Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai

taip jie issipucia gerokai,pamatysi viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
o gal as juos per karstai kepu,nes man virsus lyg trukinet nori.pas mane orkaite faringeitais,one c
Atsakyti
Nieko baisaus , kartais truputi itrūksta , jie per staigiai pas tave iškilo ....pagal viską per karštai kepi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 04 23, 11:09)
Nieko baisaus , kartais truputi itrūksta , jie per staigiai pas tave iškilo ....pagal viską per karštai kepi  smile.gif

aisku,sekanti syki bandysiu ant mazesnes temp.t.y sestadieni.nes cia buvo bandomasis.
dar klausimelis:pas mane ju apacia labai plona,tik bakst ir kiauras,nezinau kaip as cia to kremo prileisiu.o kremas turi buti atsales?
atsiprasau uz tokia gausybe klausimu,tik noriu viska issiaiskinti. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Susiruošiau kepti "juodąjį mišką", nusipirkau likerio ir atsiminiau, kad bus vienas vaikas, kurio tėvai biškį pačiuožę ir vargšeliui nei pauostyi torto neduos jei žinos, kad ten likerio yra.Jau nebeturiu laiko varyt pirkti sirupo. Ar likeris labai jausis? Ir dar neteko daryti torto, kur reikėtų sulaistyti. Kaip tai daroma? Tiesiog iš butelio, šaukštu, ar dar kaip nors? Ir kiek jį laistyti? Kad permirkęs būtų, ar tik vos drėgnas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natha: 24 balandžio 2009 - 16:34
QUOTE(Natha @ 2009 04 24, 17:32)
Sveikos. Susiruošiau kepti "juodąjį mišką", nusipirkau likerio ir atsiminiau, kad bus vienas vaikas, kurio tėvai biškį pačiuožę ir vargšeliui nei pauostyi torto neduos jei žinos, kad ten likerio yra.Jau nebeturiu laiko varyt pirkti sirupo. Ar likeris labai jausis? Ir dar neteko daryti torto, kur reikėtų sulaistyti. Kap tai daroma? Tiesiog iš butelio, šaukštu, ar dar kaip nors? Ir kiek jį laistyti? Kad permirkęs būtų, ar tik vos drėgnas?


Pilk likerio 3-4 šaukštus į stiklinę kavos. Nemanau, jog kažkas jausis. Aš tiesiog imu teptuką, merkių į skystį ir tepu ant biskvito. Matysi kada jau bus gana, manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 04 24, 16:35)
Pilk likerio 3-4 šaukštus į stiklinę kavos. Nemanau, jog kažkas jausis. Aš tiesiog imu teptuką, merkių į skystį ir tepu ant biskvito. Matysi kada jau bus gana, manau smile.gif

Cia tai operatyvumas thumbup.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
user posted image

sveikos, merginos smile.gif skaitinėdama Jūsų temą naudojausi Jūsų receptais ir patarimais. tik Jūsų ir šios temos dėka iškepiau pirmą savo tortą. Todėl norėčiau pasidalinti su jumis savo džiaugsmu ir prisijungti prie Jūsų talentingos kompanijos . jeigu galima smile.gif
esu jums skolinga daugybę patarimų, todėl pažadu nuo šiol dalintis savo patirtimi.
čia viršuje mano tortas, kuris iškeptas pagal daividijos šampano torto receptą
http://www.supermama...;#entry18829751

ačiū 4u.gif
http://public.fotki....s/p1010393.html

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lexx: 24 balandžio 2009 - 18:11
oi,koks fainas torciukas,mielai pasivaisinciau smile.gif
Atsakyti
kodėl nerodo poveiksliūkų ? lens.gif
Papildyta:
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 04 24, 19:14)
oi,koks fainas torciukas,mielai pasivaisinciau smile.gif


cia gal mano? ax.gif
Atsakyti
Jav .....apačia būna labai plona , kai idursi antgalį ir spausi kremą , delne eklerą laikyk aukštyn kojom , kitaip trūksta apačia , .....kremas turėtų buti atšales smile.gif

Lexx ....tortas labai skaniai atrodo essen.gif , o fotkes per kitą nuorodą pažiūrėjau biggrin.gif ...šaunuolė mirksiukas.gif

Natha .....tikrai tu jo neskiesk , kai tortas sumirksta , alhogolio beveik nesijaučia schmoll.gif , nežinau kodėl taip atsitinka , aš pilu tiesiai ant biskvito su dideliu šaukštu , aišku ne į vieną vietą , o visur lotuliukas.gif , ir šitą tortą reikia gausiai sulieti , paspaudus biskvitą , turi išsispausti suliejimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 25 balandžio 2009 - 00:02
QUOTE(lexx @ 2009 04 24, 17:18)
kodėl nerodo poveiksliūkų ?  lens.gif
Papildyta:
cia gal mano?  ax.gif

tavo,tavo smile.gif
Atsakyti