gali būti bloga akim trauktas žmogus, kuris visą gyvenimą liguistai pametinėja daiktus? g.gif Tai mano vyras doh.gif Iš pradžių buvo juokinga, paskui pikta, o dabar - gaila, nes pati matau kad kaltas ne jis.kartais daiktai kuriuos jis palietė tiesiog...dingsta blink.gif Vertingesnius ėmiau nuo jo saugoti, nebeduoti( keistai į mus banke jau žiūri kai per 2 mėnesius 5-ą kortelę gaminam doh.gif ), ir pastebėjau pameta tada kai LABIAUSIAI reikia( pvz savaitgalis, pinigai kortelėj, bankas nedirba-sėdim be pinigų doh.gif ).
Nebeiškenčiau neparašiusi po paskutinio įvykio- du mėnesius savo banko kortelės jis rankose nelaikė, jau užsimiršom net, ir staiga prireikė į pardę, nu ir padaviau, sakiau kai grįši iškarto man, tai mačiau kaip rankoj dar turėjo išeidamas, sakė kažkur dėjosi, kol priėjo mašiną čia pat kieme kortelės jau niekur nei kvapo blink.gif doh.gif
Ir taip nuo vaikystės- raktai, pirštinės, šalikai, pinigai ir t.t.
Atsakyti
smile.gif+2009 11 02, 13:26-->
QUOTE(Gintarėsmile.gif @ 2009 11 02, 13:26)
Iš kokio ji miesto?Ar galima jai taip imti ir paskambinti, nenusigąs žmogus? biggrin.gif  g.gif

Norėjau paklausti ar gali būti bloga akim trauktas žmogus, kuris visą gyvenimą liguistai pametinėja daiktus?  g.gif Tai mano vyras  doh.gif Iš pradžių buvo juokinga, paskui pikta, o dabar - gaila, nes pati matau kad kaltas ne jis.kartais daiktai kuriuos jis palietė tiesiog...dingsta  blink.gif Vertingesnius ėmiau nuo jo saugoti, nebeduoti( keistai į mus banke jau žiūri kai per 2 mėnesius 5-ą kortelę gaminam  doh.gif ), ir pastebėjau pameta tada kai LABIAUSIAI reikia( pvz savaitgalis, pinigai kortelėj, bankas nedirba-sėdim be pinigų  doh.gif ).
Nebeiškenčiau neparašiusi po paskutinio įvykio- du mėnesius savo banko kortelės jis rankose nelaikė, jau užsimiršom net, ir staiga prireikė į pardę, nu ir padaviau, sakiau kai grįši iškarto man, tai mačiau kaip rankoj dar turėjo išeidamas, sakė kažkur dėjosi, kol priėjo mašiną čia pat kieme kortelės jau niekur nei kvapo  blink.gif  doh.gif
Ir taip nuo vaikystės- raktai, pirštinės, šalikai, pinigai ir t.t.

Pas mumis namuose jau senokai daiktai dingsta ir po, kurio laiko atsiranda unsure.gif Šeip tai pripratom su kortelėmis tas pats, bet ačiū die, kad iš vis atsiranda tongue.gif Niekas nepagaunam kampo kodėl taip yra svarbeuse, kad man vienai taip būtų, bet če visai šeimynai padedi daiktą tikrai žinai, kad jis ten buvo žiū nėra ieškai ieškai po, kurio laiko atsiranda doh.gif
Aš, tai labai noriu namų energetiką išvalyti, kiek skaičiau paprasčeusias būdas būtų apeiti kampus su žvake, bet sako po to per namų durū slenksti reik išeiti ir užpūsti žvakę lauke, bet kaip jai daugiaaukštyje gyvenam g.gif blush-anim-cl.gif2:
Atsakyti
Man tai čia kasdienybė ax.gif reika ir man tą žvakę išbandyt.
Atsakyti
QUOTE(daktaryteL. @ 2009 04 06, 08:37)
Sveiki, Juditos Vilis tel. 8 64586422 bigsmile.gif Gyvena už Studentų smile.gif  miestelio



Labas,o kiek ji pinigeliu ima uz savo darba?
Atsakyti
Sveikos visos,
net nežinau nuo kuo pradeti... žodžiu reikia pagalbos verysad.gif buvau pas 3 burejas, ir visos 3 pasakė tą patį dalyką, kad esu prakeikta ir reikia kuo greičiau nuimti prakekimą, tik va dabar nežianu į ką dėl šito kreitis? gal kurios esate susidurė su prakekimais? gal jums yra kas padeje nuimti juos? griuna mano šeima, santykiai su vyru tampa neįmanoni, nežianu, ką toliau daryti, turiu mažą dukrytę...
Atsakyti
QUOTE(oksana09 @ 2009 11 06, 13:31)
Sveikos visos,
net nežinau nuo kuo pradeti... žodžiu reikia pagalbos verysad.gif buvau pas 3 burejas, ir visos 3 pasakė tą patį dalyką, kad esu prakeikta ir reikia kuo greičiau nuimti prakekimą, tik va dabar nežianu į ką dėl šito kreitis? gal kurios esate susidurė su prakekimais? gal jums yra kas padeje nuimti juos? griuna mano šeima, santykiai su vyru tampa neįmanoni, nežianu, ką toliau daryti, turiu mažą dukrytę...

Butent taip ir pasake - PRAKEIKIMAS? Nesiule savo ar savo labai geru pazįstamu ekstrasensu paslaugu?
Atsakyti
Taip, butent taip ir pasake, buvau pas Judita Ir Galina, sake kreiptis i bioenergtikus, bobutes ir t.t. Todėl ir nezinau, ka daryt ir kur kreiptis? Kuo toliau, tuo blogiau darosi seimoje. Kaip viena taip ir kita pasake, kad tai padare vyro motina man, kad atskirti nuo sunaus. bet kenciam mes visi 3-as, vyras ir vaikas. nezianu, ka daryt? kas gali nuimti uzkeikima? padaryta labai stipriai, ir veikia greitai, padare ragana, uzsiemancia juoda magija.
Atsakyti
Pas mus ir viskas dingstsa.Nupirkau vaikui kepuryte,bet buvo maza sakau reikia pasideti,ir kita diena nunesiu,po valandos galvoju kur as ja padejau,zinau kad lyg ir i spinta nesiau,bet spintoje jos nebuvo,į paiešką isitraukė ir kiti šeimos nariai,ieškojom visur,nu nėra daryk ką nori,paskui užpykus,bet ramiu tonu pasakiau,nu bilduk ,būk geras atiduok kepurę,nueinu i kitą kambarį,o kepurytė stovi sau gražiausia ant televizoriaus smile.gif doh.gif
Reiks ir man išbandyti su žvake. ax.gif
Atsakyti
Pavasarį mum padovanojo vaikui gražų paltuką žiemai, taip man patiko, sakiau niekur nenešiu net į rūsį, kad nedingtų, namie laikysiu...DINGO.Iki laminato išrausiau namus, apklausinėjau tėvus gal pas juos pasidėt nuvežiau...NĖRA verysad.gif
Atsakyti