Įkraunama...
Įkraunama...

Mažieji modeliukai

QUOTE(Orintta @ 2006 08 25, 19:59)
Pati pradirbau modeliu agenturose beveik 5metus, ir savo vaikelio niekada neleisciau, turiu du berniukus, todel tikiuosi, kad metams begant niekada neisgirsiu is ju tokio noro, su tuo susidures zmogus, tikiu, man pritartu, o vaika nuo pacios vaikystes kisti i ta "grozio imperijos" liuna yra ............

Jooo, tikrai linkiu kd berniukai ir liktu berniukais... thumbup.gif o ne "modelienemis" unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(mermaidie @ 2007 12 29, 20:08)
matau daug mamyciu pries modeliuku kursus, o as visiskai uz. pirmiausia, kas yra svarbiausia, tai vaikui suteikia pasitikejimo savimi, savo kailiu tai patyriau. antra, tikrai ismoks graziai elgtis, grazios eisenos, laikysenos, vyresniam amziuj ismoks ir graziai dazytis (kas yra svabru siuolaikiniam jaunimui, nes kai prisidazo, tai baisu ir paziureti, juk vistiek dazysis, tai geriau su skoniu...)... manau modeliuku mokykla yra vertas demesio dalykas, ir jei tureciau emrgaite, tikrai ja ten leisciau. na, konkursai lieka konkursais, ka reiskia mokysis varzytis nuo pirmu dienu??? o mokykloje nesivarzo kuris geresni pazymi gaus? nedalyvauja jokiuose zaidimuose per fizinio pamokas? galu gale, nedalyvauja renginiuose mokykloje?.. tai tegu ir mokosi tos konkurencijos.

as uz 4u.gif
Atsakyti
o kazi kaune yra kokia modeliuku agentura? maniskiai beveik 5 g.gif:
Atsakyti
Mano sunus lanke modeliuku studija nuo 4-riu metuku( du metus)...cia toks dalikas , jaigu jus planuojat kad jusu vaikas kada nors soks arba dainos tai modeliuku mok. tiktai pades,maniskiem dabar jau 7met. jis soka (profeseonaliai) ir cioze(dailusis ciozymas), nekada jis nebijojo iseit nei ant parketa nei leda(daug vaiku ipac berniuku tikrai bijo iseit pries ziurovus), ir moka save parodit...kas ira labai svarbu 4u.gif tai negaliu pasakit kad as uz...bet pora metu tokios mokykleies bus neprosali, ir berniukui ir mergaitei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o dabar yra kokios nors veikiancios modeliuku mokykleles vilniuj?
Atsakyti
man ir labai aktualu, labai noreciau savo princese sioj sriti isbandyt 4u.gif
Atsakyti
http://www.modeliai....?DL=L&TopicID=5


http://www.mazojimis.lt/?m0=kontaktai

Atsakyti
Kviečiame 8-14 metų mergaites į „Pradedančiųjų modelių mokyklą“, kurios programoje::

 Aktoriniai pagrindai;
 Šokio-judesio elementai;
 Gracijos-judesio lavinimas;
 Modelio darbo pagrindų formavimas;
 Dalyvavimas koncertinėje ir reklaminėje veikloje.

Laukiame Jūsų antradieniais ir ketvirtadieniais16 val.
Kauno A. Puškino vid.mokyklos aktų salėje.
Vytauto pr. 50
Kontaktinis tel.: +370 673 15075
Marina

Atsakyti
Sweikos mamytes. Prisijungiu prie jusu diskusiju. Turiu 2 metuku dukryte. Jos kaip modelio jokiu budu matyti nenoriu, cia savizudiskas darbas. Bet del tokiu dalyku kaip :Aktoriniai pagrindai;
 Šokio-judesio elementai;
 Gracijos-judesio lavinimas;
 Modelio darbo pagrindų formavimas;
 Dalyvavimas koncertinėje ir reklaminėje veikloje. manau kad vertetu pora metuku palankyti.
Atsakyti
QUOTE(jurga_sabas @ 2010 02 19, 16:18)
Kviečiame 8-14 metų mergaites į „Pradedančiųjų modelių mokyklą“, kurios programoje::

 Aktoriniai pagrindai;
  Šokio-judesio elementai;
 Gracijos-judesio lavinimas;
 Modelio darbo pagrindų formavimas;
 Dalyvavimas koncertinėje ir reklaminėje veikloje.

Laukiame Jūsų antradieniais ir ketvirtadieniais16 val.
Kauno A. Puškino vid.mokyklos aktų salėje.
Vytauto pr. 50
Kontaktinis tel.: +370 673 15075 
Marina

Noriu pasiteiraut kiek kartu per savaite vyksta uzsiemimai? koks mokestis?
Atsakyti
QUOTE(Tavo_Mano @ 2009 05 07, 13:39)


lankė mano vyresnėlis šiuos modelius, ką davė tai drąsą prieš objektyvus thumbup.gif jų puslapio reklamoje tai matosi doh.gif o jam ten vos trys su puse lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2010 07 01, 14:19)
lankė mano vyresnėlis šiuos modelius, ką davė tai drąsą prieš objektyvus thumbup.gif jų puslapio reklamoje tai matosi doh.gif o jam ten vos trys su puse lotuliukas.gif


O ilgai lanke? Ar patiko jam? blush2.gif
Atsakyti
Na užsirašėm ir mes į šias pamokėles, bus matyt, kaip seksis 4u.gif
Atsakyti