Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai

QUOTE(=Svaja= @ 2010 03 20, 18:23)
mudvi su anyta"mylim" viena kita taip kad turbut  abi pakiltumem i ora nuo palinkejimu..ne  zodziu bet mintyse  vis siunciu ja ir siunnciu ..senatven  ir prostitute  galetu tapti lotuliukas.gif (juokauju0 bet zinau kad ir ji mane visur visdada palydi, zvilgsniu  ar burbtelejimu... kaip  save pacia nuo sito apsaugot  kaip nereagutoti i jos visokius  kablius?/
dar suzinojau is sunaus 12m. ..esme ta kad siemet tureciau busta gauti ir tikrai isskrisiu i tuos namus su vejeliu nes jau atgyvenau su anyta pakaks  doh.gif  o ji gi tik vienturteli savo sunaituka ir turi  biggrin.gif  tai ji pasirodo mano vaikui ir sako ... tu neik su mama gyventi kai gaus buta .lik su manim.. blink.gif  as apakus buvau taip pasiutau ..nu galvoju sakes dar to betruko .. bet nieko  palauksiu momento ir labai laiminga busiu kai savo namukus turesiu wub.gif  anytos nekviesiu 12m tiek kiek gyvenau ten biggrin.gif

aplamai daug sneka mano  vaikam apie mane ..negero  unsure.gif aisku.. bet ka jau ..liezuvio juk neistrauksiu. o jei pasalysiu kad zinau tada ant vaiku gros..

O jei tu ją pamiltum?Ji tiesiog tokia yra,ir tu tokia kokia esi,bet galima žmones tiesiog priimti .Apkabinki nuoširdžiai,pasikalbėki (klausyki , o ne mintyse keiksnok , kad kalba "pievas nuo senatvės"),galų gale padaryk kokį darbelį už ją.Pirmą ,antrą kartą gal nesuveiks,bet paskui ką gali žinoti mirksiukas.gif Išsikraustysi taikiai ir smagiai. Ji vaikui taip kalba nes myli ir bijo prarasti anūką.Kodėl bijo prarasti? Dėlto , kad jaučia neigiamą energiją iš tavęs ir atsako tau tuo pačiu. Meilė labai galinga,linkiu tau to suvokimo 4u.gif
Atsakyti
Placebo efektas. Kartais veikia tai, kuo tu tiki, nors tikima į nesąmoningus ir netikrus dalykus. Juk žmogus daugumą chemikalų ir procesų savo kūne valdo mintimis. Čia jokios mistikos nėra, vien medicina ir biologija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Good_girl: 04 gegužės 2010 - 16:03
QUOTE(idile @ 2010 02 27, 23:07)
Sveikos is kur galima suzinoti ar vyksta su manimi kazkok uzkeikimai, blogos akies nuziurejimai,juodoji magija? O gal tiesiog toks mano likimas?  4u.gif 
Tiesiog situacija jau metus laiko klostosi ne tiek geryn,bet viskas eina blogyn. Gerai, turejau idealu vyra, bet jis issikrauste. Turejau darba,bet praradau del diskriminacijos.Draugai nusisuko be priezasciu,tiesiog nebenori bendrauti. Kita darba radau labai sunkiai vos po pusemcio. Dabar vel gresia atleidimas. Antroji puse vis dar nenori grysti namo,buti su manim. Pati kiekviena diena jauciuos per silpna kazka daryti. Geles tiesiog mirsta netgi laistomos mano kamabryje, zuvytes maitinamos akvariume mirsta. Gerai, isejo MB is namu, nuemiau nuotraukas,kad neprimintu, isvaliau ir isvedinau visus kambarius, buvau baznycioj.. Nezinau kas cia vyksta su manim ir aplinka esancia aplink mane  4u.gif

Idile,vien tavo nicas daug sako.Visko norėjai idealaus? Per daug sureikšminai kai kuriuos dalykus savo gyvenime. Tu NETURI nieko ir niekas tau nepriklauso šiame gyvenime apart tavo pačios karmos.Reikėjo tiesiog gyventi ta diena ir džiaugtis tuo ką turi , o ne tik idealiais dalykais.Abejoju ar pati kaip žmogus esi ideali arba nušvitusi.Tai pamoka , kurią turi išmokti.Matyt nepasimokinai dėl vyro tai gavai dar..praradai darbą ir t.t..užsuktas ratas. Atsimerk ir gal pamatysi kaip yra iš tiesų ir dėl ko,o ne "man tai atrodo,aš maniau ir t.t.t" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(einareja @ 2010 05 04, 17:02)
Idile,vien tavo nicas daug sako.Visko norėjai idealaus? Per daug sureikšminai kai kuriuos dalykus savo gyvenime. Tu NETURI nieko ir niekas tau nepriklauso šiame gyvenime apart tavo pačios karmos.Reikėjo tiesiog gyventi ta diena ir džiaugtis tuo ką turi , o ne tik idealiais dalykais.Abejoju ar pati kaip žmogus esi ideali arba nušvitusi.Tai pamoka , kurią turi išmokti.Matyt nepasimokinai dėl vyro tai gavai dar..praradai darbą ir t.t..užsuktas ratas. Atsimerk ir gal pamatysi kaip yra iš tiesų ir dėl ko,o ne "man tai atrodo,aš maniau ir t.t.t" 4u.gif

