Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai

Sveikos....vat turiu knygą kur surašyti Lietuvių užkalbėjimai....ten ir tekstai užkalbėjimui nuo rožės,pasirodo tokiais paciais zodziais ir mano prosenelė uzkalbėdavo....tai tada patikėjau ta knyga....ir idomu dalyka ten radau,tekstai kuriuos pats zmogus sako ir atitinkamai kvepuoja ,ir tai padeda nuo firdies,plauciu,inkstu ligu...kaip manote ar veiksminga ir ar verta bandyti ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2010 10 13, 10:00)

O kodėl iškarto kenksminga g.gif  biggrin.gif


Naudoju, todėl žinau.
Kosmoenergetikų vadovėliuose yra aiškūs perspėjimai- gerai pagalvok, ar tau to reikia, nes kenksminga tavo sveikatai.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 08 10, 14:57)
Aiškiausi karminiai ryšiai. Jei neišmoksi jos mylėti, priimti tokios, kokia ji yra, karminio mazgelio neatmegsi ir susitiksi su ja kitame gyvenime vėl...



Šie minėti karminiai ryšiai labai mane sudomino. Tiesiog esu linkusi nagrinėti žmonių, o šiuo atveju šeimos narių, giminių skirtingus likimus, ir kas juos įtakoja. Trumpai papasakoti nepavyks, tačiau pabandysiu. Mano mama yra jauniausias vaikas, jo brolis 20 vyresnis, jos seseo dar prieš gimstant mano mamai mirė būdama 11m. nuo sepsio. Šiuo atveju man įdomus mano dėdės (mamos brolio) likimas. Jis su pirmąją žmona išsiskyrė kai mano mama dar buvo visai maža, jų užgyventos dukros alimentus mokėjmo mano seneliai (amžiną atilsį jiems). Po to su kita moterimi (jau antra žmona) užgyveno 2 vaikus, kurių neaugino nes išsiskyrė. Iš principo mes jau nebežinome kiek tiksliai jis žmonų ar sugyventinių turėjo. Su paskutiniąją žmona susituokė maždaug prieš 10 metų (jam tuo metu jau buvo apie 70 metų), gyvendamas su ja visai mamos giminei ją peikė, visiems aiškino kad neturi sesers, analogiškai kalbėjo ir savo vaikų atžvilgiu, jo paskutinioji žmona mirė kažkur prieš metus. Po to prasidėjo baisūs dalykai, jam depresija, vėžio auglio pašalinimo operacija, melas šeimai, ..vagystės.. (net baisu šnekėti), įsiskolinimai. Visi visaip bandė padėti (daug labai pasakojimų) tačiau rezultate dabar jis, jo gyvenimas - alkoholizmas, gyvena kaip, na negražu sakyti, bet kaip "bomžas". Gyvenime drinks_cheers.gif jis mėgo. Kitas dalykas - jo vaikai. Apie vyriausiąją dukrą žinau mažai, nes net neesu jos mačiusi gyvai. Jo sūnus - alkoholikas, bedarbis, žmona dirba tačiau irgi yra priklausoma. Turi du sūnus. Jo (mamos brolio) dukra - nestuke.gif ir tai sužinojęs jos tuometinis draugas ją paliko, viena sunkiai tačiau deramai išsaugino dukrą. Jos dukra būdama kažkur 20m. susidėjo su vedusiu vyru, jis išsiskyrė ir jie susituokė, pamečiui pagimdė 2 vaikus, po kelių metų su juo išsiskyrė. Pradėjo gyventi su kitu vyru - vėl išsiskyrė. Finanasinė padėtis labai sudėtinga, tačiau tuomet kai ji buvo ištekėjusi už vyro gyveno pasiturimai, visiškai ir absoliučiai ignoravo gimines, kaip sakant "nieko nereikėjo". Mano mama ir jos gyvenimas - absoliučiai priešingas jos broliui, nors kaip mama pasakoja, kad tėvai būtent į jos brolį dėjo visas viltis, į jį "investavo". Kitas dalykas - mano ir mano brolio amžiaus skirtumas 15 metų. Mama nestuke.gif su broliu netyčia. Ženijosi jie jau su pilvu kaip sakant, mano tėčio tėvai prieštaravo santuokai, vestuvėse apsilankė tik mano močiutė iš tėvo pusės, o pačią šventę iškėlė mamos tėvai. Pas juos jie gyventi negalėjo, gimus broliui jie atvažiavo gyventi pas tėčio tėvus, kurie juos išvarė po 2d. nes jiems žodžiu taip buvo negerai (verkiantis vaikas...), ir tėvus tuo metu pagyventi priėmė būtent mano mamos brolis... Apie savo su broliu likimus nelabai ką galiu papasakoti, nes kažkokių sąsąjų dar nematau.
Kitas dalykas yra mano tėvo tėvai. Mano senelis kai susituokė su močiute gyveno be galo turtingai, ji buvo kaip filmuose esame matę ponia su mažu šuneliu smile.gif jachtos taip toliau... Kadangi buvo beveik prasidedantis II pasaulinis jie turėjo pabėgti iš LT bet nespėjo. Rezultatas - senis 15 m. sibire, mano tėvas augantis pusbadžiu. Žodžiu tiek abu išgyvenę žmonės vis vien savo vienintelį sūnų su žmona išvarė iš namų. Žinoma tam įtakos turėjo tai, kad jiem labai netiko mano mama. Mano tėčio mama - vienintelė močiutė kurią pažinojau - gyveno ilgai su mumis, ir turiu pasakyti, kad buvo sunku, ypač mano mamai. Ji nebuvo anyta iš pragaro, tačiau ir iš dangaus nebuvo nusileidusi, ydomu buvo ir tai, kad ji buvo iš 10 vaikų šeimos, pati moteris ir motina, o kaip vaikus ar anūkus pripažino tik berniukus...
Daug domiuosi šeimos istorija, vis įžvelgiu visokių panašumų, o dra daugiau nepaaiškinamų skirtumų, nes tikiu jos kiekvieno elgesys atsiliepia jei ne jam, tai vaikams ar anūkams, ar proanūkiams.
Galėčiau dar rašyti ir rašyti, bet užteks. Man įdomu ar kas nors daugiau nagrinėja ir galvoja apie tokius dalykus, ar čia man vienai tokios "vizijos"... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 13, 12:19)
Naudoju, todėl žinau.
Kosmoenergetikų vadovėliuose yra aiškūs perspėjimai- gerai pagalvok, ar tau to reikia, nes kenksminga tavo sveikatai.



