Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai

ax.gif arba 1 ir 1/2, t.y. 1,5 arbatinio šaukštelio
Atsakyti
[quote=padima,2009 03 20, 16:06]
Papildyta:
Tik orkaitė schmoll.gif , tu turi prie jos priprasti , man irgi iš pradžių apdegdavo , kol nusistačiau kokia temperatūra man tinka , o be to prideng folija viršų , tai nedegs ....o dedu aš ant vidurinės pakopos ( pas mane jos 7 yra ) , be jokio ventiliatoriaus schmoll.gif ....tu sumažink iki 175 C ....pasižiūrėsi kas bus .
[/quote]
ta prasme ant 7? g.gif tai yra prie pat tu virbu kaitinimo?
[/quote]

7 , TAI VIDURINĖ TADA BUS KELINTA ...... 3 apačioj ir trys viršui , o va tarp jų ir kepu smile.gif

KISULE , taip dar šiltą sirupa , ant viso kekso .

Merginos 1 - 1/2 tai bus vienas pilnas ir dar puse kito ....nu vis ką nors medadarau , dabar brūkšnį neuždėjau doh.gif
Atsakyti
Cipciuk, aš Jumis šventai pasitikiu ax.gif pasakykit nuo dūšios koks Napoleono receptukas pats pačiausias? Kaip supratau, kad tešla pagal p.Kavarskienę, o kremą tai ne tą lyg darėt, kur 2 litrų pieno reikia, ar jau primaišiau kažko blush2.gif noriu pabandyti aš kepti jį 4u.gif
Atsakyti
reikia pagalbos: susiruosiau kept negro bucini, ir ziuriu neturiu kakavos doh.gif O jei as jos nedeciau, tai gal reikia dadet miltu, tiek kiek reikejo kakavos????
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 03 20, 20:21)
Cipciuk, aš Jumis šventai pasitikiu ax.gif pasakykit nuo dūšios koks Napoleono receptukas pats pačiausias? Kaip supratau, kad tešla pagal p.Kavarskienę, o kremą tai ne tą lyg darėt, kur 2 litrų pieno reikia, ar jau primaišiau kažko blush2.gif noriu pabandyti aš kepti jį 4u.gif


Olesta , pasakysiu iš dušios ....valgiau skanesnių rolleyes.gif , jis skanus , bet kaip čia pavadinus g.gif ..." tingiai valgosi " ...nu kaip tinginys , burnoj jis netirpsta schmoll.gif o virsta tokia mase , bet skonis jo tikrai labai geras , jis drėgnas , tai jei tau tokio tipo tinka , daryk , o skaniausais man MIŠELĖS nestuke.gif ...NORS IŠ JO NAPOLEONAS , kaip iš mane balerina lotuliukas.gif

------------------------------------------------------------------------------------------

Rasixe
, dadėti gal ir nereikia , bet čia jau bus ne NEGRO , o baltaodžio bučinys lotuliukas.gif .....be to , gal pabandyk idėti tirpios kavos , gal gausis super skanus biskvitas bigsmile.gif
Atsakyti
aciu Cipciukai, bet va neturiu ir tirpios kavos doh.gif Kepsiu baltaodzio bucki ax.gif Aciu dar karteli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasixe @ 2009 03 20, 20:56)
aciu Cipciukai, bet va neturiu ir tirpios kavos doh.gif Kepsiu baltaodzio bucki ax.gif Aciu dar karteli mirksiukas.gif

Lauksiu atsiliepimo mirksiukas.gif

Matot Cipciuk, bėda ta, kad aš gyvenime nesu nei trupinėlio jo ragavusi, o dabar jau antra mergaitė nori Napoleono, o aš net nežinau, kuris jis tikresnis. Turiu knygą, sau ir svečiams, tai ten parašyta, kad iškočioti 3-5 lakštus, o čia forume ir pas rusaites, rašoma kuo daugiau ir ploniau. Viskas, rytoj einu į parduotuvę ieškoti Napoleono, kitaip matyt nebus, kai žinosiu kokios skonio turi būti, tai tada žinosiu kaip kepti. O man šiandien prašančioji minėjo, kad reikia sluoksniuoti tarpais rūgščios uogienės. Tai va, kad apie kokio tipo tai aš pati nežinau blush2.gif pas rusaites jis iš vis su alumi daromas doh.gif
Atsakyti
Kepu mulata lotuliukas.gif blush2.gif Turejau gera sauksta kakavos, tai sudejau, kas bus tas.
Atsakyti
OLESTA ,

....tai tikras napoleonas , tik būna riebesnių ( pertepimai ) , o šitas nėra labai riebus , schmoll.gif....vat aš mėgstu iš riebesnių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 20, 13:46)
Labai purus , kvapnus keksas ...... wub.gif  wub.gif


CITRINŲ  KEKSAS  SU AGUONOMIS




Nu jau geltonumas! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 20, 13:46)
Labai purus , kvapnus keksas ...... wub.gif  wub.gif

CITRINŲ  KEKSAS  SU AGUONOMIS



Labai skaniai keksas atrodo wub.gif jau toooooks naminis, geltonas geltonas wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(arnaaa @ 2009 03 20, 16:50)
Keksas "Povas" pagal Cipciuko recepta  rolleyes.gif


Gražuolis tavo "povas" thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gal gali pasidalinti įspūdžiais kaip skonis šito kekso g.gif ar dėjai "zuko" kaip recepte duota ar galbūt keitei maistiniais dažais g.gif Papasakok truputėlį plačiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 21 kovo 2009 - 00:19
labas rytas suraitytas visoms smile.gif
taigi prapjoviau savo juodaji miska,kuri vakar sutepiau,ir galiu pasakyti kad rezultatas manes netenkina visai,nu pirmas kartas ,kita syk darysiu kitaip pvz.sulaistysiu kaip reikiant lakstus,nes laisciau nedaug ,kadangi jis man pasirode labai minkstas tai bijojau perlaistyt kad nepasileistu visai doh.gif ir deciau daugiau grietineles,nes mazokoka jos man pasirode nors emiau pusei normos 250go visai normai reikia raso 450,beja grietinele buvo 35 ,nes 36 deficitas jau pastebejau doh.gif ,zodziu gavosi daugia bulkos nei kremo blush2.gif ,ir dar viduje sokolada tepama,tirpinciau su grietinele o ne su pienu(ka dariau ant virsutinio sokolada sluoksnio)tai tada gautusi minkstas,nes su pienu man jis kietokas viduje,ar cia gal sokoladas koks kitoks g.gif
Atsakyti