Įkraunama...
Įkraunama...

Mažieji modeliukai

Neseniai "Vilono" viesbutyje vyko mazuju modeliuku konkursas.. Isivaizduoju kiek dalyviu, kiek tevu entuziastu, kiek aistru... ;D [smiley=rev.gif] [smiley=rev.gif] [smiley=rev.gif] [smiley=rev.gif] [smiley=rev.gif] [smiley=rev.gif] [smiley=rev.gif] [smiley=rev.gif]
Ar jus galvojate apie tai? Ar noretumete, kad jusu dukra (galbut sunus) lankytu modeliuku mokyklele, studija.. Neesu ten buvusi, tad idomu. Ko tikisi tevai, vedantys i tas mokykleles tokius mazus vaikus? Ar del to, kad ten moko "geru manieru", graziai elgtis viesumoje... Gal kieno nors vaikas lanko?  [smiley=ven.gif] [smiley=ledy-in-red.gif]  
Atsakyti
As tikrai nenoreciau kad vaikas butu modeliuku. Pirmiausia turbut ten ismoko maivytis ir ne pagal metus varzytis kuris geresnis. Vaikui reikia normalios vaikystes.
Atsakyti
Ne as irgi nevesu ten niekada, man atrodo kad ten mamos veda grynai del "garbes" , kad vaikas jos pats - pats. Ne tegu vaikyste pasidziaugia.
Atsakyti
Siaip tai buciau pasakius kad noreciau jog vaikas lankytu panasia mokyklele, ypac mergaitems as manau tai butu i gera, ismoktu laikysenos, grazios eisenos, o mergaitei manau ir reikia truputi but pamaivai.  Bet kita vertus daznaiusiai tevai ten veda vaikus tik tam kad parodytu savo vaika visiems o tuo paciu ir save, bet as tai pavyzdiui siek tiek ir noreciau kad mano vaika pamatytu (pizoniska biski ar ne? wink.gif)
Nezinau turbut savo vaika leisiu i kokius nors sokius kad ismoktu taisiklingai vaikstciot ir sedet, grazios laikysenos, bet i t oki kaip modeliuku konkursa tai turbut irgi neleisciau.