Na, gerai, tai gali pakenkti sveikatai. O ar yra kitų būdų nuimti užkeikimą, ar tai sakykim moters kerus panaudotus vyrui pririšti prie savęs? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 10 13, 11:16)
Sveikos....vat turiu knygą  kur surašyti Lietuvių užkalbėjimai....ten ir tekstai užkalbėjimui nuo rožės,pasirodo tokiais paciais zodziais ir mano prosenelė uzkalbėdavo....tai tada patikėjau ta knyga....ir idomu dalyka ten radau,tekstai kuriuos pats zmogus sako ir atitinkamai kvepuoja ,ir tai padeda nuo firdies,plauciu,inkstu ligu...kaip manote ar veiksminga ir ar verta bandyti ? 4u.gif

laba, o kokia knyga turi?labai idomu, nes....mano mazute serga nepagydoma mirtina liga...va praeita savaite buvau pas viena bureja, tai ji lyg uzsimine, kad cia su prakeikimais suisje, nes liga jau labai reta...tai dabar visaip galvoju...noreciau pas tokia bureja, kuri matytu tiksliai ar cia prakeikimas,ar kas, ir moketu nuimt jei ka, nes jau sau vietos neberandu verysad.gif gal ka patarsit?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 13, 11:19)
Naudoju, todėl žinau.
Kosmoenergetikų vadovėliuose yra aiškūs perspėjimai- gerai pagalvok, ar tau to reikia, nes kenksminga tavo sveikatai.


Gal galima pavadinimus tų vadovėlių bigsmile.gif Būtų naudinga pasiskaityti ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2010 10 13, 13:07)
Gal galima pavadinimus tų vadovėlių bigsmile.gif Būtų naudinga pasiskaityti ax.gif  smile.gif


Visos tos knygos rusų kalba, nes patį terminą sugalvojo rusai.
Po ranka turiu "Metodičeskijie posobijie načinajuščiemu kosmoenergetu". Autorius nenurodytas, nes tai rinkinys. E.Bagirovo mokykla.
Iš skaitymo nėra jokios naudos, jei neturi iniciacijų į kanalus.
Atsakyti
QUOTE(neringuskinas @ 2010 10 13, 14:38)
laba, o kokia knyga turi?labai idomu, nes....mano mazute serga nepagydoma mirtina liga...va praeita savaite buvau pas viena bureja, tai ji lyg uzsimine, kad cia su prakeikimais suisje, nes liga jau labai reta...tai dabar visaip galvoju...noreciau pas tokia bureja, kuri matytu tiksliai ar cia prakeikimas,ar kas, ir moketu nuimt jei ka, nes jau sau vietos neberandu verysad.gif gal ka patarsit?



Turiu Lietuvių užkalbėjimai : gydymo formulės. Va apie tą knygą.

http://www.mpeleckis...cle/167/neuzmus

ir gal dar pravers straipsniukas

http://tv.diena.lt/n...beveikia-255199
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 10 13, 16:50)
Turiu Lietuvių užkalbėjimai : gydymo formulės. Va apie tą knygą.

http://www.mpeleckis...cle/167/neuzmus 

ir gal dar pravers straipsniukas

http://tv.diena.lt/n...beveikia-255199

idomi knyga, idomu kur isygyt galima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 13, 14:35)
Visos tos knygos rusų kalba, nes patį terminą sugalvojo rusai.
Po ranka turiu "Metodičeskijie posobijie načinajuščiemu kosmoenergetu". Autorius nenurodytas, nes tai rinkinys. E.Bagirovo mokykla.
Iš skaitymo nėra jokios naudos, jei neturi iniciacijų į kanalus.

Ačiū 4u.gif Gal kur ezoteriniam knygyne rasiu smile.gif
Atsakyti
As priklausau ne Bagirovo mokyklai, o II kartos kosmoenergetikai. Cia yra tos mokyklos saitas: www.fund-intent.ru

Bagirovo teorijos tera Bagirovo teorijos... biggrin.gif

II kartos kosmoenergetikoje yra blokuojantys dazniai, kurie apsaugo nuo energijos pervirsio. Jokio kenksmingumo sveikatai nera, nebent zmogus nemoka tinkamai naudotis (kaip ir visur kitur).

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 13, 10:48)
Ir tas veiksmingas metodas yra ir gydančiojo, ir gydomojo sveikatai kenksminga kosmoenergetika.

Nesamone, ir tiek. Nera ka net komentuoti biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti