Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai

QUOTE(Lorette @ 2010 10 13, 21:52)
Ačiū 4u.gif Gal kur ezoteriniam knygyne rasiu smile.gif



Pirkau Vilniuj Baltose Lankose,mačiau ir internetu galima užsisakyti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 10 14, 12:51)
Pirkau Vilniuj Baltose Lankose,mačiau ir internetu galima užsisakyti  smile.gif


Bet taip ir negavau atsakymo ar veiksmingi tokie dalykai kaip knygoje rašo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytautas M. @ 2010 10 13, 20:04)
As priklausau ne Bagirovo mokyklai, o II kartos kosmoenergetikai. Cia yra tos mokyklos saitas: www.fund-intent.ru

Bagirovo teorijos tera Bagirovo teorijos...  biggrin.gif

II kartos kosmoenergetikoje yra blokuojantys dazniai, kurie apsaugo nuo energijos pervirsio. Jokio kenksmingumo sveikatai nera, nebent zmogus nemoka tinkamai naudotis (kaip ir visur kitur).

smile.gif


O aš priklausau dar kitokiai mokyklai, baltiškai, ir už iniciacijas į kanalus nemokėjau nė cento.
Pas Vytautą jokiu klausimu neičiau nė už ką- užtenka pažiūrėti į jo nuotrauką.
Atsakyti
merginos, gal jus galesite man padeti, gal zinote koki uzkalbejima ar tai kas uzsiima tuo, laaabai reikia parduoti nama..zmones eina vienas po kito, bet kad pirktu...kaip uzkeikta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaigrs @ 2010 10 14, 14:18)
merginos, gal jus galesite man padeti, gal zinote koki uzkalbejima ar tai kas uzsiima tuo, laaabai reikia parduoti nama..zmones eina vienas po kito, bet kad pirktu...kaip uzkeikta verysad.gif

jei rasit, pasidalinkit ir su mumis smile.gif

ieškau užkalbėtojos, bet kad būtų labai gera. šarlatanų nereikia, nes mama jau daugiau kaip pusmetį kankinasi su akimis, gydytojai ir vaistai nepadeda. būčiau labai dėkinga, jei į až. parašytumėt kontaktus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegytė: 18 spalio 2010 - 17:31
QUOTE(vaigrs @ 2010 10 14, 13:18)
merginos, gal jus galesite man padeti, gal zinote koki uzkalbejima ar tai kas uzsiima tuo, laaabai reikia parduoti nama..zmones eina vienas po kito, bet kad pirktu...kaip uzkeikta verysad.gif



lotuliukas.gif
maziau galvok ir skaityk tokias nesamones ....

nori parduoti nama? koks butu tavo pirmas veiksmas ji pardavus? (isivaizduok si veiksma taip lyg tai butu tiesa. galbut tai dziugavimas, galbut skambintum kazkam pasigirti jog pardavei, ka darytum? isivaizduok tai su giliu isitikinimu ir tokiu jausmu koki jaustum pardavus nama) thumbup.gif

Bent pamegink, paskui papasakosi kaip sekesei. Jei isitikinsi , kad namo nepirkimas susijes su uzkeikimas gyvenime jo neparduosi doh.gif baisu net skaityt tokius postus, kaip zmones kenkia savo mintim sau patiems... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Gegytė @ 2010 10 18, 17:30)
jei rasit, pasidalinkit ir su mumis smile.gif

ieškau užkalbėtojos, bet kad būtų labai gera. šarlatanų nereikia, nes mama jau daugiau kaip pusmetį kankinasi su akimis, gydytojai ir vaistai nepadeda. būčiau labai dėkinga, jei į až. parašytumėt kontaktus.    mirksiukas.gif


