Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

QUOTE(TUSINA @ 2009 03 24, 18:39)
kas cia per daiktas tas Ultra Pro?
Na nerandu jokios info  blush2.gif

Tuoj nufotkinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 03 24, 17:35)
Perziurejau savo prekes, o ten buvo idetas UltraPro. Bet as jo nebuvau uzsisakius, cia kaip dovana seimininkei, ar kaip? blush2.gif

Skambink į ofisą ir paklausk už ką čia. Gali būti dovana už kažkurios savaitės aktyvumą, gali būti per klaidą priskaičiuotas ir įdėtas.
Atsakyti
Cia visas
user posted imagepats indas
user posted image
dangtis
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Jurgitak @ 2009 03 24, 18:51)
Skambink į ofisą ir paklausk už ką čia. Gali būti dovana už kažkurios savaitės aktyvumą, gali būti per klaidą priskaičiuotas ir įdėtas.

Reiks taip ir padaryt, bet jauciu, kad siandien jau viskas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simoselis: 24 kovo 2009 - 18:01
QUOTE(TUSINA @ 2009 03 24, 11:36)
laukiu ir asei, nes quick shefas pas mane dulka labai jau daznai  ax.gif  Tingisi man ji traukti del vieno svoguno ir dar plovimas, dziovinimas  doh.gif


pas mane ir tas darbininkas, aš ir blynus jame išsuku (kai reikia daugiau tešlos negu vienas greitkratis biggrin.gif ), ir blynelius su krabų lazdelėm, ir trupininės tešlos gamyba, pyragai su žuvim ir pan., daržovių smulkinimas:kopūstų, morkų (plovui tinkamiuasia man forma,), marinuotų agurkų smulkininmas padažui - žodžiu darbinykas jis pas mane thumbup.gif o svogūnus smulkinu MINI quick shefu thumbup.gif

Simaseli, man rodos, kad kažkada jie gal už naujokus buvo g.gif

Tusina, o kas do dovana 12sav. už aktyvumą buvo kai 560 g.gif ten prisimenu paprikos dėžei 870 ir t.t., o dovanėlė siurprizas jei daauuug savaičių aktyvus buvai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davija: 24 kovo 2009 - 18:43
QUOTE(simoselis @ 2009 03 24, 18:02)
Cia visas
user posted imagepats indas
Reiks taip ir padaryt, bet jauciu, kad siandien jau viskas doh.gif

Gal naujoka turejai g.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 03 24, 19:12)
man rodos, kad kažkada jie gal už naujokus buvo g.gif

Kad as pati naujoke blink.gif
Atsakyti
Kiek laiko jau dirbi g.gif Gal kada naujokui tokia dovana buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 03 24, 19:16)
Kiek laiko jau dirbi g.gif Gal kada naujokui tokia dovana buvo biggrin.gif

Nuo vasario blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 03 24, 19:12)
Tusina, o kas do dovana 12sav. už aktyvumą buvo kai 560 g.gif ten prisimenu paprikos dėžei 870 ir t.t., o dovanėlė siurprizas jei daauuug savaičių aktyvus buvai ax.gif

nu gi ne mirksiukas.gif
Uz pirma sav. dave Saules dubenis, uz antra du barbiu indeliai, o ka uz sia savaite nezinau. Bet jau gal ryt vaziuosiu prekiu tai ir suzinosiu ax.gif

AKTYVUMAS 9-13 sav.:

Jei Jūs būsite aktyvūs 9, 10, 11, 12, 13 sav. min po 560 Lt, už kiekvieną aktyvią sav. padovanosime Jums dovanėlę siurprizą!



Na o Quick Shefas pas mane tik plovui ir tenaudojamas ax.gif Reiks kada blynus pabandyti. O jus krabu lazdeles jame susmulkinat ir tada visus kitus produktus sudedat? Ar kaip? 4u.gif P.S. gal galiu kreiptis TU? O i kitas? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(simoselis @ 2009 03 24, 19:02)

nu jo... sitas indas per geras dovanoms uz 560lt. Bet nesupykciau jei toki duotu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 03 24, 09:46)
man tai tas žiedas vienas labiausiai dirbančių gaminių, ypač vasarą  bigsmile.gif  Labai dažnai darau Sonatinos varškinį tinginį su sezoninėmis uogomis, pvz su braškėmis  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Šįmet ta proga net braškes ketinu auginti  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Aha, aš irgi Sonatinos varškinį tinginį labai mėgstu wub.gif
Atsakyti



O cia Signature toks didelis miltams????o pas mus tokiu yra kad 2 kg miltu tilptu??? g.gif

verysad.gif cia norejau ikelti nuotrauka,bet nemoku unsure.gif
ooo sugalvojau kaip...

http://www.eva.ru/pi....jpg?2009-03-24 22:27:30.426

atsidare?


Kas prase receptuka VARŠKINIS TINGINYS

400 g sausainių
400 g varškės
200 g sviesto
150 g cukraus
0,5 st. abrikosų (džiovintų vaisių)
2-3 v. š. razinų
vanilinio cukraus

Razinas ir abrikosus nupilti verdančiu vandeniu ir palaikyti 5 minutes. Nusausinti, abrikosus supjaustyti nedideliais gabaliukais. Varškę pertrinti per sietelį. Sausainius sulaužyti į nedidelius gabaliukus.
Kambario temperatūros sviestą išplakti su cukrumi ir vanilinius cukrumi iki purumo. Dalimis sudėti varškę, nuolat plakant. Į varškės masę įmaišyti abrikosus ir razinas. Suberti sausainius ir gerai išmaišyti. Masę 1 val. palaikyti kambario temperatūroje. Tada sukrėsti į plėvelę ir suformuoti vyniotinį. Arba sudėti į formą, išklotą plėvele, ir suspausti. Laikyti šaldytuve, kol pilnai sustings.

P. S. Naudojau 2 pakelius Selga sausainių (1 pakelį šokoladinių ir 1 paprastų), 2 indelius Mūsų švelniosios varškės ir atitinkamai mažiau sviesto bei cukraus. Vietoje džiovintų abrikosų ir razinų įdėjau šviežių abrikosų ir šviežių braškių. Kambario temperatūroje palaikiau gal 0,5 val. (tiesiog paragavau, kad sausainiai jau suminkštėjo), sudėjau į formą, šiek tiek suspaudžiau ir dėjau į šaldiklį, kad greičiau sustingtų... Labai, labai skanu
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulitka: 24 kovo 2009 - 22:02
QUOTE(Ulitka @ 2009 03 24, 22:59)
O cia Signature toks didelis miltams????o pas mus tokiu yra kad 2 kg miltu tilptu??? g.gif

verysad.gif cia norejau ikelti nuotrauka,bet nemoku unsure.gif

ooo sugalvojau kaip...

http://www.eva.ru/pi....jpg?2009-03-24 22:27:30.426

atsidare?

Atsidarė mirksiukas.gif Labai šaunus indelis, svarbiausia, kad permatomas smile.gif Gal bus dar pas mus kaip kurio mėnesio pasiūlymas rolleyes.gif
Atsakyti