Įkraunama...
Įkraunama...

Mažieji modeliukai

Man tai absoliuciai svetimos tokios nesamones, kaip visoki modeliai, o ypac modeliukai..galiu i tai ziureti tik ironiskai, naturalu, kad savo dukros niekad  samoningai netraukciau i tokia veikla..Na, nebent pati paaugus labai nores,tai negi uzdrausi :smile.gif
Nors vaikai manau linke perimti tevu vertybes,tikiuosi wink.gif
Atsakyti
Drauge noretu leisti savo 4 metu dukryte i kokia studija, kur uzsiimineja su vaikais, ta prasme i kokia nors fotomodeliuku ar modeliuku mokyklele (neisivaizduoju kaip tiksliai vadinasi) wink.gif
Tai gal zinot tokiu mokykleliu ar studiju Kaune? Parasykit, gal kas leidziat savo vaikucius wink.gif
Atsakyti
na as negaliu atsakyt i sita klausyma, taciau man isvis iskilo klausimas, ar vaikams tokios mokyklos yra labai naudingos...vos nesigauna taip, kad mergaite nuo pat vaikystes ruosia kudos ir plonos manekenes (makenenes laugh.gif kaip as juokiuos) karjerai... manau, kad bent jau tol kol vaikas nera susiformaves, jo asmenybe dar bresta, reiketu pabresti talento bei vertybiu sistema, o ne akcentuoti grozi...kaip teko isitikinti, daznai tokie vaikai pauga su zodeliais- tu pati graziausia, geriausia, nuostabiausia,o kai pasirodo, jog tokiu nuostabiu ir graziu yra daug daugiau, prasideda tragedijos
siulyciau geriau koki piesima, dainavima, grojima...galu gale nuo pat mazens galima lankyti menine gimnastika, taip pat labai grazu...man teko stebet uzsiemimus sio sporto-taip grazu, sveika ir daug prasmingiau nei kazkokie modeliukai wink.gif
Atsakyti
QUOTE (MonaLisa @ 2004 05 09, 11:14)
na as negaliu atsakyt i sita klausyma, taciau man isvis iskilo klausimas, ar vaikams tokios mokyklos yra labai naudingos...vos nesigauna taip, kad mergaite nuo pat vaikystes ruosia kudos ir plonos manekenes (makenenes laugh.gif kaip as juokiuos) karjerai... manau, kad bent jau tol kol vaikas nera susiformaves, jo asmenybe dar bresta, reiketu pabresti talento bei vertybiu sistema, o ne akcentuoti grozi...kaip teko isitikinti, daznai tokie vaikai pauga su zodeliais- tu pati graziausia, geriausia, nuostabiausia,o kai pasirodo, jog tokiu nuostabiu ir graziu yra daug daugiau, prasideda tragedijos
siulyciau geriau koki piesima, dainavima, grojima...galu gale nuo pat mazens galima lankyti menine gimnastika, taip pat labai grazu...man teko stebet uzsiemimus sio sporto-taip grazu, sveika ir daug prasmingiau nei kazkokie modeliukai wink.gif

na cia tavo nuomone,tu nenori tu neleisk,o jei zmogus nori tegu leidzia.cia klausimas ar yra kaune kur galima vaika leisti i fotomodeliuku mokyklele,o ne klausia ar verta leisti.
Atsakyti
mieloji *kristina* gal siandien ne ta koja is lovos islipai laugh.gif juokauju laugh.gif
na cia yra forumas, o pradedant nuo klausimu ir vystosi diskusija, nera ko cia pykti...
taip, tai mano nuomone, bet nereikia taip audringai reaguoti...bet kokiame parasyme galima izvelgti kazko naudingo wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Drakulaite @ 2004 05 09, 11:14)
na as negaliu atsakyt i sita klausyma, taciau man isvis iskilo klausimas, ar vaikams tokios mokyklos yra labai naudingos...vos nesigauna taip, kad mergaite nuo pat vaikystes ruosia kudos ir plonos manekenes (makenenes laugh.gif kaip as juokiuos) karjerai... manau, kad bent jau tol kol vaikas nera susiformaves, jo asmenybe dar bresta, reiketu pabresti talento bei vertybiu sistema, o ne akcentuoti grozi...kaip teko isitikinti, daznai tokie vaikai pauga su zodeliais- tu pati graziausia, geriausia, nuostabiausia,o kai pasirodo, jog tokiu nuostabiu ir graziu yra daug daugiau, prasideda tragedijos
siulyciau geriau koki piesima, dainavima, grojima...galu gale nuo pat mazens galima lankyti menine gimnastika, taip pat labai grazu...man teko stebet uzsiemimus sio sporto-taip grazu, sveika ir daug prasmingiau nei kazkokie modeliukai wink.gif

