Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai

QUOTE(Good_girl @ 2010 05 10, 15:44)
Galit pasikviesti mane. Už 999 Lt apsirengsiu baltą skraistę, ir apšlakstysiu vandeniu iš Izraelio (arba Irano, pagal skonį) smile.gif Jei rimtai - niekas nieko negali užkerėti ir prakeikti. Tiksliau, gali, bet ar būsit užkerėta ar prakeikta - priklauso tik nuo jūsų smile.gif Relax. Galvojat milijonai žmonių kokio Stalino neprakeikinėjo ir neužkerėdinėjo, nešiodami plytas gulaguose? smile.gif Pagal jūsų logiką išeitų, kad jis šimtą kart turėtų būt miręs ar išprotėjęs. Kubiliui, beje, turėtų dabar būti panašiai smile.gif Ir ką, žmonės sau gyvena, ir miršta sava mirtimi, be jokių ten ypatingų ekscesų. Nesureikšminkit savęs smile.gif

Bet jei lankotės šioje temoje, čia rašote ir reiškiate savo nuomonę, tai , vadinasi, domitės tokiais dalykais cool.gif smile.gif
Atsakyti
o kaip vadinasi tie kurie tuo uzsiima, ir kur ju ieskoti?
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 05 10, 02:00)
o kaip tai issiaiskinti?o tarp tu dvieju savoku yra koks skirtumas?

Jai neramu,nueik i rusu baznicia ir uzdeg zvake,pasimelks. Dievas vienas . Mano osvene 2 men. broli matidavo mirusi. Sake misiu uzsakidavo,o polingvejo kada i rusu baznicia nuejo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2010 05 11, 12:23)
Jai neramu,nueik i rusu baznicia ir uzdeg zvake,pasimelks. Dievas vienas . Mano osvene 2 men. broli matidavo mirusi. Sake misiu uzsakidavo,o polingvejo kada i rusu baznicia nuejo. g.gif

Tai nuejimai i kataliku baznycia nesuveikdavo?
Atsakyti
QUOTE(e_vaida @ 2010 05 11, 13:38)
Tai nuejimai i kataliku baznycia nesuveikdavo?


Ten ir negali suveikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 05 11, 15:24)
Ten ir negali suveikti smile.gif

Nezinau,tik apsiramino.ir jai jau nevaidenosi brolis daugiau.
O katalikose baznice ira kur zvake pastatit ? Pre tam skirtu ikonu g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 05 11, 15:24)
Ten ir negali suveikti smile.gif

Kyla klausimas, kodel kataliku baznycioje suveikt negali o staciatikiu - gali?
Beje, ne pirma kart girdziu kad panasiem dalykam butent rekomenduojama staciatikiu baznycia.
Atsakyti
QUOTE(e_vaida @ 2010 05 11, 16:17)
Kyla klausimas, kodel kataliku baznycioje suveikt negali o staciatikiu - gali?
Beje, ne pirma kart girdziu kad panasiem dalykam butent rekomenduojama staciatikiu baznycia.


Galiu pasiūlyti nueiti į cerkvę prie Aušros Vartų, pabūti ten bent pusvalandį, o paskui užeiti į šalia esančią Teresės bažnyčią ir palyginti pojūčius.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 05 11, 18:05)
Galiu pasiūlyti nueiti į cerkvę prie Aušros Vartų, pabūti ten bent pusvalandį, o paskui užeiti į šalia esančią Teresės bažnyčią ir palyginti pojūčius.

O butent ? ira kas kas ?
As neturiu galemibes isbandit,o idomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 05 11, 18:05)
Galiu pasiūlyti nueiti į cerkvę prie Aušros Vartų, pabūti ten bent pusvalandį, o paskui užeiti į šalia esančią Teresės bažnyčią ir palyginti pojūčius.

o kaip idomu. Niekada nemaniau, kad yra skirtumas tarp baznycios ir cerkves. Butinai reikes uzsukti. smile.gif
Atsakyti
Buvau ne karta toj cerkvej. Su savo vyru.Buvau ir baznycioj. Nesu labai praktikuojanti,bet laiks nuo laiko apsilankom arba cerkvej,arba baznycioj. MB ortodoksas,Rumunijoj esam po cerkves,vienuolynus vazineje. Kazkaip niekada kazkokio labai didelio skirtumo nejauciau cerkvej,nezinau kodel. Einu tikrai visada atvira sirdim tiek i cerkve,tiek i baznycia. Tik cerkvej niekad nebuciuoju ikonu (tai buvo vieninteli karta per vestuves). Meldziuosi abejose sventovese.
Vaizgante,gal as nepajauciu kazko,gal nematau? Kur tas skirtumas gali but? Gal pati as neisileidziu...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 05 11, 18:05)
Galiu pasiūlyti nueiti į cerkvę prie Aušros Vartų, pabūti ten bent pusvalandį, o paskui užeiti į šalia esančią Teresės bažnyčią ir palyginti pojūčius.

O to priezastis?
Atsakyti