Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai

QUOTE(Cipciukas @ 2009 04 22, 22:02)
Na jei suaugusiems tai varyk  lotuliukas.gif ....suliek ir dar išmirkyk , man patinka torte alhogolis  thumbup.gif ( na su saiku aišku  blush2.gif ) ....žinok jis kai sumirksta , tai tas alhogolis labai susilpnėja unsure.gif ...aš pilu savo gamybos vyšnių trauktine ar likeris ten velnias žino  lotuliukas.gif .....kai taip išgeri , taip nuo 50 g. galva sukasi , o torte ...šnipštas ....kaži kur jis dingsta  g.gif

karsta.gif o, tai gerai thumbup.gif dar kaip tik mama siūlė savo vyšnias degtine užpiltas, ale sakau, gal netinka doh.gif reiks ryt prigriebt iš jos ir tą dalyką lotuliukas.gif vadinas sueis thumbup.gif nes man dar buvo kilus mintis kad gal grietinėlę sutrauks tos girtos vyšnios lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 04 22, 18:29)
Na pirmiausia mane tiesiog biesina šitas fonas mad.gif ...aš net į forumą nenoriu eiti  verysad.gif
Tai va , po ilgos pauzėz atnešu savo tvarinį , tortuką kuris tiks riebesnių , sotesnių tortų mėgėjom  mirksiukas.gif
tortas pavadinimu " MARKIZA "


Nu Cipciukas - kaip visada, pasirodė ir pribloškė thumbup.gif įdomus ir labai žavus tortukas wub.gif wub.gif wub.gif

Mane irgi labai biesina tas fonas - čia jiems ne reklama, o antireklama gausis lotuliukas.gif

Atsakyti
As norejau patarimo: blush2.gif
pasidariau cukrine geliu mase pgl.CIPCIUKA,tik va ar darant gelytes reikia naudoti cukraus pudra (kociojimui),jeigu taip tai kaip paskui ja nuvalyti kad gelytes butu nepudruotos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jav @ 2009 04 23, 03:29)
As norejau patarimo: blush2.gif
pasidariau cukrine geliu mase pgl.CIPCIUKA,tik va ar darant gelytes reikia naudoti cukraus pudra (kociojimui),jeigu taip tai kaip paskui ja nuvalyti kad gelytes butu nepudruotos. 4u.gif

masė gaunasi tokia, kad pudros nebereikia 4u.gif
Atsakyti
CIPCIUKAI wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
SKonio harmonija, labai labai geidžiu gabaliuko, šiaip trokštu didelio didelio gabalo. TAi mano tortas ,neragavusi matau smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 04 22, 19:02)
Na jei suaugusiems tai varyk  lotuliukas.gif ....suliek ir dar išmirkyk , man patinka torte alhogolis  :super ( na su saiku aišku  blush2.gif ) ....žinok jis kai sumirksta , tai tas alhogolis labai susilpnėja unsure.gif ...aš pilu savo gamybos vyšnių trauktine ar likeris ten velnias žino  lotuliukas.gif .....kai taip išgeri , taip nuo 50 g. galva sukasi , o torte ...šnipštas ....kaži kur jis dingsta  g.gif

lotuliukas.gif O man patinka alkogolyje tortas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 04 23, 07:08)
masė gaunasi tokia, kad pudros nebereikia 4u.gif


O man tai reikia pasibarstyt stala..
Atsakyti
na va spejau Nevezi pasidaryt, o cia Markize wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Kazi ar man gautusi. Labai suknu su senobine dujine nereguliuojama orkaite ka nors iskept. Ale sitas toooooooooooooks wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 04 23, 00:36)
O man tai reikia pasibarstyt stala..

tai va man ir reikia pabarstyti stala,o taip pat ir prie kocelo limpa(ne visada,bet.....)
Atsakyti
Aš stalą pasibarstau krakmolu ...lengvai nusivalo , nors jo ten kaip ir nelieka unsure.gif

Daividija nori , kad apsisiūsiočiau nuo " alhogolyje tortą " ...user posted imageuser posted image

Lusasita gera šeimininkė ir senoje skaniai gamina , o tu puiki ... thumbup.gif

Ingriduska , RiMami .....ačiū mergaitės ...bet tortiko jau nėra ....o norisi user posted image
Atsakyti
skaniai atrodo nestuke.gif jusu MARKIZE,gaila kad jau suvalgyta lotuliukas.gif
Atsakyti
na pasoviau ir as i orkaite eklerus.tik nezinau kas gausis.o ar jie turi patys iskilti nors kiek.
kiek laiko vyksta tas plikymo procesas?
Papildyta:
QUOTE(jav @ 2009 04 23, 10:30)
na pasoviau ir as i orkaite eklerus.tik nezinau kas gausis.o ar jie turi patys iskilti nors kiek.
kiek laiko vyksta tas plikymo procesas?

ai viskas gerai,paziurejau tai iskile kaip pampuckos(gal tik truputi per dideli) lotuliukas.gif
Atsakyti