Na va papriestaravau pati sau, ??? jei jus supratot mane tada please isaiskinkit man ka as cia pasakiau  ;) :smile.gif
Atsakyti
O maniškė labai norėjo lankyti modeliukų agentūrą ir vadovė labai norėjo, kad ji lankytų, nes tokia aukšta, plona ir pamaiva  ;D.Modeliukas iš prigimties. Bet man dabar svarbiau jos mokslai, nes ir taip nekas, o jei pradės tuos modeliukus lankyti, bus visai blogai. Kitais metais-žiūrėsim. Aš tai nieko prieš, ypač, jei vaikas turi polinkį į tai. Na maniškės polinkis aiškiai per didelis  :smile.gif
Atsakyti
Na jau tikrai, man tai irgi kazkaip nepriimtina.Pridazo tuos vaikus, sukuosenas padaro, aprengia ir paleidzia pasimaivyt. Leles, o ne vaikai. Gerai Iva sako, jau naudingiau i sokiu ar sporto bureli leist, nei i "maivymosi kursus" 8)
Atsakyti
As tai irgi pries tuos modeliuku konkursus.Vakar kaip tik rode per LTV, na man tai buvo graudu ziureti........pridazytos , prikvarkliuotos , prigarbiniuotos. Lupytes tik delioja, rankytes sukioja.....Jos ten tik ismoks nesveikos konkurencijos.Kokie stresai , kai nieko nelaimima!Vaikui , tai nepaaiskinsi , kad tu mums pati pati -iausia , tik kitiems gal ne...
Atsakyti
Mamos kartais augindamos vaikus pildo savo svajones. Norejo mama modeliu tapti, bet nepavyko, tai gal dukrytei pavyks wink.gif
Zinoma mergaitei ypac svarbu taisyklinga laikysena, nuo to priklauso ir jos pasitikejimas savimi, bet ar svarbu moketi vaikscioti podiumu ??? Jei mazoji nori tapti modeliuku, tai pirmyn, taciau, kad maniske taptu as nenoreciau.  Mano vyresnele jau menesi lanko "Antilopeje" mergaitems skirtus uzsiemimus (gracijos studijas) ir ji patenkinta, ir as dziaugiuosi, beje gal atspesite kas jos trenere? wink.gif  
Atsakyti
na,kaip cia pasakius.....modeliukai grazu ir smagu.ypac savo vaika matyt .bet tie mergaiciu izdazymai man nepatinka.kadangi turiu sunu,tai ir nelabai gresia.bet i sokius tai butinai reikia vest.ir ne tuos baletinius,bet i tuos klasikinius,kad ismoktu to ko reikia.o siaip dar ir i vaiko polinki reiktu atsizvelgt.jei mergaite nori but modeliuku ,tegul eina.taip sakant ,negalima nei verst ,nei uzdraust.ir zinoma reikia pasiulyti.as pagal save cia.manes niekur nevede.net neklause ar noreciau ten ar ten.tai iki siol mane griauzia sazine,kad nieko nelankiau ir nieko nemoku..............
Atsakyti
nu va... o zmogus norejo paklausti kas ten gero smile.gif
pasirodo nieko gero...
siaip tai ir as nemaciau normaliai atrodanciu lietuvisku modeliuku. tikrai panasu, kad tos mokykleles kol kas kuriamos tevams, o ne vaikams. baisu ziuret, kaip ten vaikai gadinami - kraiposi, vaiposi, pridazyti, drabuzius baisius "demonstruoja". kabutese, nes ne drabuziu ten demonstravimas, o nevykes suaugusiuju pamegdziojimas. kam to reikia? aisku, kad suaugusiems: "paziurekit, visai kaip didele manoji vaiksto!"
panasus dalykai ir su vaikiskom pop grupem ir dainininkais. kai pradeda megdzioti spices ar, dar blogiau, Paltiniene, tai ner kur akiu det...
buciau zu modeliuku mokykleles, jei ju normaliu butu - kad mokintu ne save parodyt, o tam tikra vaidmeni atlikti. juk kai kuriems drabuziams zmogaus turi isvis nesimatyti, kitiems reikia charakteri paryskinti ir t.t. va cia tai suprasciau! juk tai beveik teatras!
Atsakyti
kažkada buvau "užsikepusi" vesti saviškes į modeliukų mokyklėlę, bet tuo metu buvo toloka vežti (taip atkrinta daugelis būrelių  :smile.gif sad.gif), o vėliau radom daug platesnį užsiėmimą-gimnastiką, kur jos lanko ir yra patenkintos, o kai bus paauglės-pamatysim, jei pačios norės-leisiu  ;).Mano brolis va užsienyje fotkinasi, podiumuose madas demonstruoja, patenkintas, labiau savimi pasitikėt pradėjo, jei jam ir artimiesiems faina, smagu dėl to ir gražu, kodėl gi ne  ;).
Atsakyti
Tikriausiai, tėvai įrašydami vaikus į modelių agentūras visokias anksčiau, nei jie patys to pageidauja, bando kažką tai padaryti, ko patys savo laiku nepdarė. T.t. įgyvendindi savo neįgyvendintas svajones per vaiką :-/
Pačiai man taip buvo, tampiau savo mažių po konkursus, agentūras, kol įgavau proto. Dabar aš prieš šitus dalykus, spės tų visų intrigų dar gyvenime pajausti. Kai mano vaikas fotkinosi, jam darė šukuosena, makiažą. Bet kas darė? Visokios keistos asmenybės, gėjus kirpėjas ir kt visokie pakrypę aplinkiniai tipo modeliai ten sukiojosi. vaikiškumo te nėra. Tai va.... baigėm tuos reikalus. berniukas dainuoja ir šoka, o mergaitė dar nieko, bet aš irgi už baletą, tautinius šokius ar ką nors kt. Kur komandinis bendravimas vyksta, tikslo siekimas, o ne intrigos ir asmenybės iškėlimas.
Atsakyti