drinks_cheers.gif vienoje knygoje skaiciau, kad jei zmogus labai kazka idealizuoja, tada gyvenimas butinai "nuleidzia" ant zemes ir parodo, kad nieko nera idealaus ir kad nieko nera amzino. mes cia turime buti svecio teisemis ir vertinti tai, ka gauname, o ne gavus dar keiksnoti likima, kad va galejo buti ir geriau.
Atsakyti
Dita555, būtent. Visada lengviau nurašyti užkalbėjimui,vampyrizmui ir tt.t. nei pažvelgti (sąžiningai ) į save ir paieškoti "kame šaknys" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(einareja @ 2010 05 04, 21:51)
Dita555, būtent. Visada lengviau nurašyti užkalbėjimui,vampyrizmui ir tt.t. nei pažvelgti (sąžiningai ) į save ir paieškoti "kame šaknys"  mirksiukas.gif


bet as neatmetu ir prakeiksmu bei uzkalbejimu galimybes. Vis gi tie dalykai labai susije su zmoniu energija ir mastymu. jei zmogus pats gali "uzsikoduoti", kad jis yra laimingas, arba ne, tai manau ta gali padaryti ir kiti.
Atsakyti
Aš nesakau , kad reikia atmesti , bet bent pusėje situacijų manau reikėtų ne burtų nuo užkalbėjimų,o nuoširdžios atgailos, kad kažkiek apsivalytų.Juk kai namuose betvarkė,mes imame ir tvarkomės,o jeigu ta betvarkė pas mus viduje tai vien išorinis idealumas nepadės . Pirmas žingsnis sau pripažinti ir "pamatyti" save 4u.gif
Atsakyti
o i ka cia kreipiamasi kad atkeretu, pas kunigus ar kur?kazkas vyskta apskutinius 3men, pavargau jau.... gal pasikvietus koki atkeretoja blogiau nebus g.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 05 07, 17:10)
o i ka cia kreipiamasi kad atkeretu, pas kunigus ar kur?kazkas vyskta apskutinius 3men, pavargau jau.... gal pasikvietus koki atkeretoja blogiau nebus g.gif

pirmiausia issiaiskinkite, ar jus tikrai uzkereta ar prakeikta.
Atsakyti
QUOTE(Dita555 @ 2010 05 07, 16:13)
pirmiausia issiaiskinkite, ar jus tikrai uzkereta ar prakeikta.

o kaip tai issiaiskinti?o tarp tu dvieju savoku yra koks skirtumas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatuxaass: 10 gegužės 2010 - 01:00
QUOTE(renatuxaass @ 2010 05 10, 02:00)
o kaip tai issiaiskinti?o tarp tu dvieju savoku yra koks skirtumas?

tarp savoku skirtumas yra, o issiaiskinti jus pati neissiaiskinsite. reikia kreiptis pas tuos, kas tuo uzsiima.
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 05 07, 16:10)
o i ka cia kreipiamasi kad atkeretu, pas kunigus ar kur?kazkas vyskta apskutinius 3men, pavargau jau.... gal pasikvietus koki atkeretoja blogiau nebus g.gif


Galit pasikviesti mane. Už 999 Lt apsirengsiu baltą skraistę, ir apšlakstysiu vandeniu iš Izraelio (arba Irano, pagal skonį) smile.gif Jei rimtai - niekas nieko negali užkerėti ir prakeikti. Tiksliau, gali, bet ar būsit užkerėta ar prakeikta - priklauso tik nuo jūsų smile.gif Relax. Galvojat milijonai žmonių kokio Stalino neprakeikinėjo ir neužkerėdinėjo, nešiodami plytas gulaguose? smile.gif Pagal jūsų logiką išeitų, kad jis šimtą kart turėtų būt miręs ar išprotėjęs. Kubiliui, beje, turėtų dabar būti panašiai smile.gif Ir ką, žmonės sau gyvena, ir miršta sava mirtimi, be jokių ten ypatingų ekscesų. Nesureikšminkit savęs smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Good_girl: 10 gegužės 2010 - 14:46