SUTINKU! Labai teisinga pozicija. O mamai nepakenktu psichologo konsultacija. Kodel- nekomentuosiu, kad malku negauciau.
Atsakyti
Kadangi susiduriu su drabužių dizainu tai tenka pabendrauti su menekenais ir manekenėmis. Jie kažkodėl niekada nenorėtų leisti savo vaikų į tokias studijas. Net Renata Mikailionytė nenori, kad jos dukrytė demonstruotu madas, nes buvo, kad reikėjo modeliuko vaikiškai suknytei demonstruoti, buvo Renata su dukryte, bet kategoriškai neleido jai užsivilkti suknytės, sakė, dar per anksti podiumais vaiksčioti, suaugs tada galės, o dabar dar nereikia. Manau jei jau taip patyrusi manekenė mano, tai jau kažką reiškia, nes jos vis tiek daugiau žino g.gif
O mano nuomone, tai jei nebūtų mažųjų modeliukų, tai žmonės negalėtų ir vaikiškų kolekcijų pamatyti. Man tokios nuostabios mažytės mergytės iš tų visokių modeliukų mokyklėlių wink.gif smile.gif
Atsakyti
Skaitau ir kraupstu blink.gif Is kur tokia nuomone klaidinga?Jei nori mama leist,tegul leidzia,jum kas is to?O siaip,pries teisiant ko moko tose mokyklose,siulyciau pasidomet paskaitelem jose vykstanciom,ten ne tik demonstravimo moko kokio,taisyklingos eisenos,o siaip ir elgesio kulturos,elegancijos,bendrauja ir apie mena rolleyes.gif Cia ner jau kazkas gryn reklamom,ar manekeniu auginimui,tokios mokykleles(ne agenturos)tau garantijos neduoda,kad tu busi manekene/-as,cia visai kas kita juk,tai yra vaiku estetinio lavinimo mokykleles.
P.S.Ir dar,kazka vadint patyrusia manekene laugh.gif laugh.gif nepykit ,juokinga,o dar remtis jos poziuriu del vaiko neleidimo but modeliu g.gif
Atsakyti
o man tai isvis labai idomu, kodel mamos nori, kad ju dukros butu manekenemis? buti lieknai, grazios laikysenos, pasitempusiai ir graziai atrodyti galima ir be tu mokyklu,taigi kur esme leisti? ankstyvas pasiruosimas podiumo grazuoles karjerai?
na bet kiekvienas vaikutis turi savo tevelius, tam jie ir yra, kad pasistengtu jam rasti pati geriausia varianta, o ka jau teveliai nusprendzia,tai jau kiekvieno reikalas laugh.gif
Atsakyti
Nu skaitau ir net nezinau ka galvoti. Oje kokia diskusija uzvire blink.gif
Siaip manes paprase mamyte paklausti apie tokias mokykleles, as paklausiau, gi jinai nepuls stacia galva is karto leisti, pasiklausines kas kaip? Kokios tenpamokeles vyksta ir pan?
O ko jus cia uzsipuolet is karto? Nesuprantu.... Arba del to psichologo konsultacijos, tai cia man geriausiai patiko ohmy.gif tongue.gif
Atsakyti
Ingute- mes jau cia kaip seima- ir rupinames viena kitos vaikais kaip savo- ziurim kad klaidingu keliu nepasuktu laugh.gif biggrin.gif laugh.gif ....
Atsakyti
QUOTE (Ingute @ 2004 05 10, 09:49)
Arba del to psichologo konsultacijos, tai cia man geriausiai patiko ohmy.gif tongue.gif

Yra psichologo skyrelis.Galima butu ten pasikonsultuoti... Ta mama turbut turi kazhkokiu nepilnavertishkumo kompleksu, pasaamoneje likusiu savo nerealizuotu svajoniu ar tikslu, kuriuos netiesiogiai bando igyvendinti per vaika. Mazhas vaikas- dar nesusiformavusi asmenybe ir kokia linkme orientuosi jo pasaulezhiura- per tokia prizme paauges zhmogutis matys pasauli, ishkreipdamas dvasiniu vertybiu spektra. Primityviai pasakysiu: ka i vaika idesi- ta ir rasi. O ko moko tose studijose-galima ishmokti ir kitu budu-Drakulaite visishkai teisi.
Noa, dabar atsakysiu tau asmenishkai apie ta mergaite, gydoma psichiatrijos ligonineje. Ja, 8 metu mergaite , pati mama nuvede i analogishka studija.Kol ji netapo paaugle- situacija nebuvo ypatinga ar nevaldoma, ishskyrus tokius jos pasisakymus, kaip" ash ish visu grazhiausia, kitos mergaites pabaisos, juk taip, mama?" Su laiku ta mergiote pradejo reikalauti , kad mama pirktu demonstruojamus "supermadingus" rubus. Jei yra pinigu- tai nera problema.Dar vienas punktas- nukentejo mokslai, nes , matyt, galvele buvo uzhimta kitais dalykais. O esminiai nemalonumai prasidejo per kazhkoki kastinga . Kadangi ji mane, jog yra "pati grazhiausia, o kitos tik pabaisos", buvo tikra, kad paklius i tarpa tu laiminguju... Deja. Pirmas smugis save isimylejusiam zhmogui- "netinkamas " ivertinimas, jo "nepastebejimas". Viskas pasibaige tuo, kad ji persipjove venas. Mama buvo shoke, todel nutare vaiko "nebetraumuoti" ir i studija nebeleisti . Po tokio sprendimo- dar vienas siucidinis protestas.
Nesakau, kad visoms be ishimties taip buna, bet niekada negali zhinoti, kaip bus. I vaiko galva neiiliisi ir nepazhiuresi, ka jis galvoja. Ir taip atsitinkti gali bet kam. Tik mamos dazhniausiai galvoja kiek kitokiu rakursu: kitiems gal taip ir atsitiko, bet man taip tikrai neatsitiks. O gyvenime visko buna.





















Atsakyti