Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai

QUOTE(laurindre @ 2009 03 20, 14:19)
O jau grozis wub.gif Tik man klausimas iskilo, kodel jis toks geltonas g.gif


Žento kiaušai geltoni rolleyes.gif ( oi ne žento , o jo kaimiškų vištų lotuliukas.gif doh.gif ) , tryniai oranžiniai blink.gif , sakau " kiba jus joms karotino prilesinat " ..... lotuliukas.gif ....aš dar su tais 3 kiaušiniais imečiau ir 3 trynius , buvo nuo beze like , tai va kad sužydėjo geltonai tongue.gif

Papildyta:
QUOTE(padima @ 2009 03 20, 14:42)
cipciuk faina labai jauciu tirpsta burnoje smile.gif
noriu paklsuti man kazkaip vat nesiseka su tais biskvitais,ar cia mano orkaite su pricindalais,kai raso pvz kepti 200 laipsniu,man visada virsus apdega o viduje zalia,kame cia biznis jus man pasakykit,ar as ne ant tos padeties dar nustatau nes ten ju yra aibe ,tai kepimas virsus apacia su vintiliatorium tai be jo,tai ziedinis kaistuvas su ventiliatoriuym tai be jo,nezinau ant kurio geriau kepti g.gif


Tik orkaitė schmoll.gif , tu turi prie jos priprasti , man irgi iš pradžių apdegdavo , kol nusistačiau kokia temperatūra man tinka , o be to prideng folija viršų , tai nedegs ....o dedu aš ant vidurinės pakopos ( pas mane jos 7 yra ) , be jokio ventiliatoriaus schmoll.gif ....tu sumažink iki 175 C ....pasižiūrėsi kas bus .
Atsakyti
Cipciuk,saunus keksas bigsmile.gif
Atsakyti

Papildyta:
Tik orkaitė schmoll.gif , tu turi prie jos priprasti , man irgi iš pradžių apdegdavo , kol nusistačiau kokia temperatūra man tinka , o be to prideng folija viršų , tai nedegs ....o dedu aš ant vidurinės pakopos ( pas mane jos 7 yra ) , be jokio ventiliatoriaus schmoll.gif ....tu sumažink iki 175 C ....pasižiūrėsi kas bus .
[/quote]
ta prasme ant 7? g.gif tai yra prie pat tu virbu kaitinimo?
Atsakyti
Cipciukas toks durnas klausimelis iskilo blush2.gif lotuliukas.gif sirupa uzpilti jau kaip iskepes ir isimtas keksas cool.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 20, 13:46)

CITRINŲ  KEKSAS  SU AGUONOMIS




Koks gražus! Koks ryškus! Pavasariškas! wub.gif
Atsakyti
Keksas "Povas" pagal Cipciuko recepta rolleyes.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=padima,2009 03 20, 16:06]
Papildyta:
Tik orkaitė schmoll.gif , tu turi prie jos priprasti , man irgi iš pradžių apdegdavo , kol nusistačiau kokia temperatūra man tinka , o be to prideng folija viršų , tai nedegs ....o dedu aš ant vidurinės pakopos ( pas mane jos 7 yra ) , be jokio ventiliatoriaus schmoll.gif ....tu sumažink iki 175 C ....pasižiūrėsi kas bus .
[/quote]
ta prasme ant 7? g.gif tai yra prie pat tu virbu kaitinimo?
[/quote]
viską kepu antroje padaloje kaip ir nurodyta orkaitės instrukcijoje thumbup.gif paskaitinėk instrukciją savo orkaitės, turi būti nurodytas ir laikas ir laipsniai ax.gif
Atsakyti
ismandrejo mano seimynele, neperteptu pyragu navalgo ... pati kalta , islepinau. stovejo pusantro pyrago ( puse negriuko, puse manu pyrago) , tai padariau Cipciuko bulvukes, dabar saldytuve stingsta, tik riesutu neturejau, tai ir apsiejau. Konjako vaikams gal negalima o ir pyragas sviezutelis buvo, tai uzteko scviestuko, trupucio vanilinio cukraus, ir kakavos. Susiminke gerai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 20, 14:46)
11/2  arb. šaukštelio vanilės esencijos


Cia iskaiciuot dabar matematiskai, kur ana syk diskutavot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Muske @ 2009 03 20, 17:34)
Cia iskaiciuot dabar matematiskai, kur ana syk diskutavot?  g.gif


sakycau vienetukas uzstrigo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 03 20, 18:35)
sakycau vienetukas uzstrigo  g.gif

doh.gif nedasuto smile.gif
Atsakyti
Ten parasyta 11/2 (bet greiciausiai cia bus 1/2 biggrin.gif ) arba saukstelis biggrin.gif
Atsakyti