Įkraunama...
Įkraunama...

Mažieji modeliukai

Tiek rasiau- ir nuluzo forumas mad.gif .
Dabar jau rasysiu trumpai:

As irgi zinau "is arti" viena atveji, analogiska Vegos papasakotam. Tik finale mergina tableciu prisirijo. Ja atgaivelejo ligoninje. Aciu Dievui, proteliui nespejo pakenkti. Anoreksija ir bulimija - nuolatiniai palydovai.

Bet blogiausia, mano manymu, yra dabar- suaugus, grazi, liekna moteris, turi puiku darba, seima, bet neturi to gyvenimo dziaugsmo. Vadina save "pilka mase". Matytumet jus ta "pilka mase" blink.gif - liuks atrodo mergica! Bet ne... Yra gi grazesniu. Ir del to zmogus grauziasi. Smarkiai.

Na, zalia ryta, juk uz kiekviena musu yra grazesniu, bet tai netrukdo buti savim patenkintai ir megautis gyvenimu.

Todel as pritariu Vegai: visokie modeliukai- bebenciukai yra labai jau slidus reikalas. Labai lengva vat taip ismusti is pusiausvyros vaikysteje. Ir ne tik modeliuku mokyklos tokios koses priverda. Daznai ir pacios mamytes del savo psichologiniu problemu del neigyvendintu svajoniu sumauna savo aniuoleliui gyvenima.


Atsakyti
Ei, moteros, o jei nebus modeliukų, tai ant ko dizaineriams vaikiškus rūbelius demonstruot? ant pakabėlių ? Kad jūs žinotumet koks kaifas vaikiškas kolekcijas pristatinėt- kiekvienas turi po savo aprengėją(mamą), o dar plius modeliukų dresuotojos zuja kaip bitelės. Jei reik ir pagal norimą muzikytę iš anksto pasirepetuoja. Kaifas, o ne pristatymas... ne taip, kaip paskui didžiasias mergas lakstai kaip išprotėjus- tai batai pražuvo, tai kažką drabužiuos supainiojo- tikras vaikų darželis tik 100kartų didesnis erzelis mad.gif mad.gif mad.gif O vat mažieji- žygiuoja kaip kareivėliai...
Atsakyti
aj nu gerai gerai, jeigu jau diskutuojam wink.gif bet diagnoze man irgi labai patiko laugh.gif laugh.gif laugh.gif kazin kiek diagnoziu mums pacioms galima butu pripaisyti, jeigu labai uzsinoreti wink.gif laugh.gif

na del manekeniu mokykleliu, nepatinka, niekada nevesciau savo i tokias , nelabai suprantu ka ten gali ismokyti, mados suvokimo, gal , bet nevirskinu, kaip tas modeliukes ir modeliukus isspakliuoja ir podiomu paleidzia, dar batukus ale ant kablo apauna, nu negaliu i tai ziureti, nekalbant apie tai kad savo i tokia nesamone leisciau, na nebent kai bus paaugle ir pati to nores wink.gif bet neankciau.

Daug geriau dailusis ciuozimas, menine gimnastika, baletas, siaip choreografija, yra estetinio lavinimo mokykleles. Va sitie dalykai skirti maziukems ir labai daug naudos duoda ir sveikatos irgi. o jeigu gali ir dalyvauja kokiose varzybuose tai ir sveikos konkurencijos jausmas ir supratimas kad butent tu gali buti geriausia, ir laimeti, jeigu pati to noresi ir daug dirbsi. O del taisyklingos eisenos, gracijos ir elegancijos, tai jus kada nors matet kitokias gimnastes, balerinas ir pan? o manekeniu pasaulis- tai tustybes muge ne daugiau, ir nezinau daugeliui ju tikrai gracijos tikrai pritruksta, kaulai aptraukti oda grazus negali but, dar raumenuku bent biski reik wink.gif
Atsakyti
Pritariu Ivai thumbup.gif .

Vobla, kas demonstruos drabuzius- cia jau dizaineriu galvos skausmas. As savo vaikus myliu, o ne dizainerius kazikokius blink.gif .

Dar zodi tarsiu: kaip man klaiku isdazyytos mazos mergytes ohmy.gif : tos vaikiskos lupytes su lupdaziais, blakstienos nutusuotos, skruostai su skaistalais. Ir tai mazoms mergytems sad.gif . Kaip kokios viesnios is Transilvanijos...
Atsakyti
QUOTE (norge @ 2004 05 10, 13:04)

Vobla, kas demonstruos drabuzius- cia jau dizaineriu galvos skausmas. As savo vaikus myliu, o ne dizainerius kazikokius blink.gif .


Ačiū diev, kad tai ne dizainerių galvos skausmas ( dar tik šito betrūko). Tai biznis- visados yra ir buvo žomių kurie iš to gyvena. Tai jų duona. Lygiai taip pat yra ir bus tėvų, kurie savo atžalas noriai leidžia į tokias mokyklėles...Nei palaikau aš tuos žmogelius, nei smerkiu- man dzin kas kokį laisvalaikio ar pragyvenimo būdą praktikuoja... Ką galiu pasakyt- savo mergos aš ten neleisčiau- mačiau kokia konkurencija tarp tų mažiulių... Manau, kad ir be to pakanka stresų vaiko gyvenime. Na, bet jeigu kažkas mano kitaip (Pvz>:kad užgrūdins gyvenimui ar pan.)- jų pasisinkimo valia...
Atsakyti
QUOTE (norge @ 2004 05 10, 13:04)
Dar zodi tarsiu: kaip man klaiku isdazyytos mazos mergytes ohmy.gif : tos vaikiskos lupytes su lupdaziais, blakstienos nutusuotos, skruostai su skaistalais. Ir tai mazoms mergytems sad.gif . Kaip kokios viesnios is Transilvanijos...

