Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai

QUOTE(Cipciukas @ 2009 04 25, 22:12)


user posted image

niu nieko nesuprasntu 4u.gif blush2.gif , tai kuom uzpilti vaisiai, kokia cia zele?
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif .....vanduo , cukrus , citrinos rūgštelė , želatina ( karališka , balta ) ir norimi vaisiniai kvapai , aš dėjau obuolinius . smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 04 27, 23:57)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .....vanduo , cukrus , citrinos rūgštelė , želatina ( karališka , balta ) ir norimi vaisiniai kvapai , aš dėjau obuolinius . smile.gif


O vaisiniai kvapai,tj cia tie aromatai, esencijos? ar kazkokie dar kitokie yra? blush2.gif
Atsakyti
Va atsinesu ir as dbr iskepta Cipciuko simtalapi, tik man jau lakstai plyso kaiurai kai tampiau blink.gif tik idarui dariau su aguonomis nes razinu nevalgau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Saulutė*20: 29 balandžio 2009 - 14:05
savaitgalį planuoju kept tortą "Markiza" tačiau kažkaip pagalvojau,o nebus tie graikiški riešutai kartoki? kažkur girdėjau, kad tą kartumą nuima kai riešutus pamirkai piene? šiaip niekad dar nieko su riešutais nedariau tai nelabai ką išmanau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rembiene @ 2009 04 29, 14:18)
savaitgalį planuoju kept tortą "Markiza" tačiau kažkaip pagalvojau,o nebus tie graikiški riešutai kartoki? kažkur girdėjau, kad tą kartumą nuima kai riešutus pamirkai piene? šiaip niekad dar nieko su riešutais nedariau tai nelabai ką išmanau  blush2.gif

neturetu buti karti ,as kepu riesutini pyraga thumbup.gif ,tai graikiski riesutai nekartus schmoll.gif
Atsakyti
Jei graikiski riesutai sviezus ir laikomi sandariai uzdaryti, jie nebuna kartus. Nesiulyciau pirkti palaidu, nes tada tikrai daug sansu, kad bus kartus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 04 27, 23:57)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .....vanduo , cukrus , citrinos rūgštelė , želatina ( karališka , balta ) ir norimi vaisiniai kvapai , aš dėjau obuolinius . smile.gif

Ir man įdomu, kokie čia turimi galvoje vaisiniai kvapai? Gal apelsinų ar citrinų esencijos maži buteliukai? Bet obuolinių pardėse nemačiau jau 100 metų. Ir išvis ar jų kada yra buvę, gal prie caro cveko? ax.gif

O riešutai apkarsta, kai išgliaudomi, t. y. oksiduojasi (reaguoja su deguonimi). Tai geriausia pirkti negliaudytus ir išgliaudžius ilgai nelaikyti, o suvartoti. Nes apkartę- tai jau nelabai sveika.
Atsakyti
QUOTE(Letune @ 2009 04 29, 21:48)
Ir man įdomu, kokie čia turimi galvoje vaisiniai kvapai? Gal apelsinų ar citrinų esencijos maži buteliukai? Bet obuolinių pardėse nemačiau jau 100 metų. Ir išvis ar jų kada yra buvę, gal prie caro cveko? ax.gif

O riešutai apkarsta, kai išgliaudomi, t. y. oksiduojasi (reaguoja su deguonimi). Tai geriausia pirkti negliaudytus ir išgliaudžius ilgai nelaikyti, o suvartoti. Nes apkartę- tai jau nelabai sveika.


Taip ten tos esensijos/konditeriniai kvapai. Cipciukas jas gauna iš kitur, didesniais kiekiais, nei tie mažyčiai buteliukai lotuliukas.gif Parduotuvėse būna tik apelsinų, citrinų, romo, vanilės ir dar gal kažkokių, neprisimenu. "Mandresnių", tokių kaip braškių, aviečių, persikų, obuolių ir t.t. parduotuvėse aptikti dar neteko... rolleyes.gif
Atsakyti
Cipciuk-kaip darote pertepimus su grietinele,dedate zele ar ne?Kaip padaryt grietinele ,kad gautusi dedama y kondieriny svirksta,kad graziai laikytusi?Paieskojus tarp receptu manau rasciau atsakyma,bet reikia greiciau.Nuosirdziausias aciu!!!
Atsakyti
Va,radau jusu pasiulyta viena.Sitas; Riebi grietinele (geriausiai zemaitijos 36%) mazas indelis 250ml ,3 saukstai apelsino likerio , sviezio ananaso su odele 0,5 kg ,cukraus pagal skoni .Gerai atsaldyta grietinele isplakti su cukrumi iki labai standziu putu ( turi apvertus sauksta laikytis nenukritus ) .Letai imaisykite su blenderiu sutrinta ananasu piure ir likeri - viskas! O jei be ananaso ir per svirksta,bet ar nesukris papuosimas ....?
Atsakyti
QUOTE(Naujakurė @ 2009 04 30, 10:39)
Va,radau jusu pasiulyta viena.Sitas; Riebi grietinele (geriausiai zemaitijos 36%) mazas indelis 250ml ,3 saukstai apelsino likerio , sviezio ananaso su odele 0,5 kg ,cukraus pagal skoni .Gerai atsaldyta grietinele isplakti su cukrumi iki labai standziu putu ( turi apvertus sauksta laikytis nenukritus ) .Letai imaisykite su blenderiu sutrinta ananasu piure ir likeri - viskas! O jei be ananaso ir per svirksta,bet ar nesukris papuosimas ....?

Nesukris, nepergyvenk mirksiukas.gif Svarbu gerai isplakti ir nesumusti sviesto - sitam reikalui grietinele turi buti gerai atsaldyta.
Atsakyti