Tavo mamai rekomenduoju sias knygas Sinelnikovas "Pamilk liga savo", "Ketinimo galia", E. Hicks "Prasykite ir jums bus duota", P. Kummer "Konstruktyvaus mastymo vadovas"
Jei mama negali skaityti, jus jai paskaitykit. Nesvaikit su tais uzkalbetojais. Visa galia slypi kiekviename is musu. Kodel atrodo, kad uzkalbetojai padeda? Delto, kad mes tuo ITIKIME. Kaip rasyta biblijoje "Kiekvienam duota pagal jo tikejima". 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 18 spalio 2010 - 17:57
QUOTE(vaigrs @ 2010 10 14, 14:18)
merginos, gal jus galesite man padeti, gal zinote koki uzkalbejima ar tai kas uzsiima tuo, laaabai reikia parduoti nama..zmones eina vienas po kito, bet kad pirktu...kaip uzkeikta verysad.gif

Kiekvienam daiktui yra savas pirkejas drinks_cheers.gif Tik jis buna SAVO laiku. Ir jei siuo metu neparduodat, vadinasi, reikia islaukti kazkokio zenklo: gal persigalvosit, gal pasikeis salygos, gal pakils kaina. Nei cia kokie prakeikimai, nei cia uzkeikimai. Gal duotas ir jums laikas, kada turit daryti kazkokius sprendimus.
Kazkada nama savo pardavinejau irgi, atvaziavo zmones, patiko, suderejom, tik paprase rankpinigiu palaukti iki savaitgalio. Ir ka, per savaite man susistovejo mintys, savo name radau daugiau pliusu nei minusu, kai atvaziavo su rankpinigiais-as buvau apsisprendusi namo neparduoti ir po siai dienai jame gyvenu thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(*Mirabella* @ 2010 10 18, 18:56)
Jei mama negali skaityti, jus jai paskaitykit. Nesvaikit su tais uzkalbetojais. Visa galia slypi kiekviename is musu. Kodel atrodo, kad uzkalbetojai padeda? Delto, kad mes tuo ITIKIME. Kaip rasyta biblijoje "Kiekvienam duota pagal jo tikejima".  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif TIKEJIMAS-stai kur stebuklas 4u.gif Ir ji kiekvienas savyje turime. Nereikia savo ligu, bedu uzkrauti svetimam zmogui ir tiketi, kad jis padarys stebukla.
Parneskit mamai kokiu homeopatiniu akiu vaistuku ir pasakykit, kad cia uzkalbeti, kad tikrai pades-pamatysit, mamai greitai pageres ir be kitu zmoniu isikisimo 4u.gif
Atsakyti
Prisiminiau, kad Simorono metodikos padeda parduoti ką nors, ką ilgai nepavyksta parduoti.
O mamų apgaudinėti negalima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaigrs @ 2010 10 14, 15:18)
merginos, gal jus galesite man padeti, gal zinote koki uzkalbejima ar tai kas uzsiima tuo, laaabai reikia parduoti nama..zmones eina vienas po kito, bet kad pirktu...kaip uzkeikta verysad.gif

Užkalbėjimų internete galite rasti, jei mokate rusų kalbą...
Atsakyti
Jaučiuosi užkeikta. Viskas ko imuosi nesiseka. Absoliučiai viskas. Mokykloje mažai draugų turėjau, išlaikiau blogai egzaminus, įstojau į kolegiją pinigų pagalbą, vairuotojo teisės irgi pirktos, išvažiavau į užsienį dirbti- nesisekė, meilėje taip pat nesiseka, nes neturėjau jokio rimto draugo, dabar įstojau vėl mokytis, tačiau niekas nelenda į galvą, vėl važiavau vasarą uždarbiauti tai mane toks vyras ėmė persekioti, tai jis turbūt irgi mane mažiausiai 100 kartų prakeikė. Kai metuosi taro kortas, vis būna bokštas, atsiskyrėlis, mirtis... visas mano gyvenimas toks neigiamas. Tikrai jaučiuosi užkeikta, gal kas žinote ko reikėtų imtis?
Atsakyti
QUOTE(prabangiai @ 2010 10 24, 15:35)
Jaučiuosi užkeikta. Viskas ko imuosi nesiseka. Absoliučiai viskas. Mokykloje mažai draugų turėjau, išlaikiau blogai egzaminus, įstojau į kolegiją pinigų pagalbą, vairuotojo teisės irgi pirktos, išvažiavau į užsienį dirbti- nesisekė, meilėje taip pat nesiseka, nes neturėjau jokio rimto draugo, dabar įstojau vėl mokytis, tačiau niekas nelenda į galvą, vėl važiavau vasarą uždarbiauti tai mane toks vyras ėmė persekioti, tai jis turbūt irgi mane  mažiausiai 100 kartų prakeikė. Kai metuosi taro kortas, vis būna bokštas, atsiskyrėlis, mirtis... visas mano gyvenimas toks neigiamas. Tikrai jaučiuosi užkeikta, gal kas žinote ko reikėtų imtis?