Nu jooooo, man irgi kazkaip pedofilija paduoda dry.gif Ne, cia nesupraskit tiesiogiai ir neduokit per galva, bet kazkoks atspalvis yra - tie visi seksualumo simboliai (makijazas, aukstakulniai) ant mazu mergyciu jei bogu nesveikai atrodo... sad.gif Tureciau merga - leisciau i sokius ar i kokias gimnastikas, ar dainuot, ar grot, na ka nors tokio.
Atsakyti
Pazitu zmones kurie dukra leido i ta mokyklele lyg nuo 3-4 metuku! Dabar jai jau gal kokie 8 metukai! Ten vaikas ismoko sokt, drasiai bendraut ir tikrai nepasakyciau kad nuotiko kazkas baisaus! Visi labai patenkinti!
Vienintelis minusiukas! Kaip vaikas biskiuka pasikelus tongue.gif wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kicule: 14 liepos 2004 - 21:27
Na, tikriausiai ne viena girdėjote, jog praeitą savaitgalį viena reklamos agentura - kažkokie lenkų firmos "Mode film" atstovai "I.Į.Zajac", Forum Palace organizavo vaikų atranką filmavimuisi įvairiose reklamose bei madų demonstravimui. Rinko "naujus veidus" į savo katalogą.
Na, aš su džiaugsmu išpuošiau savo mergytę ir mes nuvarėm sudalyvauti casting'e tongue.gif Iš pat pradžių lyg nieko ir neįtariau - patalpos ne jų, tad aplinka graži, žmonės, na kaip žmonės... Tik labai nepasitikėjimą sukėlė vienas sakinys: "Mūsų klientai yra iš Prancūzijos, Italijos ir kitų vakarų valstybių..", bet įmonių pavadinimų neišvardino... Na, po trumpo pasisakymo, surinko užpildytas visų anketas, išdalino numerius, stojom į gyvą eilę ir pradėjo visus po vieną filmuoti. Aš, be abejo, liepiau saviškei plačiai šypsotis. Mergina šypsojosi iš visos širdies. Atstovai pasakė "ačiū" ir liepė paskambinti pirmadienį... Na, paskambinau ir sužinojau, kad mes praėjom casting'ą - patekome į foto sesiją... ir gavome galimybę pasirašyti su jais sutartį... dėl patalpinimo į jų duomenų bazę... jei metams - 249 Lt, jei pusmečiui - 149Lt (atrodo..)... Dar pasiteiravau apie jų klientus ir man atsakė, kad šiuo metu jinai negali kalbėti, bet netrukus bus jų internetinis puslapis, kur bus galima pamatyti ir jų klientus. Man tokiai įtariai kilo abejonių- imti pinigus už tokios sutarties pasirašymą - pradėjau skambinti visais varpais! Pasiskambinau į kelias reklamos agentūras ir išsiaiškinau, kad TA reklamos agentūra tik ima pinigus. Kitos reklamos agentūros, bei netgi Lietuvos kino studija! neima pinigų už patalpinimą į duomenų bazes.
Kaip teko sužinoti, jie tokias atrankas darė ir mažesniuose Lietuvos miestuose. Galite pasiskaityti čia ne pačius geriausius atsiliepimus:
http://www.ukzinios....in20050205.html
Mode film internetinis psl. www.modefilm.com.pl. Pasižiūrėjau... labai ten mažai tų modelių jie turi, ir šiaip keista, negi nėra toj pačioj Lenkijoj žmonių? Juk šalis tai n kartų didesnė!

Pačiai kažkada teko dalyvauti casting'e modeliu namuose, buvo atvažiavę kažkokie iš Prancūzijos veikėjai, dabar net nebepamenu kas tiksliai, bet niekas pinigų neprašė.
Gal aš klystu, bet man jie pasirodė nepatikimi...

Visoms mums mūsų vaikai atrodo gražūs, ypatingi... kai kurie tuo naudojasi.
Taip, kad atsargiai... aišku spręsti Jums.

P.S. Gal tik ne čia aš tą temą paskelbiau... Neradau kur... Na, jei ką iš anksto atsiprašau moderatorių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Li ute: 05 balandžio 2005 - 16:18
Na, aš savuosius vaikus jau geriau į šokių būrelį nuvesiu, ten daugiau naudos ir mažiau sudužusių svajonių.
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2005 04 05, 17:21)
Na, aš savuosius vaikus jau geriau į šokių būrelį nuvesiu, ten daugiau naudos ir mažiau sudužusių svajonių.

Na, dėl tavęs man jokių abėjonių ir nekilo, bet tokios agentūros neegzistuotų, jei nebūtų jomis pasitikinčių smile.gif
Atsakyti
Tai gal tada nesivargink, neskaityk. Vieną kartą perskaitei ir užtenka tongue.gif
O aš parašiau apie tai, kad kitos neužsirautų. Aš irgi mielai leidžiu savo dukrelę ir šokti ir teatriuke vaidinti, ir nematau čia nieko blogo, jei nusprendėme kartu su ja, jog smagu būtų ir kokiame reklaminiame klipuke nusifilmuoti. Manau visokia patirtis naudinga.
Atsakyti
Labai didelės patirties filmuodamasi reklamai tikrai neigysi biggrin.gif . Nebent atrakciją apturėsi. Ir giminėms pasigirti galėsi.
Yra Vilniui rimtų kastingų, kurie renka veidus reklamoms, ir pinigų iš tavęs tikrai niekas nepaprašys biggrin.gif . Netgi duos, jei atrinks kokiam filmavimui biggrin.gif biggrin.gif .
Atsakyti