Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

As jei neturiu uzsakymo, o reikia kazkokios vienos prekes ar keliu nedideliu, kooperuojuosi su kuria nors kolege thumbup.gif Svarbu gyventi draugiskai biggrin.gif Musu grupe ir jos vadove superine, tai niekad nekyla jokiu problemu, kazkas is grupes vistiek uzsakineja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 03 17, 11:53)
Smire, gal ne to recepto laukei, bet toks maniškis smile.gif

Ačiukas smile.gif
laukiu bet kokių receptų, nes nė karto nesu kepus karkos. O kaip tik prisiminiau, kad "Vienkiemyje" prie Kretingos MB lapnojo tą patiekalą su pasigardžiavimu, dar ir dabar prisimena, kaip skanu buvo.

Puodo neturiu, išsiversiu su turimais, o va česnakų spastukas naudojamas vos ne kasdien - kai tik reikia česnako.
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 03 17, 12:38)
Man labai šaunūs tie nauji vaikiški dubenukai, prie stalo prikimbantys  thumbup.gif
user posted image
Kažin, ar bus kada vaikiškiems indams akcija  g.gif ? Nepamenu, kad būtų buvę  ax.gif

O kiek tokie kainuoja ax.gif ? Labai jau spalvos gražios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 17, 12:59)
Ačiukas smile.gif
laukiu bet kokių receptų, nes nė karto nesu kepus karkos. O kaip tik prisiminiau, kad "Vienkiemyje" prie Kretingos MB lapnojo tą patiekalą su pasigardžiavimu, dar ir dabar prisimena, kaip skanu buvo.

Puodo neturiu, išsiversiu su turimais, o va česnakų spastukas naudojamas vos ne kasdien - kai tik reikia česnako.

Ir aš TW puodo neturiu, čia tinka bet koks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Balandė31 @ 2009 03 17, 12:02)
O kiek tokie kainuoja  ax.gif ? Labai jau spalvos gražios  wub.gif

40 lt
Katalogo 57 puslapis
Atsakyti
QUOTE(spiglys @ 2009 03 17, 11:45)
Tikrai super limpantys, Išbandyta. thumbup.gif  Kaip tik giminėj gimė du vaikučiai, kurie ir gavo dovanų.

Katiniukai? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 03 17, 12:12)
Katiniukai?  lotuliukas.gif

Nu prajuokinai lotuliukas.gif Ne, šį kartą vaikučiai. Pas mano brolį sūnus, pas vyro brolį dukra
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 03 17, 12:40)
Aš klausiau dėl trio ir ketvertukų - nebeleido, sako: buvo akcija, reikėjo ir pirkti....

uzsisakiau Elegancijos rinkini. Vadove suveike thumbup.gif Isvykus buvau ir visai pamirsau susikooperuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 03 17, 11:53)
Mano karkos receptas toks:
Imu didelę kaimišką  smile.gif  karką ir verdu dideliame puode stiprokai pasūdytame vandenyje su lauro lapais ir pipirais (čia labai praverstų TW 7,6 l puodas  ax.gif , bet aš neturiu  ax.gif )
Verdam tol, kol mėsa jau pradeda atsiskirti nuo kaulo. Išgriebiam karką,  dedam į Ultrapliusą, iįtrinam susmulkintu česnaku (kaip tik nuolaida čsenakų spaustukui  mirksiukas.gif ), sojos padažu ir medumi (2 šaukštai sojos, šaukštas su kaupeliu medaus).  Kepam 200 C orkaitėje apie pusvalandį  smile.gif
Smire, gal ne to recepto laukei, bet toks maniškis smile.gif

aš panašiai darau 4u.gif
o kiek dabar kainuoja česnakų spaustukas 4u.gif
Atsakyti
Aš gal praskaičiau, bet nerandu mielinės tešlos receptuko bandelėms ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2009 03 17, 13:54)
Aš gal praskaičiau, bet nerandu mielinės tešlos receptuko bandelėms  ax.gif

Aš darau pagal tokį 4u.gif :
550 g miltų, 250ml pieno arba vandens, 1 kiaušinis, 30 g mielių, 3 šaukštai aliejaus, šaukštelis druskos, šaukštas cukraus (jei norite saldžios tešlos – galima dėti 4-5 šaukštus cukraus)
PARUOŠIMAS
Pieną pašildyti iki 40 C temperatūros ir supilti į greitkratį arba įpilti 150ml salto pieno ir 100ml verdančio vandens. Į tą patį greitkratį įdėti mieles, įmušti kiaušinį, suberti cukrų, druską. Visą turinį suplakti tokiu būdu: sandariai uždaryti greitkračio dangtelį. Kelis kartus (2-3) papurtyti, išleisti orą per mažąjį dangtelį, ir vėl paplakti. Viską taip kartoti 4-8 kartus, t.y. kol ištirps mielės.
Į dubenį tešlai suberti miltus ir aliejų, bei viską supilti iš greitkračio. Uždaryti dubenį ir gerai viską sukratyti. Peiliu tešlai viską maišyti tol, kol tešla nelips nei prie dubens, nei prie peilio. Kai tešla gerai išmaišyta, uždengiame dubenį (labai svarbu, kad dangtelis, bei dubens kraštai būtų sausi). Priklausomai nuo oro esančio lauke tešla kyla 12-20 minučių, t.y. tol kol dangtis nušoka nuo dubens. Kad tešla būtų minkštesnė ją pakildiname dar kartą.
Priklausomai nuo to, ką gaminsime, tešlą dalijame į dalis, dedame ant padėklo tešlai ir kočiojame. Pagaminus patiekalus prieš dedant į orkaitę rekomenduojama aptepti išplaktu kiaušiniu.
Iš šios porcijos tešlos gaunasi 3 dydžio picos
Atsiprašau, gali būti rašybos klaidų, nes nukopijavau ir įklijavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 03 17, 12:41)
o kiek dabar kainuoja česnakų spaustukas 4u.gif


Kiek pamenu jam šią ir kitą savaitę nuolaida 63 Lt, bet gaminukas thumbup.gif

Dar dėl tų minimalių užsakymų. Nelabai suprantu tų skirtingų sumų, kodėl vienur 360 Lt, kitur 300 Lt. Čia turiu omeny ne naujokus, o šiaip bandant išsilaikyti Tupperwary biggrin.gif Na, kai man būna striuka, tai nematau jokio vargo ir padarau užsakymą už 250 Lt, nes iki šiol toks buvo minimalus. Kad ir tokį padariau prieš 2 savaites smile.gif Gal jau pasikeitė kas nors per šias dienas ko aš nežinau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elvike: 17 kovo 2009 - 13:53