Liautis programuotis.
Atsakyti
QUOTE(prabangiai @ 2010 10 24, 16:35)
Jaučiuosi užkeikta. Viskas ko imuosi nesiseka. Absoliučiai viskas. Mokykloje mažai draugų turėjau, išlaikiau blogai egzaminus, įstojau į kolegiją pinigų pagalbą, vairuotojo teisės irgi pirktos, išvažiavau į užsienį dirbti- nesisekė, meilėje taip pat nesiseka, nes neturėjau jokio rimto draugo, dabar įstojau vėl mokytis, tačiau niekas nelenda į galvą, vėl važiavau vasarą uždarbiauti tai mane toks vyras ėmė persekioti, tai jis turbūt irgi mane  mažiausiai 100 kartų prakeikė. Kai metuosi taro kortas, vis būna bokštas, atsiskyrėlis, mirtis... visas mano gyvenimas toks neigiamas. Tikrai jaučiuosi užkeikta, gal kas žinote ko reikėtų imtis?



Jūs tiek įsijautėte į negatyvumus savo gyvenime, kad jau nebegalite sustoti, jau nieko kito ir nesitikite, galvojate gal ir vėl viskas bus blogai, nes juk jaučiates užkeikta. Taro kortos rodo Jūsų būseną.
O imtis reikia to, kad pirmiausia nustot taip galvot, kad visas Jūsų gyvenimas neigiamas ir esat užkeikta. Jei Jus tai nors kiek nuramins tai pasakysiu, kad niekas negali Jūsų gyvenimu taip manipuliuoti kaip Jūs pati. O jei tikite užkeikimais, tai imkitės jų pati. Atsisėksite prieš veidrodį, užsidekite žvakę ir užkeikit savo gyvenimą pati. Pasakykit žiūrėdama sau į akis, kad esate nuostabi, faina mergina ir nuo šios minutės Jūsų gyvenimas tampa priešingu tam kurį gyvenote, įvyko stebūklas ir viskas tiesiog stebuklingai sekasi tiek darbe, tiek moksle, tiek meilėje, tiesiog kaip pasakoje, visko ko imatės, viskas tiesiog tirpsta Jūsų rankose. Pati sau esate geriausia užkalbėtoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi tos nuomonė,kad saviįtaiga,kad gyvenime nesiseka ir nesiseks - pats blogiausias dalykas. Reikia Jums tikrai atvirkščiai save įsiteigti,kad viskas nuo šios sekundės yra ir bus gerai - tada taip ir bus. Sugalvokite pati sau burtą - taip bus geriau nei kas kitas užkalbėtų. Kalbėkite sau kad viskas bus gerai,blogas mintis,įsivaizduojamą prakeiksmą įsivaizduokite kaip kamuolį ir mintimis svieskite toli... Jei jaučiate,kad reikia - nusiprauskite nuo blogio - užsikalbėkite vandenį, jei norite įsimeskite žolynų. Nuostabu kai pats susikuri būtent tau tinkamą ceremoniją ar užkalbėjimą. Galite medituoti sakydama vos kelis žodžius,tarkim.....Nuo dabar aš būsiu laiminga,nuo dabar aš būsiu laiminga,nuo dabar aš būsiu laiminga. Tiek ir tereikia. darykite tai ką širdis liepia. smile.gif
Atsakyti